Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Pomysł na turniej
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Pomysł na turniej
Bukorl
Hej, wpadł mi do głowy pewien pomysł na taki jeden cup na naszej scenie LF-a. Otóż przede wszystkim potrzebny byłby tu Gad i jego dobra wola oraz poświęcenie na to trochę swego czasu wolnego. Wszyscy wiemy, że Gad jest bardzo dobrym grafikiem i nie tylko w sprawach związanych z LF-em. Mając na uwadze Little Fighter Polish Players Mod (czy jakoś tak ;p), pomyślałem sobie, że zorganizowalibyśmy sobie taki turniej, w którym uczestnicy musieliby wymyślić swoją postać od zera (no, mogłaby się ewentualnie wzorować na jakiejś postaci istniejącej już w grze), opisując jej wachlarz zagrań, umiejętności specjalnych itp. itd. (każdy chyba wie, co mam tutaj na myśli). Później zapisy dobiegłyby końca, a Gad zacząłby robić te postaci (tzn. mógłby już rozpocząć ich tworzenie w trakcie zapisów nawet). Zasada by była taka, że każdy uczestnik mógłby grać tylko i wyłącznie wymyśloną przez siebie postacią, a jeśli wziąłby inną, to tak, jakby wziął Rudolfa czy Henryka w OPC :P. Wiem, że takie coś wymagałoby dużo zaangażowania przede wszystkim ze strony Gada, ale moim zdaniem byłoby to bardzo ciekawe, bo można by sprawdzić, czy gracze umieliby stworzyć (gdyby tylko byli dobrymi grafikami i programistami) sensowne postaci, sprawdzające się w grze. No i byłaby to też myślę niezła frajda :P. Oczywiście narzuciłoby się pewne ograniczenia co do wymyślanych postaci, żeby nie robić kopii Julianów czy Firzenów. Z tego bowiem, co pamiętam, to w PP Mod ludzie nie mieli wpływu na to, jak będą wyglądać ani jak będą się zachowywać ich "wirtualne sobowtóry", bo Gad wszystko tworzył według własnych pomysłów i dlatego też uważam, że proponowany przeze mnie cup byłby ciekawy.
Czekam na odzew i darujcie już sobie hejty, bo już dawno się przeżarły i na kilometr trąci od nich nudą :P.
Pzdr.

 
Walsemore
Na litość, tego nie da się nie hejtnąć
Ty wiesz, ile by to Gada pracy kosztowało? Jakieś sześć miesięcy intensywnej roboty. Weź poprawkę na to, że Gad bardzo ochoczo zabiera się do wielu rzeczy, ale ich nie kończy (PPM to jedyna rzecz, którą skończył, z tego, co wiem).
Zresztą, czemu biednego Gada mamy tak obciążać? Nie ma on własnych problemów/życia?
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
x1
 
http://www.lf2.pl
Riki
Nie chce mi się całości czytać, ale Gad już coś takiego organizował i był to wielki nie wypał. Jedynie parę bardzo rozsądnych propozycji dostał, wiec zrezygnował.
 
bleeq
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
z tego co pamiętam to Tylko jedna osoba złożyła propozycję i to taką średnią.
 
Bukorl
Ale to, o czym Wy piszecie, to ja o tym wiem, ale to był KONKURS, a mi chodzi o turniej. Dało by się wytyczne, typu: zakaz latania, zakaz skilli zabierających pow. 200 HP za jednym uderzeniem itp. i każdy uczestnik, który dałby swój projekt i który to projekt byłby zgodny z tymi wytycznymi MUSIAŁBY mieć swoją postać stworzoną specjalnie do tego turnieju i później MUSIAŁBY nią grać (chyba, że by się rozmyślił i zrezygnował w ostatniej chwili z udziału, no to wtedy tylko smuteczek i współczucie dla Gada :(). Także ten... Walse ma trochę racji :P. Spodziewałem się takiej odpowiedzi.

 
Zakuba
ale to był KONKURS, a mi chodzi o turniej

Cóż za różnica? W takim turnieju byłoby tyle samo pracy, co w przypadku konkursu.

z tego co pamiętam to Tylko jedna osoba złożyła propozycję i to taką średnią.

Było kilkanaście prac. Ramper nadesłał kilka, ja jedną i ktoś tam jeszcze kilka. W newsie było napisane, że to Rampera były najciekawsze :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Gri
xD

Najpierw żeby nie było offtopu: Chyba byś musiał za to Gadowi zapłacić ciężkie pieniądze, bo to ogrom pracy by był.

A teraz taka luźna propozycja:
Mam pomysł na konkurs. Każdy z nas opisuje krótko jakąś postać, jej wygląd i umiejętności. Potem Bukorl pisze książkę , około 400 stron a5, czcionką Times New Roman, rozmiar 10, w której opisuje wielki turniej jak te postacie walczą. I Bukorl taka prośba, żebyś się poważnie zastanowił, która postać ma największą szansę w takim turnieju (wnioskując po naszym opisie) i tak poprowadził fabułę książki, by wygrała ta wybrana przez Ciebie.

Oczywiście dałoby się pewne ograniczenia co do postaci.

Myślę, że ciekawy pomysł.



Musiałem : d

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
x2
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018