Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Koczko
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Koczko
ybnn
Proponuję niedopuszczania Koczko do turniejów dopóki nie ogarnie lepszego neta.
Przez to, że ma radiówkę 1mb.. zawsze są z nim lagi. Ponieważ 90% innych graczy grając przeciwko sobie ma normalne warunki, a koczko z KAŻDYM ma lagi, automatycznie daje mu to przewagę, bo jest przyzwyczajony do gry na lagach, inni nie są. Myślę, że jedynie dlatego wygrywa z innymi (np z Darkiem, z którym na zwykłym tempie na bank nie wygrałby 5:0)
Dlatego chciałbym poznać opinię innych graczy, jeśli większość z was się zgadza - niech administratorzy podejmą jakieś działanie.
 
Skiba
Przykro mi Koczko ale tutaj się zgodze z ybnn. Nie da sie z tobą wygrać nawet 1 pkt :O I nie chodzi tutaj o sam poziom twojej gry ale o te pierońskie lagi które strasznie przeszkadzają.
Edytowane przez Skiba dnia 02-06-2014 19:24:47
 
Zakuba
Jeny, ludzie, serio? Koczko ma wolnego neta. I co z tego? Ja też, a gram. Mamy go oddalić z gry tylko dla tego, że ma lagi? To jest dyskryminacja ze względu na posiadane dobra niematerialne. Ludzie! To tak jakbym ja powiedział, że nie mogę z Tobą wygrać, bo masz za szybkiego neta, albo jakby nie wpuścić kogoś na plażę, bo ma na sobie skarpety. Lagi były, są i będą. Nauczcie się na nich grać, a nie pierdolicie, że "o boże jakie lagi nigdy z tobą nie wygram!".

A tak w ogóle:
(...) a koczko z KAŻDYM ma lagi (...)

Nie zgodzę się. Ze mną nie ma lagów. :)
Edytowane przez Zakuba dnia 02-06-2014 20:16:49
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
KINGAdijanko
Zgadzam się z Tobą zakuba, ale inni mają problemy z tym, żę on ma lagi -_-
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Zakuba
Albo po prostu nie chce im się uczyć gry na lagach. Ja ciągnę neta z komórki (i nigdy nikt nie może się do mnie dodzwonić :D), ale nie jestem jakąś jęczydupą, żeby na to narzekać.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Skiba
Wszystko dobrze zakuba. Tyle , że jako jedyny jak grasz z Koczkiem nie masz lag i nie wiesz jak one wyglądają. To nie jest zwykłe bardzo powolne chodzenie lfa , a przeciwnie gra chodzi szybko tylko co 3, 4 sekundy przycina się na dwie, nie wiem możliwe że Koczko sie już przyzwyczaił. Dlatego utworzony jest ten temat , bo to nie są zwykłe lagi tylko "lagi Koczka". Kapujesz o co chodzi ? :P
 
Son Koczko
Z darkiem w tym finale to nie było lagów. No i te lagi to wam dawają przewagę, a nie mi. Jak wam to przeszkadza to mi załatwcie lepszy net.
Edytowane przez Son Koczko dnia 02-06-2014 20:58:36
Argggh motherfuckers!
 
Gad
Na jakiej podstawie im daję przewagę, a Tobie nie? :D Przecież występują losowo, a nie na ich 'widzi mi się'.
 
Dark SoR
Popieram twoje zdanie. Ja od dłuższego czasu chce znieść jego obecność w cupach, argumentów mam wiele ale nie na forum publiczne gdyż znów zacznie się to co zawsze byli kłótnie.
 
Zakuba
Czemu od razu kłótnie? Ja bym to nazwał burzliwymi dyskusjami.
Nie można kogoś nie dopuścić do turnieju, bo ma wolnego neta. Nie każdy może sobie pozwolić na takie "luksusy" (i nie mówię teraz o Koczku tylko o ogóle). Tyczy się to szczególnie osób mieszkających na wsi. W mieście za internet 20 mb zapłacisz 40 zł, na wsi - już 70 (pomijając oczywiście fakt, że w miastach, szczególnie dużych, usługodawcami są zazwyczaj operatorzy kablówek)
Więc moim zdaniem, należy takie osoby zrozumieć, a nie im jeszcze dopieprzać.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Kuba4ful aka Senpai
Ja tam mieszkam na wsi i nie mam lagów a mam słaby net (4Mcool. Nie powinno się nie dopuścić danej osoby do turnieju tylko z tego powodu, że ma lagi.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018