Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Bug z Survival Mode
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Bugi
 Drukuj temat
Bug z Survival Mode
Dardani
Sam nie wiem już jak to opisać.. Miałem już wiele bugów m.in. Butelka w wyborze postaci, możliwość wybrania Team'u w Stage Mode, ale ten bug łamie wszelkie rekordy... Link do powtórki zamieszczam tutaj:
http://chomikuj.pl/Danio_77/LF2/Bug+z+Survival+Mode
 
Kuba4ful aka Senpai
Jak to się stało? :O To nie może być edytowany stage.dat bo wtedy by nie można było włączyć replaya. Ja się pytam jak?! :O
P.S Po obejrzeniu tego replaya, jak włączasz survival to ci grę wyłącza (przynajmniej mi).
 
Gad
Czy ktoś mógłby wytłumaczyć o co tu chodzi? Nie mam za bardzo możliwości, ani ochoty odpalać w tej chwili replayów i lf'a, a jestem bardzo ciekawy, co takiego się stało.
Może jakieś screeny i opis?
 
Dardani
Wiem xD ale to właśnie ja i moje możliwości ^_^
P.S. Po obejrzeniu filmiku jak włączysz VS mode, albo mistrzostwa z włączoną planszą hkc, to ci będzie plansza migotać na czarno ;D
 
Dardani
Skoro jesteś ciekawy to ściągnij ;) zaraz może gifa zrobie..
 
Dardani
Jednak nie zrobie gifa, za dużo się tam dzieje i plik waży za dużo, musisz ściągnąć i zobaczyć to na własne oczy ;)
Przede wszystkim replay'a dałem dlatego, że jak bym pokazał inne dowody, to inni od razu zaczęliby mówić, że to fake ;)
Edytowane przez Dardani dnia 04-07-2014 12:33:46
 
Kuba4ful aka Senpai
Wiem bawiłeś się w hexie xD
 
Dardani
Przepraszam, wytłumacz mi, na jakim hexie? ;D Grałem Rudolfem doszedłem do 100 lvl na Survivalu, i zamiast iść dalej to mi sie pokazała ikonka ze statusem (taka sama jak przejdziesz stage 1-5,2-5,3-5 itp...) I wtedy mnie tam przeniosło ;)
 
Son Koczko
Tam, że gdzieś cie przeniosło to walczyłeś z templatem, który miał bardzo dużo życia i freeze z 1 HP?
Argggh motherfuckers!
 
Bukorl
Koczko napisał(a):

Tam, że gdzieś cie przeniosło to walczyłeś z templatem, który miał bardzo dużo życia i freeze z 1 HP?

Polska język, trudna język.

 
Mef
Bukorl napisał(a):

Koczko napisał(a):

Tam, że gdzieś cie przeniosło to walczyłeś z templatem, który miał bardzo dużo życia i freeze z 1 HP?

Polska język, trudna język.


Co ty, do chuja, wniosłeś tym postem do tematu? Naprawdę piszesz już to chyba na siłę, bo czujesz się dowartościowany tym, że wkurwiasz ludzi. Serio, szacun. Normalny człowiek by już dawno zbastował, ale ty zdecydowanie odbiegasz od normy - *** ;).


ale nie wyzywamy, ost
Edytowane przez bleeq dnia 05-07-2014 14:11:51
x2
 
Dardani
Koczko, a jakżeby inaczej? :) Chyba właśnie o tym mowa ...
 
Walsemore
Zaraz, to setny stage wystarcyzł do zrobienia tego buga? Ja doszedłem do 137 i go nie miałem...
W ogóle to śmieszne, bo myslałem, że ten temat był założony najpóźniej w wakacje 2015, a to jeszcze w wakacje 2014...
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Shade
Co to się staneło! Najdziwniejszy bug jaki widziałem. :O
Jak powiedział Qpa, nie mógł nic edytować w "stage.dat", bo by się repek nie odtworzył.
Hmm... Może grał na tyle długo surva, że liczb w kodzie LF'a było na tyle dużo, że zaczął wariować i dawać przypadkowe zmienne. :D
Albo to jakiś psikus od twórców gry po przejściu danej liczby stage'y (skoro takiś kozak to pokonaj templaka z taką ilością HP xD).
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
Ej mógłby mi ktoś powiedzieć jak odtworzyć bug z butelką w menu wyboru postaci ? xD
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Mefju
Przede wszystkim podziwiam gościa, że chciało mu się tyle czasu bezcelowo napierdalać tego templejta xD

A tak swoją drogą, nie wiem czy kod herofighter.com działa tylko w menu czy można też użyć go w czasie gry? To byłaby jedyna szansa na rozjebanie tego levela, ciekawe co byłoby potem, zapewne nic xD
 
Verleo
Biorąc pod uwagę to ile ten templak miał HP... Zdecydowanie byłoby tam nic. xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Walsemore
Znaczy zdradzę sposób, w jaki zrobiłem 137 stage :D
1. Wstukujesz herfoghter.com
2. Wybierasz Rudolfa
3. Znikasz i klonujesz siÄ™
4. Klonujesz się aż będziesz miał 100 klonów. Cały czas znikasz
5. Pilnujesz, żeby liczba klonów nie zbliżyła się do 350, bo grę wywala
Tadam :D

Myślę, że te 100 klonów by tego template'a szybko rozwaliło xD
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Mefju
No, jakaÅ› godzinka xD
Chyba którymś z 'efów' dałoby się zabić go od razu, nie pamiętam, dawno się tym nie bawiłem.
 
Verleo
Z tego co pamiętam to wystarczył 'ef' 9 xD
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018