Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 6 - Krencik (dla LF2Rev)
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Walsemore'a
 Drukuj temat
6 - Krencik (dla LF2Rev)
bleeq
Czy uważasz, że Rev może uzyskać obiecaną na początku rewolucyjność?

To wszystko zależy od podejścia ludzi, a przede wszystkim administratorów strony do LF2. Nie ma co ukrywać - strona nie jest tym, czym miała być. Jednak ja, pomimo tego zastoju, nadal wierzę, że Rev jakoś się odbuduje. Nie pełnię tu takiej roli, jaką pełniłem na LF2 Forest. Tam miałem władzę absolutną, a tu niestety, albo i stety, jestem uzależniony od innych ludzi. Bardzo w tym wypadku muszę liczyć na Koziego i jego ludzi, ponieważ to dział Cup miał być rzeczą, która miała stanowić o sile naszej strony. Oczywiście ważne też są newsy, opisy itp., ale graczy udzielających się na naszej scenie głównie interesują walki.

Czy to dobrze, że powrócił Kozi?


A on w ogóle odszedł? Miał jakiś zastój, ale pomimo tego wierzę, że niedługo ruszy z jakimś nowym turniejem. Pewnie nie uda mu się zrealizować wszystkich projektów, które planował, ale mimo to mam nadzieję, że będzie dobrze. Wiem jaka jest jego mobilizacja, by odrodzić LF2 w Polsce.

Co trzeba zrobić, żeby Rev ruszył?

Odpowiedź jest prosta - trzeba wystartować z jakimś turniejem, po to, by ludzie zaczęli wchodzić. Dodając do tego newsy, opisy i różne inne rzeczy można zrobić mieszankę wybuchową. A czy gracze będą chętni? Cóż, kiedyś było dużo lepiej. Nie było problemu by znaleźć kogoś do walki. Wszyscy się na bieżąco wyzywali. Teraz jest gorzej, ale... może się uda?

Czy nie uważasz, iż wymyślanie pomysłów przez administratorów to czcze gadanie?

Wymyślić, a wykonać, to dwie różne rzeczy. Najważniejsze jest, by ruszył dział Cup, potem można w życie wcielać inne projekty. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Czy obietnice Koziego uznajesz za możliwe do spełnienia czy za kolejne kłamstwo propagandowe?

Nie łudzę sie, że zrobi wszystko, lecz mam nadzieję, że kilka jego obietnic zostanie spełnionych. Wszyscy wiedzą, że nie ma on już zbyt wiele czasu na gre, więc nie można sobie obiecywać na wiele. Dalej na niego liczę i mam nadzieję, że już niedługo z czymś ruszy.

Patrząc obecnie na obietnice dawane na początku istnienia strony, czy nie uważasz tych słów za słowa puste?


Fakt, można było liczyć na coś więcej od Koziego, jednak teraz nie ma sie co zniechęcać. Tak jak już wcześniej powiedziałem - dalej na niego liczę.

Czy upadek Reva to rzecz możliwa?

Kiedyś Rev, jak i całe LF2 upadnie. Czy będzie to za sto lat, czy za tydzień - nie wiem. Nie chciałbym zbyt daleko wybiegać w przyszłość.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018