Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 9 - Reken
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Artykuły » Wywiady » Wywiady Walsemore'a
 Drukuj temat
9 - Reken
bleeq
Witamy w naszym studiu Rekkena, lidera najmłodszego klanu na naszej scenie o dość nietypowej nazwie – Przyszli z Łopatami. Zanim przejdziemy do części głównej wywiadu, chciałbym nawiązać do tego, co mi ostatnio powiedziałeś. Mianowicie, że klan założyliście po tym, jak was oszukano. Czy mógłbyś powiedzieć, w jaki sposób, gdyż od pewnego czasu nie było mnie na scenie?
Jeśli chodzi o ścisłość, nazywamy się „Przybyli z Łopatami”. Oszukano mnie na turnieju Easy Cup jak i innych graczy w grupie A np. Nahirka. Mianowicie oszustwo polegało na tym, że zakończono fazę grupową bez rozegrania wszystkich meczy. Ja miałem rozegrane 4 mecze, a inni po 5, przez co nie wyszedłem z grupy, ponieważ mój przeciwnik nie wchodził, aby rozegrać tą grę.

Takie pytanie jako reklama klanu. Czy macie swoją stronę internetową i czy prowadzicie obecnie rekrutację?

Prowadzimy stronę internetową lf2pl.cba.pl oraz prowadzimy rekrutację

Jak natknęliście się na Little Fightera?
W moim wypadku gdy miałem swój pierwszy komputer, jedną z pierwszych gier w które zagrałem było właśnie Little Fighter ,a tę grę można było zakupić wraz z gazetą "Niezbędnik".Grałem w lf przez większość czasu w singleplayer, a przez internet grałem przez około pół roku zaczynając od 2009r

Czy oszustwo w turnieju było jedynym, co skłoniło was do założenia klanu?
Właściwie to bardzo mały czynnik, do założenia klanu skłoniła mnie prośba Fioletixa, który zaproponował mi, żebym założył własny klan (wiem, że to była aluzja, aby wyrzucić mnie z BB).

Tak właściwie, to kto u was jest CLem, a kto vCLem?
Obaj z Nahirkiem jesteśmy liderami z takimi samymi przywilejami i prawami.

Skąd taka nietypowa nazwa? Czy te Łopaty mają jakieś symboliczne znaczenie?
Nazwa miała być 4fun, ale przyszło mi do głowy pewne znaczenie tej nazwy oraz logo, a mianowicie: Osoby znikąd które "weszły" z łopatami na scenę lf2 aby "wykopać" oszustwa i zrobić porządek na tej chaotycznej scenie.

Czy macie plan rozwoju?
Zrobiliśmy podstawowy skład. Liczymy na to, że ktoś dołączy do naszego klanu, aby się rozwijał. Niespodzianką okazało się dołączenie do nas Mefju (dawniej Shiryu), który jest dobrym graczem i sprzyja rozwojowi naszego klanu

Wielu ludzi narzeka, że scena LF2 jest jakby martwa. Czy wy podzielacie ten pogląd?
Myślę, że ta scena powoli wymiera ale jeśli będą powstawały klany takie jak PzŁ ta scena powoli będzie się ożywiać.

Co według was można zrobić, by rozruszać naszą scenę LF2?
Trzeba trochę urozmaicać turnieje, ludzie, którzy umieją prowadzić coś takiego, aby rozstrzygali spory w rozgrywkach. Więcej cw ,które będą pokazywane na lf2.jcj.pl, aby wszyscy gracze przyglądali się wynikom walk.

Jak zachęcić młodych graczy do grania w LF2?
To będzie bardzo ciężkie, dlatego że lf2 nie oszukujmy się nie jest grą w którą można grać godzinami tak jak w inne gry np. League of Legends. Na dodatek gra jest bardzo stara i jeśli nikt nie powie tym młodszym graczom o lf2 prawdopodobnie nigdy o niej nie usłyszą.

Ok, dzięki. To było ostatnie pytanie. Chcesz może coś powiedzieć na zakończenie wywiadu?
Tak, dziękuję za wywiad oraz pozdrawiam ybnna
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018