Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Top 3 - runda 1
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Pairs League #3
 Drukuj temat
Top 3 - runda 1
bleeq
Podajemy 3 graczy (w kolejności od najlepszego do najgorszego), którzy według Was najlepiej zaprezentowali się w pierwszej rundzie.
UWAGA: co najmniej 1 gracz musi być z klanu, który przegrał.





Knights of Death 9-11 Legitimate Team
Pub 3:2 Indiger
Pub 4:1 Mark-PL
Ananasik 2:3 Indiger
Ananasik 0:5 Mark-PL


Immortal Hunters 9-6 BrazzerBoys
Hubi 3:2 Skiba
Hubi 2:3 Walsemore
Pudzian 4:1 Skiba
Pudzian 0:0 Walsemore


OPKlan 6-14 Mages of Destruction
Ninja 2:3 Grzany
Ninja 2:3 Arrow
Fear 2:3 Grzany
Fear 0:5 Arrow


Anonymous Fighters 7-3 Dum Spiro Spero
Koczko 3:2 Oglamen
Koczko 4:1 Kuba4ful
Mientus 0:0 Oglamen
Mientus 0:0 Kuba4ful


Pauza: Blizzard Beasts

 
bleeq
No to może ja zacznę. :)

1. Pub (zdobyte 7 punktów na 10, co dało ogromne szanse na triumf lub remis. nie spodziewałem się tak dobrego występu po tym graczu. zdecydowanie na plus.)
2. Arrow (zdobyte 8 punktów na 10 i pewna wygrana MoD)
3. Grzany (po prostu zdobył tyle punktów ile po nim oczekiwałem. żadnej rewelacji, jednak pozostali gracze nie pokazali nic lepszego).

Do top3 nie brałem pod uwagę graczy, którzy rozegrali tylko jedną walkę (choć rozważałem dodanie Oglamena do top3).
Mimo tego, iż Koczko zdobył więcej punktów np. od Grzanego, to według mnie zagrał słabiej niż potrafi. Ledwo 3:2 z Oglamenem i urwany punkt przez Kuba4ful.
 
Ananasik
Świetny pomysł :D
1.Tak, Pub zagrał świetne mecze, niestety w przeciwieństwie do mnie ;/
2. Oglamen mimo, że jest doświadczonym graczem to 2:3 z Koczkiem zasługuje na uznanie
3.No i Skiba mimo, że też jest tu bywalcem to 2:3 z Hubim i 1:4 z Pudzianem to mocno pozytywne wyniki
 
KINGAdijanko
Tak, bo 1:4 jest mega pozytywnym wynikiem xD.
1. Pub
2. Oglamen
3. Arrow
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Shade
Łooo, dziwię się, że mnie na 1 miejscu podajecie, ale thx :D
1. Oglamen
2. Arrow
3. Skiba

A jeśli można głosować na siebie to:
1. Oglamen
2. Arrow
3. Ja :3
 
http://supremesquad.forumpolish.com
oglamen999
1. Pub - nie wiem na jakim poziomie jest MarkPL, ale zyskał w moich oczach, bo wygrał z Indigerem, który jest jak dla mnie solidnym graczem.
2. Arrow - osiągnął taki wynik jakiego się mniej więcej spodziewałem. Jest dobry i nikogo chyba nie zawiódł.
3. Grzany - godnie się zaprezentował, wygrał po dwóch zaciętych walkach, należy mu się. :)
 
Kuba4ful aka Senpai
1.Pub - Twój klan przegrał przez Ananasika (bez obrazy Ananasik), więc było wziąść Adiego zamiast niego. Tobie Pub dobrze poszło (mam powód by świętować to, że jestem z tobą w parze w Easy Cup 2v2)
2.Arrow - Bo tak!
3.Oglamen - 2:3 z Koczkiem to jest niezłe osiągnięcie, przynajmniej dla mnie xD Ja zdobyłem 1 punkt na farcie.
 
Com
1. Pub - Zaskoczył mnie trochę swoją walką z Markiem.
2. Oglamen - Wygrał dwie rundy z Koczkiem a nie miałem na kogo postawić.
3.Ja - Nie było już nikogo a Arrow zjebał.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018