Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Nowy klan.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » OgÅ‚oszenia
 Drukuj temat
Nowy klan.
BZq7
Siema!! obserwuję od jakiegoś czasu co sie dzieje na scenie i widzę że istniejące klany już mają pełne squady, a że już kolega mam xD to bedzie łatwiej z startem wiec naszła mnie taka z myśl że może założę nowy klan z kumplem tylko jestem ciekaw czy to wypali i ilu zbiorę ludzi. Wszystkich którzy sie zgłoszą sprawdzimy i zobaczymy czy będzie siła czy lipa! :D O stronkę nie ma co sie martwić znam sie na tym i ogolnie zajawka mnie złapała ostatnio i wróciłem do tej gry, napierdalam ostatnio sporo. Nooooooo to ludzie zostawiam tu mój kontakt i niech się dzieję!!!

GG-5514205

Pooozdrawiam!
Edytowane przez BZq7 dnia 07-06-2014 12:21:19
 
Gad
Z tego co ja widzę pełne składy mają tylko klany, które zakładają jakiś minimalny próg umiejętności.

Nigdy nie byłem fanem zakładania nowych klanów, gdy ma się jedną osobę do towarzystwa i nie ma się dużego doświadczenia w prowadzeniu interesów. Faktem jest, że scena LF2 dużo od CL'ów nie wymaga, ale mimo wszystko - miło widzieć kogoś, kto dobrze ogarnia.
 
BZq7
Raczej nastawiłem się na to aby sprawdzić czy jest zainteresowanie ale widzę ze jest małe to stwierdziłem szybko że po prostu wzmocnię szeregi jakiegoś klanu. Pisał mi ktos że jest graczy troche którzy szukają klanu ale raczej to było mylne spostrzeżenie. :D
 
Dark SoR
Bzq ty byłeś w BB kiedyś ?
 
BZq7
Tak, byłem kiedyś w BB teraz jestem wolnym strzelcem i sporo gram z kumplem wiec myslę że poprawiłem poziom.
 
Zakuba
Też do niedawna byłem wolnym strzelcem :)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Bukorl
BZq7 napisał(a):

Tak, byłem kiedyś w BB teraz jestem wolnym strzelcem i sporo gram z kumplem wiec myslę że poprawiłem poziom.

A pod jakim nickiem 0_o?

 
Son Koczko
Pod takim samym
Argggh motherfuckers!
x1
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018