Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: SPRAWA LAGAÓW
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
SPRAWA LAGAÓW
Dark SoR
Witam, jestem podkurwiony nie ukrywam :D i mam pytanie czy ktoś inteligentny nie mógł by stworzyć jakiegoś programu do lf2 do gry bez lagów lub w przyzwoitym tempie ?
bo te mecze które są przegrywane przez lagi poprostu doprowadzają mnie do szału już ... i niech mi nikt nie pisze czegoś typu : ( naucz się grać na wolnym )
bo tu chodzi o nas wszystkich abyśmy mecze pucharowe ligowe itp grali godnych warunkach, czekam na jakieś pomysły.
 
Bukorl
I know what you mean, BRO! Niestety, marne Twe zapędy, bowiem wszyscy potężną lachę sobie kładą na nasze problemy. Także: NAUCZ SIĘ GRAĆ NA WOLNYM! :/

 
Pudzian
A próbował ktoś FPS changerem? Można spróbować ręcznie wyregulować tempo gry. Co prawda będzie ono wolniejsze niz na zwykłych lagach, ale przynajmniej płynne.
 
KINGAdijanko
Dark i Bukorl mają rację w tym, żeby te osoby nie grały w turniejach.
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Bukorl
adijanko123 napisał(a):

Dark i Bukorl mają rację w tym, żeby te osoby nie grały w turniejach.

Chociaż jeden rozsądny.

 
Zakuba
@Dark
Jeśli by Cię to zainteresowało, to ściągnij sobie to:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Co do tematu lagujących graczy - moje zdanie pozostaje niezmienne i nie będę nic tłumaczył, bo robiłem to niejednokrotnie.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Dark SoR
i co Zakuba myślisz że granie meczy na tej wersji rozwiąże problem ? czyli co robimy borutę aby mecze były grane ten tej wersji LF2 ?
 
Zakuba
O Jezu... Chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle :(
Może nie rozwiąże problemu, ale w pewnej części go obniży. Nie ma połowy postaci, prawie wszystkich plansz, muzyki w tle, więc będzie działać [trochę] lepiej.
Btw: masz jakiś lepszy pomysł?
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Dark SoR
Zakuba ale ja nie mam do ciebie o nic pretensji :D poprostu się pytałem czy to rozwinięte problem ... nic trzeba to wypróbować.
 
Bukorl
@Dark, no LF2 BN nie pamiętasz? Jeszcze jak SoR istniał, to się w to grało przed v.2.0a, bo tam nie trzeba było dużo ustawiać, bo tylko jest HK i Lee On Road i nie ma muzyki, a w LF 2.0a i tak się ją wyłącza. Nie, Dark, to nic nie zmieni. Ja pamiętam, jak tam się grało. A nawet, jeżeli uznasz, że Tobie to pomaga, to i tak nikt dla Cb specjalnie nie będzie ściągał innej wersji gry, bo przecież oficjalnie się na BN nie gra.

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018