Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 1
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » LF2 Tourney
 Drukuj temat
Runda 1
bleeq
A: tricskter, litmash, koczko, dark
B: bleeq, skiba, riki, bukorl
C: zakuba, ybnn, Prikos, iczzy, pudzian
 
Dark SoR
Dark - Litmash 3-0
Dark - Koczko 0-3
Dark - Tricskter 3-0
Edytowane przez Dark SoR dnia 19-05-2014 17:35:47
 
Son Koczko
Koczko 3-0 Dark
Koczko 3-0 Trickster
Koczko 3-0 Litmash
Edytowane przez Son Koczko dnia 21-05-2014 19:06:59
Argggh motherfuckers!
 
trickster
Trickster 3:0 Litmash
Trickster 0:3 Dark
trickster 0:3 koczko - trzecia walka nie odbyla sie do końca
Edytowane przez trickster dnia 20-05-2014 16:56:20
 
Litmash
Trickster 3:0 Litmash (Po tej walce polubiłem zasady,ja spamiłem w drugiej walce trick w pierwszej..)Repki: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Litmash 0:3 Dark
 
bleeq
bleeq 3:0 Bukorl
 
Bukorl
Bukorl 2-1 Skiba

 
bleeq
bleeq 2:1 Skiba
 
Litmash
Litmash 0;3 Koczko
 
Zakuba
Zakuba 2:1 Iczzy0026
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
ybnn
ybnn 3:0 Zakuba
ybnn 3:0 Prikos
ybnn 2:1 Pudzian
 
Bukorl
Riki się nie odzywa i nie reaguje na moje wiadomości:

No w Hamaku nie ma archiwum, ale też do niego pisałem, z tym, że było to tak na początku fazy grupowej i nie chciałem wtedy jeszcze pstrykać screenów.

 
Prikos
@Bukorl, jest archiwum. Napisz na gg, albo poszukaj w ustawieniach. : D
 
Bukorl
Prikos napisał(a):

@Bukorl, jest archiwum. Napisz na gg, albo poszukaj w ustawieniach. : D

Uwierz mi, że nie ma, ponieważ ja już wiele lat używam Hamaka i gdyby było, to bym o tym wiedział. Chyba, że po prostu jest jakaś nowsza wersja, której ja osobiście nie posiadam i wtedy może w tamtej wersji archiwum jest...

 
Pudzian
Pudzian 3-0 zakuba
Pudzian 1-2 ybnn
Pudzian 3-0 Prikos
Pudzian 3-0 iczzy
 
Bukorl
Ja chciałem poinformować, że w weekend mnie nie będzie (co poniektórzy wiedzą dlaczego, bo mam tak co jakiś weekend). Odnośnie sytuacji z Rikim, to ja już pisałem, że on mnie ignoruje (lub nie wiem, nie widzi moich wiadomości, ale to mało prawdopodobne, uwzględniając ich ilość). Nie wiem, kiedy się ta faza kończy, więc dlatego to piszę, bo jak wejdę w niedzielę późnym wieczorem, to może być już po ptakach.
EDIT: Riki niby przejawiał chęć do gry, ale jak widać jest jak ta chorągiewka na wietrze:
[img]http://i61.tinypic.com/2urmb7a.jpg[/img] is not a valid Image..
Co prawda umówiłem się na przedział godzinowy 21:00-22:00, ale napisałem, że się "postaram", a nie, że "obiecuję". Wyszło 30 minut później, ale jeżeli by czekał, to i te 30 minut też by go nie zbawiło.
Ps. W każdym razie ja próbowałem chociaż, bo nie tylko dzisiaj, ale także znacznie wcześniej, jak widać to na zrzucie z GG, próbowałem się z nim skontaktować. Jak administracja LF PC rozsądzi tę sytuację na korzyść Rikiego, no to cóż... Będę mógł jedynie współczuć.
Edytowane przez Bukorl dnia 23-05-2014 22:41:36

 
Riki
Nawet nie będę czytał tego śmiesznego posta, ale ci powiem, że mam co robić i nie patrze się na hamachi 7/24. Po drugie sam piszesz, że o 21-22 będziesz, wiec dlaczego mnie nie może być 10 minut, bo zaraz się rozpłacze bachor. Ban na internety Bukorlowi, rozwiązałby tyle problemów...
x1
 
Bukorl
Bukorl 0-3 Riki

 
Riki
3:0 Bukorl
2:1 Skiba
 
Skiba
Skiba 1:2 Bukorl
Skiba 1:2 Bleeq
Skiba 1:2 Riki
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018