Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Winner of Winners! : D
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Winner of Winners! : D
Chester
Cześć, czołem, łokciem!
Mam taką skromną sugestię, aby zorganizować taki fajniuśki turniej.
No więc mam pmysł by zrobić coś podobnego do piłkarskiej Champions League. Co to jest Champions League? Jestto klubowy turniej międzynarodowy w którym grają najlepsze zespoły z danych krajów. Chodzi mi o to, by zrobić właśnie takie coś w Little Fighter, tylko że graliby najlepsi gracza z klanów. Ale wtedy trzeba by zrobić mistrzostwa w klanie, czyli tylko dla członków danego klanu, aby wyłonić winnera klanu. I winner z każdego klanu miałby prawo grać w tej tzw 'lidze mistrzów'. Byłby to turniej winnerów, to byłoby coś! : D Winner tejże ligi mistrzów okrzyknięty by został zwycięzcą spośród zwycięzców. : D
Mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba, i że mnie nie wyśmiejecie. Forum jest duże i turniejów widzę było też ogrom, więc nie wykluczone, że było już coś takiego. Jak było, to usuńcie ten temat zanim więcej ludu go przeczyta :x
 
Kuba4ful aka Senpai
Hejty lecom
A teraz na serio
Nie głupi pomysł, podoba mi się nawet, ale ja i tak pewnie nie wystąpie. xD
 
Pudzian
https://lf2.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1510

Było coś takiego. Podesłałem link jedynie do miejsca z wynikami, ale dzięki temu łatwo będzie znaleźć resztę. Jestem na telu i nie chce mi się szukać.
 
bleeq
Nie no, Pudzian, to nie było to samo. Nazwę użyłem taką samą, ale koncepcja inna.

W tej lidze mistrzów co podesłałeś, zebrałem najlepszych graczy ze sceny i zrobiłem dla nich turniej. Tutaj kolega proponuje wyłanianie z każdego klanu najlepszego gracza, a następnie turnieju tych najlepszych. Takie OPCL 1v1.
To nie jest głupi pomysł, ba - sam o podobnym niedawno myślałem.
Zobaczymy, może coś takiego się ogarnie.
 
Chester
Dokładnie tak! : D
Fajnie, że ktoś tak uważa! ucieknę się do przykładu Np. turniej w klanie MD: ja, Grzany, Arrow, Animal walczymy ze sobą w jednej "grupie" i przykładowo wygrywa Grzany i może grać w turnieju głównym. To samo tyczy się innych klanów, można oczywiście inaczej to rozgrywać, np zrobić drzewko i tak dalej...
Jak już się trzymam powiązania z piłkarską ligą mistrzów ,to można to też potem jakoś urozmaicić, Np. jakiś reprezentant klanu, który wygrywa często, zapewnia miejsce w głównym turnieju drugiej najlepszej osobie w swoim klanie. ; )
 
bleeq
Albo można zrobić, że z każdego klanu awansują 2 osoby zamiast 1. Wtedy byłaby większa rywalizacja w klanach, bo nie oszukujmy się - wiadomo, ze w IH wygra yBanan, w AF Koczko, DSS oglamen, BB fioletix itd. Natomiast w przypadku awansu dwóch osób, turniej nie będzie tylko formalnością, ale walką i szarpaniem się o każdy punkt.
Poza tym jak awansują po 2 osoby z każdego klanu, to ta właściwa liga mistrzów będzie większym turniejem i pewnie ciekawszym.

EDIT: jedynym problemem byłby fakt, że niektóre klany mają tylko 2 graczy, wtedy turniej w tym klanie nie miał by dużego sensu - no chyba, że gracze, którzy wygrali turniej klanowy byliby umieszczani w lepszej grupie niż Ci co zajęli drugie miejsce. choć w takim przypadku mogłoby dojść do ustawiania walk (ybnn).
Edytowane przez bleeq dnia 16-09-2014 18:25:31
 
ybnn
chodź w takim przypadku mogłoby dojść do ustawiania walk (ybnn).

PRZEPRASZAM, JA SOBIE WYPRASZAM
Edytowane przez ybnn dnia 16-09-2014 18:30:40
 
Zakuba
Bleeq napisał prawdę. Pogódź się z tym :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
x1
 
http://lf2.tnb.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018