Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zainteresowania
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » OFF Topic
 Drukuj temat
Zainteresowania
Oko
Temat chyba jasny dla każdego. Więc zaczne, moim głównym zainteresowaniem jest terrarystyka, głównie bezkręgowce a w szczególności pajęczaki. W sumie to węże też ale z tym to na szaleństwa mnie nie stać. Aktualnie posiadam 12 ptaszników, 3 skorpiony i uropygę. A za niedługo dojdzie amblypyga i wąż. Poza terrarystyką to jeszcze modelarstwo mnie interesuję, helikoptery zdalnie sterowane ściślej ujmując. Co prawda żadnego modelu nie mam(jeszcze:P) bo to drogie rzeczy są. No dobra, ja się rozpisałem więc teraz wasza kolej:).
 
http://sorforum.darkbb.com
Son Koczko
Ja oglądam włatcy móch , lbuię grać w nogę , albo siedzieć przed kompem nie lubię być kujonem.
 
Fioletix
To jest narysowany przeze mnie Firen - http://img842.imageshack.us/img842/9273/zdjcie0084b.jpg
Niegdyś moja ulubiona postać z LF2, bardzo interesuje się rysownictwem i lubię (jak widać) rysować tego typu rysunki. Kupuje wiele zeszytów w kratkę czy w linie po to, by na nich rysować różnego rodzaju komiksy (m.i.n LF2) i różne pierdoły. To nie są takie zwykłe zeszyty, wygrywam je w kolejce do kiosku, gdzie popisuje się posiadanym pieniądzem o wysokości 1,60 zł. A skoro mam zeszyty, to na nich rysuje! Gra w piłkę jest moją ulubioną aktywnością fizyczną, zaznaczam, iż czasem jest ona wielogodzinna... Nasze boisko można poznać po nierówno umiejscowionej murawie, i po tak dużych kępach!

Zmywać to ja nie lubię, ale czasami muszę... :/
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Mefju
Kamiloslav napisał/a:
Ja oglądam włatcy móch , lbuię grać w nogę , albo siedzieć przed kompem nie lubię być kujonem.


Gratuluję podejścia.

@Fiol
Roz*ebałeś system :D
 
Zakuba
oglądam shaman king(na youtube i jestem na 50 odcinku), lubie grać w tenisa i siedzieć przed kompem. wkuwam wszystko na blache xD
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Oko
Miały być zainteresowania a zbłądziliśmy do tematów o byciu kujonem bądźnie. To ja jeszcze dodam że jestem wiernym fanem Kapitana Bomby.
 
http://sorforum.darkbb.com
Zakuba
...
Edytowane przez Zakuba dnia 05-09-2011 18:22:11
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Mefju
Dobra, ja zainteresowań jakiś ciekawszych nie mam. Interesuję się jednak szeroko pojętą muzyką rockową, lubię siedzieć baaardzo długo przed kompem i chodzić z kolegami na piwo. Swego czasu byłem zajarany anime, głównie Dragon Ballem.
 
Son Koczko
Naruto lepsze , przynajmiej kanciatych ryjów nie mają.
 
Mefju
Bardzo dobre uzasadnienie.
 
Ramper
Kamiloslav napisał/a:
Naruto lepsze , przynajmiej kanciatych ryjów nie mają.

No, zawsze się○ trudziłem namalować włosy naruto :/
głównie to interesuje właśnie anime :O
Shiro mnie przekonuje do muzyki(tzn wybrzydzam mu, ale .. :D)
 
Son Koczko
I też lubię co chwila przechodzić całe gta sa już przeszłem ponad 100 razy.
 
Mefju
Kamiloslav napisał/a:
I też lubię co chwila przechodzić całe gta sa już przeszłem ponad 100 razy.


Ja nie 'przeszłem' ani razu.
 
Son Koczko
No i co z tego ?

Kolejny nic nie wnoszący post, przeczytaj ten powyżej jeszcze raz i pomyśl o czym Shiryu miał na myśli.

Edytowane przez Krencik dnia 08-09-2011 18:29:24
 
Gri
Zmywać to ja nie lubię, ale czasami muszę... :/

AHhahahahahahahha : D 16 punktów dla Ciebie za to ; DDD! Jak sobie przypomniałem tego gościa :DD D D


Yh, żeby nie było offtopu: kiedyś rysowałem, już nie rysuje (na BF wrzucałem kilka swoich rysunków) ale byłem w sumie kiepski. Ale zabawa fajna.
Teraz głównie muzyka. Słucham naprawdę wielu rodzajów, interesuję się tym i w ogóle. Uwielbiam koncerty, gdy mam pieniądze i jest jakiś fajny koncert to idę. (ostatnio rozpaczam, że już od 2 miesięcy nie ma biletów na Within Temptation, a ja chciałem kupić dopiero we wrześniu i nie mam).
Po za tym gram na gitarze, ale to tak 'okresami' czasem gram kilka miesięcy, a potem robię przerwę, potem znowu wracam itd.
Lubię też niekiedy pograć sobie na harmonijce ; )
Oprócz tego często czytam historie danych wykonawców, muzyków itd. Historię gatunku muzycznego, oglądam/czytam wywiady, oglądam filmy biograficzne/dokumentalne o artystach.
Czasem jak tęsknię za koncertami to oglądam na necie różne koncerty.

Sportowcem w ogóle nie jestem, w nogę nie lubię grać jakoś szczególnie. Zawsze wolałem koszykówkę. Prócz tego ostatnio lubię przejść się raz na czas na kręgle, świetna zabawa.
Rok temu zacząłem się uczyć grać w tenisa, ale nic z tego nie wyszło, bo w tym roku w ogóle nie grałem. Ale mam plany do tego wrócić ; )

Niektórzy wspominali o anime: kiedyś co nieco oglądałem, już mi się nie chce. Za to lubię czytać One Piece (mangę). Jest zajebista.

Uwielbiam karcianki. Głównie napieprzam w Magic: The Gathering. Teraz głównie ze znajomymi, kiedyś jeździłem na turnieje. Niestety Magic się 'sprzedał' najnowsze edycje wpuściły zbyt mocne karty i w ogóle dość droga zabawa taki Magic (chociaż na turniejach co nieco można zarobić ; ) ).
Oprócz Magica czasem pogrywam w Yu-Gi-Oh (ale to przez kompa, nie mam kart do tego), Tyrant (online'owa karcianka), plus jak jest możliwość to w takie karcianki towarzyskie typu Bang! lubię pograć.
Jak tylko jest możliwość, to lubię grać w planszówki (głównie te RPG). Sam mam tylko jedną: Magię i Miecz, natomiast niektórzy znajomi mają i raz na czas się uda spotkać i pograć.

Lubię książki czytać, głównie fantastyka, ale nie tylko. Z polskich autorów bardzo lubię Andrzej Pilipiuka, bardziej niż Sapkowskiego. (Lema jeszcze nie czytałem, ale poczytam, bo mi go wszyscy polecają ;) ).

Interesuję się snami. Właściwie to samą dziedziną snów świadomych, nie bawię się w odczytywanie znaczeń snów czy coś takiego. Ale Lucid Dreams (Świadome Sny) mnie interesowały. Ostatnio wróciłem do prowadzenia dziennika snów ; )

Oglądam Pierwszą Miłość!

Z gier komputerowych kiedyś spora grałem z ekipą forum BF w Warcrafta (naprawdę sporo graliśmy :D). Ogólnie lubię tę grę. Teraz już nie gram praktycznie w nic (oprócz karcianek), ale jak się kiedyś uda zebrać ponownie, to z chęcią pogram :) Byłem też całkiem dobry w taką grę Gunz: The Duel, mniej znane.

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018