Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ograniczenia
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ograniczenia
maxq
Kamioslav ma racje niech będzie tak jak jest teraz. Chociaż, że Woody ma ograniczenie tiger dash jest spoko. To moje ulubione ograniczenie :D
 
Gri
Ojej :D Ja się zgadzam z Kozim, jeśli jeszcze jako niegrający mogę swoje zdanie tu powiedzieć :P

Dziwne, że tyle lat było okey. Było ograniczenie Davisa, kulek Dennisa i się grało. Były też bezsensowne ograniczenia Johna (zostawiłbym tylko to, że można się dwa razy uleczyć. Dyski zabierają dużo many i w ogóle to jedyny normalny 'nie-kulkowy' ofensywny atak Johna). Ale Johnem nikt nie grał i tak. I jakoś to wszystko się trzymało : P

Haha, z tymi krokami dobre ;P Potem admini oglÄ…dajÄ… replaye i liczÄ… kroki : DDDD

Troszkę dziwny pomysł był z tą ankietą, do której miał każdy dostęp. Mógł wbić ktoś, kto mało co się lf'em interesuje i po prostu zaznaczyć co tam mu się wydaje. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby założenie tematu na forum, w którym by się głosowało. Zredukowałoby to w sporej mierze głosy osób średnio zainteresowanych.

Ale ogólnie póki te ograniczenia nie sprawią, że ludzie przestaną kompletnie grać - nie jest źle.
Zobaczy się jak to wyjdzie ;) Może faktycznie na dobre.
 
Zakuba
Czytałem kiedyś, że zabroniony był henry i rudolf(prawdopodobnie z powodu ataków na odległość).
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Caesar
Henry i Rudolf zabronieni są cały czas, ze względu na wysoki Passive Play, który często jest stosowany, gdyż nie można tymi postaciami bić się na ręce.
Natomiast gdy gramy na zasadach globalnych (np. z innymi państwami), to te postacie są dozwolone.
 
Zakuba
a kiedy ostatnio był turniej międzynarodowy?
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Caesar
Turniej? To już bardzo dawno temu, bodajże GLT się zwał. Ale mecz międzynarodowy nie aż tak dawno. Za jakiś max miesiąc będzie Polska vs Niemcy.
 
ybnn
GLT#3 jeszcze w tym roku :).
 
Mefju
Każdy może wystartować w GLT?
 
Caesar
Tak każdy.
Zaczyna robić się Off-Top, także proszę więcej pytań na ten temat kierować w odpowiednim dziale, albo na PW.
 
Son Koczko
Dopuścicie Marka do gry ?
 
Hubi
od razu bata dodajcie :)
 
bleeq
I Juliana też no nie? :D

Zero zasad, zero ograniczeń - Coca Cola Zero - Niemożliwe staję się możliwe!
 
Hubi
Najlepiej dobrać zasady międzynarodowe


Przy okazji zakazać dla Plefa takich avatarów , już mnie oczy bolą ;D
Edytowane przez Hubi dnia 24-10-2011 21:03:55
 
Lebron
Co powiecie na ograniczenie Dennisa? Chodzi dokładnie o to, że jak złapie za fraki, zrobi 5x atak i zakończy DvA (chyba shrafe), to ta seria ataków zabiera mi pieprzone 48% hp i wtedy aż odechciewa mi się grać. Myślę, że powinniśmy się bawić, a nie stosować coś takiego tylko po to, żeby wygrać. Co powiecie na ograniczenie kopnięć podczas trzymania za fraki, jeśli później będzie się robiło DvA, do powiedzmy 2? Proszę o rozpatrzenie mojej sugestii, ponieważ taki spam Dennisem jest bardzo uciążliwy, a po 2 wykonaniach dana osoba jest na jednego dasha. Dziękuję, pozdrawiam.
Edytowane przez Megatron dnia 07-11-2011 18:20:19
 
ybnn
Davis też ma taki atak, John, Firen, Freeze, Louis, i Rudolf też. Bardziej byłby skłonny coś z deepem zrobić. Jeśli ktoś ma super refleks może przerywać 4/5 ataków DvA, tak samo jak Davis DP.
Edytowane przez ybnn dnia 07-11-2011 18:35:54
 
Lebron
Tak tylko, że w przypadku Dennisa nie uciekniesz gdy trzyma Cię za fraki i robi DvA.
Powiedz mi, jeśli uważasz, że super refleksem można przerwać DvA - to niby jak można to zrobić? Co, wcisnę obronę? Albo atak? Nie bądźśmieszny, nie da się tego uniknąć niestety... A co do Davisa się zgodzę, bo może on zrobić podobnie jak w przypadku Dennisa. Ja jestem osobą, która lubi sobie pograć. Bez używania kombosów, przy których nie można się obronić, a zabierają w ch*j hp.
 
Gad
Oczywiście, że da się przerwać DvA dennisa po chwycie, ale tylko niektórymi postaciami i nie jest to trudne, tak samo jak Shrafe Davisa, czy Deepa.

Jeśli masz z tym problem - prosta rada - nie daj się złapać.
Edytowane przez Gad dnia 07-11-2011 19:08:36
 
Caesar
Gad napisał/a:
Oczywiście, że da się przerwać DvA dennisa po chwycie, ale tylko niektórymi postaciami i nie jest to trudne, tak samo jak Shrafe Davisa, czy Deepa.

Jeśli masz z tym problem - prosta rada - nie daj się złapać.


Nie da się przerwać po chwycie, jak i przed :P


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
Aaa, faktycznie, akurat tego się nie da. Mój błąd. Ale shrafe Davisa się da :D.

No to cały czas można się po prostu nie dać złapać.
 
bleeq
Oczywiście, że da się przerwać DvA dennisa po chwycie

Nie da się przerwać po chwycie, jak i przed


Louis Ex daje rade. ; )
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018