Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: 3 - Fioletix (dla LF2Rev)
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » ArtykuÅ‚y » Wywiady » Wywiady Walsemore'a
 Drukuj temat
3 - Fioletix (dla LF2Rev)
bleeq
W jaki sposób dowiedziałeś się o LF2?

LF 2 zaproponowali mi koledzy dawno temu i była to jedna z moich pierwszych gier na komputerze.

Hmm, czyli swoiste przyzwyczajenie do pierwszego co zobaczyłeś, tak? A jak się dowiedziałeś o scenie na necie

O scenie LF dowiedziałem się przypadkiem, moja pierwsza (przypadkowa) wizyta na stronie klanowej DL zapoczątkowała też moje zainteresowanie grą w LF online.

Co cię skłoniło do założenia klanu?

Patrząc na inne solidne klany też chciałem mieć coś swojego i pragnąłem dążyć do tego by stworzyć klanom BF , IH czy SoR jakąś konkurencje co już byłoby dla mnie wielkim sukcesem.

Skąd wziąłeś ludzi do tego przedsięwzięcia?

Na początku namówiłem Rogatego (kolega z osiedla), potem szukałem po stronach upadłych już klanów i opłaciło się.

Co sprawiło, że właśnie oni, a nie inni?

Próbowałem wszystkiego, i tak jakoś wyszło.

Co sprawiło ci największe problemy przy tworzeniu BB?

Największe problemy były z ogarnięciem czyli m.i.n strony ,członków(na początku dużo dochodziło) i musiałem pierw znaleźć kogoś kto umiejętnie ozdobi stronkę.

Co, według ciebie, można zrobić, by następni twórcy klanów mogli łatwiej tworzyć swoje drużyny?

Moim zdaniem nie trzeba mieć znowu takich dużych znajomości, po prostu można napisać do pierwszego lepszego fana lf2 ,na pierwszej lepszej stronie o lf i zaproponować stworzenie klanu co z pewnością każdego rajcuje.

Czyli to wszystko od samozaparcia zależy, tak?

Raczej tak.

Jaka cecha jest najważniejsza według ciebie dla nowego Cla?

No cóż odpowiedzialność, ambicja i przede wszystkim cierpliwość. Cierpliwy CL utrzyma swój klan na stałe.

Wokół ciebie tyle różnych gier. Dlaczego wybrałeś akurat Lfa?

Gram też czasem w inne gry;P ale LF zawsze było mi bliskie ,to jedna z gier do których zawsze wracam gdy zrobię sobie od nich przerwę. W zeszycie od lat robię tak jakby komiksy związane z tą grą , bo bardzo lubię rysować.

Dlaczego właśnie Freeze'a wybrałeś na ikonę BB?

Ponieważ Freeze ma moc lodu tak jak Śnieżycowe Bestie i jest to najlepsza postać która prezentuje ten klimat.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018