Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: LF2 Android
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Download » Modyfikacje
 Drukuj temat
LF2 Android
Pudzian
Wersja na urzÄ…dzenia mobilne z systemem Android

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
x3 x2
 
Prikos
Szkoda, że od androida 4.0+
 
Gad
Coś mi się nie chce wierzyć. Na LFe milczą o tym, na googlach nie nie znalazłem konkretnego poza tym tematem. Więcej info? Czy da się w to grać? Czy raczej jakiś tandetny port czy co? Może ktoś się orientuje trochę bardziej? Z tego co widzę po screenach, to autorowi się nawet nie chciało dodawać Cieni.
W tej chwili mój tablet wraca z serwisu, więc nie mogę sprawdzić, ale jestem ciekawy.
 
Pudzian
Gra pojawiła się w sklepie play 23 mają, czyli 3 dni temu. Na LFe mają prawo jeszcze nie wiedzieć.
Jest to wczesna beta i szczerze mówiąc nie da się w to za bardzo grać :P dodałem bardziej jako ciekawostkę. Nie ukrywam, że od dawna czekałem na wersję na androida. Bardzo cieszy mnie ze ktoś się tego podjął i mam nadzieję że kolejne wersje będą coraz lepsze.
 
Gad
Jeden z lfe-wskich programistów postanowił przepisać silnik LF'a i wrzucić go na Game Maker'ową podstawkę. Idzie mu całkiem nieźle, jak do tej pory. Game maker daje mu możliwość portu na androida, więc raczej będę dopingował tamtej wersji.
Ta wygląda dość ubogo i nieprofesjonalnie, jeśli być szczerym.
No ale cóż - są lepsi i gorsi na tym świecie. Na razie wstrzymam się z testowaniem tej wersji i cierpliwie poczekam na coś bardziej wykwintnego. Niemniej, dzięki za info!
 
Zakuba
Szkoda, że nie ma wersji na iPada :(
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
bleeq
Cóż, raczej gry typu LF2 na dotykowych urządzeniach nie działają zbyt dobrze. Dzisiaj miałem okazję chwilę pograć, ale jakoś mnie to zbytnio nie zachwyciło. Mamy możliwości poruszania się, biegu, obrony i do wyboru "combo 1", "combo 2", atak i kulka. Wszystko jest dość mało dynamiczne i mnie nie porywa, ale bardzo miło zobaczyć jakiś twór LFa na urządzeniach z androidem. Oby takich rzeczy coraz lepszych było więcej.
 
Kuba4ful aka Senpai
Porady jak przejść stage 1? xD
 
Animal
Zabić bandity :DD
 
Kuba4ful aka Senpai
No z Banditami nie mam problemu, za to problemem jest Woody i Mark. Raz mi się udało pokonać Wood'ego, ale Mark się zemścił i mnie pokonał :(.
 
Animal
No a z Markiem na normalnym LFie nie masz problemu ??
Oczywiście żart, ale LF a LF Android to nie to samo, LFa na kompa masz juz opanowanego ( chyba ) a na androida to jest nowosc do tego nie do ogarniecia :D
 
DaNceR
Poda ktoś link, albo dokładną nazwę w Google Play, bo ja nie mogę jakoś tej gierki znaleźć.
 
Animal
Ja też nie 0.0
 
bleeq
Wygląda na to, że ten LF został usunięty (tak samo jak poprzedni). Możliwe, że jakieś prawa autorskie czy coś tam innego.

Ale na necie znalazłem stronkę gdzie się jeszcze ten LF zachował i tam chyba można pobrać bez problemu. Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Animal
Dzięki :DD
 
Kuba4ful aka Senpai
Tylko, że to jest inny niż tamten, ponieważ tamten miał stage i survival a ten nie ma xD.
 
Gadomek19
Znalazłem lfa ze stage i survivalem :P Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

BTW Radzę pobrać i sobie zachować,bo uważam,że link niedługo wygaśnie dead
Edytowane przez Gadomek19 dnia 28-08-2014 12:30:07
Si vis pacem, para bellum
---------------------------
Zacytuję coś z książki którą przeczytałem kiedyś tam(...)
Ja mam fajny cytat
"chuj kurwa wyłączam laptopa bo nikt nie chce ze mną grać w lfa"
 
Kuba4ful aka Senpai
Little Fighter Chaos? Ta pierwsza wersja LF2 na Andka? Ona jest gówniana xD.
 
Gadomek19
@Kuba4ful,ale innej nie znalazłem :P
Si vis pacem, para bellum
---------------------------
Zacytuję coś z książki którą przeczytałem kiedyś tam(...)
Ja mam fajny cytat
"chuj kurwa wyłączam laptopa bo nikt nie chce ze mną grać w lfa"
 
Animal
Ciesz sie chociaż z tego facepalm ale ty wybredny
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018