Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Finał i mecz o 3 miejsce
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Cup #9
 Drukuj temat
Finał i mecz o 3 miejsce
bleeq
finał:
dark vs koczko

mecz o 3 miejsce:
ybnn vs fioletix

5 walk, LF PC
 
Son Koczko
Na razie jest 2-0 dla mnie, i dark nie chce dalej grać i na dodatek gada, że jest 0-0. Te 2 repki jak coś to mam.

http://www.sendspace.com/file/o4kfi7
Edytowane przez Son Koczko dnia 13-05-2014 13:08:32
Argggh motherfuckers!
 
Dark SoR
Oświadczam iż nie mam przyjemności grać z Koczko tego meczu na lagach gdyż jest to finał który powinno się rozegrać w optymalnych warunkach i ja takich się domagam. Owszem gadam iż jest 0-0 ponieważ nie będę z nim się gramolił na takim tempie a to że jest 2-0 to jest wytwór twojej chorej wyobraźni ! nie napisałem ci "OK" gdy pisałeś że jest 0-0 przez meczem.

sprawa jest prosta i zawracam się do Administracji z tym, albo ustalą nam termin i zagramy to bez lagów w nocy na szybkim tempie, albo jeżeli wy akceptujecie te rzekome 2-0 to oddaje w/o temu bezrozumnemu człowiekowi jakim jest Koczko aka Forrest Gump :)
 
ybnn
Tak jak myślałem - Dark w finale to nieporozumienie. Max jakie może ugrać, to 1:4 :P
Wystarczy Ci już tego zwracania się do administracji w tej edycji, w ten sposób niczego nie wygrasz..
Sprawa jest prosta - gracie rozgrzewki żeby zobaczyć czy tempo wam odpowiada. Jeśli ich nie graliście, lub po rozgrzewkach stwierdziliście, że 0:0 i zaczynacie to powinniście grać do końca. Wątpię, żeby tempo NAGLE się zmieniło w połowie gry, z Koczkiem ZAWSZE jest chujowe. W każdym razie jeśli nagle po dwóch walkach, w których dostajesz wpierdol stwierdzasz, że tempo jest złe i nie grasz to jesteś od D do E do LUSIONAL. (hehe) Pierwsze w/o w historii finału OPC? Ekstra.


ybnn 3:2 Fioletix
O repki katujcie Fiola.
 
Son Koczko
Koczko 5-0 Dark

http://www.sendspace.com/file/vc8im1
Argggh motherfuckers!
 
Dark SoR
Przegrana 0-5 nie chce siebie usprawiedliwiać ale tempo gry było przerywane "szybkie a nagle wolne" osobiście nie potrafię grać na takim. A ostatnimi czasy zawsze z Koczkiem miałem szybciutko elegancko i naglę finał jest i takie tempo, nie chce oskarżać o nic nikogo ale nie od dziś każdy wie że ja kuleje na takim tempie, jeżeli wszystko było uczciwie to zwracam honor jeżeli nie to tego już nigdy się nie dowiem. I tak jestem zadowolony z zawodów :)

A co do warunków gry o które dziś była taka afera ...
Przy ( roz ) sądziłem że nie ma dramatu więc zaczęliśmy grać mecz po 1-0 pisałem że warunki są nieodpowiednie były lagi sądziłem że to tylko chwilowe więc poszła druga walka po której się wycofałem bo warunki były na tyle utrudnione że nie mogłem swobodnie biegać. ubolewam tylko nad tym że nie miałem godnych warunków na szybkim tempie bo cały turniej rozegrałem na szybkim a wyniki świadczą że nie było dramatu :)
 
bleeq
Nie wiem czemu, ale nie działają mi replaye. Ktoś ma podobnie?
 
Dark SoR
również mi nie odpalają Blq.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018