Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Toribash
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Gry
 Drukuj temat
Toribash
Bukorl
Zna ktoś [url=www.toribash.com]to[/url]? Gatunkowo to podobno zalicza się do bijatyk, ale jest to bardzo nietypowa i w sumie niepowtarzalna gra (szczerze mówiąc, nigdy w życiu żadnej, choćby trochę podobnej do niej gry nie widziałem). Ciosy i ruchy wykonujemy tam ustawiając stawy naszej "kukły" w odpowiedniej pozycji. Jest tam wiele trybów (aikido, judo, z mieczami etc.). Gra ciągle jest aktualizowana i dochodzą nowe rzeczy. Na multiplayerze siedzi sporo osób z całego świata. No i co tam jeszcze warto dodać... Ja gram w tę grę podobnie do LF-a, a więc kilka dobrych lat z podobnej długości przerwami i teraz mnie tak natchnęło, żeby spróbować na trochę do niej wrócić i popatrzeć, co tam się pozmieniało.

 
Kuba4ful aka Senpai
Grałem, ale jestem w nią taki kiepski, że wygrywam tylko z kolegą kiedy do mnie przychodzi, a on nie ma tej gry xD
 
Bukorl
Ta gra może wydawać się "dziecinna", "infantylna" itp., ale fakt jest taki, że trzeba tam trochę pomyśleć no i przede wszystkim, trzeba dobrze znać jej mechanikę, bo fizyka tam nie jest najlepiej odwzorowana...

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018