Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Regulamin a balansowanie postaci
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Regulamin a balansowanie postaci
Walsemore
Witajcie!
Zapewne mój pomysł nie spotka się ze zbyt dużym poparciem, ale ćóż, przedstawię, co następuje. Może nie jestem zbyt do tego kompetentną osobą, wszak od długiego czasu w LFa nie gram.
Ale nie sądzę, by ta sprawa zmieniła się jakoś znacząco. Otóż we wszelkich rozgrywkach LF2 jedne postacie cechują się większą popularnością (Woody, Dennis, Davis), inne mniejszą (Louis, John Firen). Pytanie: czy nie należałoby dążyć do tego, by wszystkie były podobnie popularne?
Weźmy takiego Louisa - czy ktokolwiek nim gra jakoś częściej? A co jeśli zdjąć zakaz transformacji w Exa? Co jeśli John miałby mniejszą ilość ograniczeń?
Podane przykłady to tylko przykłady, ale mam nadzieję, że zrozumieliście, co mam na myśli. Jakie jest wasze zdanie w tej materii?
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Bukorl
Walsemore napisał(a):

Witajcie!
Zapewne mój pomysł nie spotka się ze zbyt dużym poparciem, ale ćóż, przedstawię, co następuje. Może nie jestem zbyt do tego kompetentną osobą, wszak od długiego czasu w LFa nie gram.
Ale nie sądzę, by ta sprawa zmieniła się jakoś znacząco. Otóż we wszelkich rozgrywkach LF2 jedne postacie cechują się większą popularnością (Woody, Dennis, Davis), inne mniejszą (Louis, John Firen). Pytanie: czy nie należałoby dążyć do tego, by wszystkie były podobnie popularne?
Weźmy takiego Louisa - czy ktokolwiek nim gra jakoś częściej? A co jeśli zdjąć zakaz transformacji w Exa? Co jeśli John miałby mniejszą ilość ograniczeń?
Podane przykłady to tylko przykłady, ale mam nadzieję, że zrozumieliście, co mam na myśli. Jakie jest wasze zdanie w tej materii?

Eee, że było to przerabiane, temu Panu już podziękujemy i następny, proszę??? Ludzie, ile razy można wałkować w kółko ten sam temat, no ;p???

 
Kuba4ful aka Senpai
Mi tam pasi :)
 
Zakuba
No właśnie, Bukorl, ile można?
Kiedy nauczysz się nie cytować pierwszego i ostatniego posta? Chcesz, żeby inni nie popełniali błędów dzięki twoim zrzędzeniom? To sam ich nie popełniaj, bazując na poradach innych.

Co do tematu - niech zostanie tak, jak jest ;) będzie dobrze.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Bukorl
zakuba napisał(a):

No właśnie, Bukorl, ile można?
Kiedy nauczysz się nie cytować pierwszego i ostatniego posta? Chcesz, żeby inni nie popełniali błędów dzięki twoim zrzędzeniom? To sam ich nie popełniaj, bazując na poradach innych.

Co do tematu - niech zostanie tak, jak jest ;) będzie dobrze.

Pisałem już wcześniej, że jestem skory przyznać innym rację, jeśli UDOWODNIĄ mi, że się mylę. Udowodnij mi :P.

 
Mef
*****

spokojnie :P rozumiem frustracjÄ™, ale nie wyzywamy. ost
Edytowane przez bleeq dnia 29-03-2014 02:47:30
 
Zakuba
No to ci udowadniam.
W Netykiecie jest mowa o toppostingu, czyli cytowaniu czyjejÅ› wypowiedzi zaraz pod niÄ….
Ty właśnie, cytując nadrzędne posty, robisz tzw. topposting. Poza tym: istnieje coś takiego, jak cytowanie selektywne. Nie musisz cytować całej wypowiedzi. Wystarczy tylko ten jej fragment, do którego chcesz się odnieść ;)
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Martin
Ciekawe :) No to może niech ktoś ustali jaka postać ma miec mniejsze ograniczenia, no i tego Louisa Exa ja bym wprowadził (tylko bez kodów), żeby można było się transformować przy małej ilości hp. Fajnie by było wprowadzić go :]

Btw. Freeze z popularnością jak stoi tutaj? :P tzn dużo ludzi gra?
 
Litmash
Michaello gra nim i tylko nim ,a reszta to zbytnio nim nie pyka.
 
Gad
Kiedyś freeze był popularny, bo można było robić ładne dopy. Dzisiaj wszystko poblokowali i gra się trzema postaciami.
Dziwne, że tylko polaczki są tacy wymagający i dają jakieś ograniczenia, kiedy na arenie światowej praktycznie ich nie ma.
 
Riki
"polaczki" aha xD
Wystarczy, że zamrozi kogoś przy 10% hp (swojego) i przeciwnik nie wyjdzie z tego żywy.
 
Bukorl
@Riki, niemniej jednak, ja uważam, że Gad ma rację. Widać, że Polska jest zacofana pod każdym względem i w każdej dziedzinie (nawet tak banalnej, jak zwykła bitka 2D -_-).

 
Grzegorzmon417
Chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Bukorlem O.o
"Nie oglÄ…daj siÄ™ za siebie, bo Ci z Przodu ktoÅ› przy..." - Sprawdza siÄ™ podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
Mef
Bukorl napisał(a):

@Riki, niemniej jednak, ja uważam, że Gad ma rację. Widać, że Polska jest zacofana pod każdym względem i w każdej dziedzinie (nawet tak banalnej, jak zwykła bitka 2D -_-).

***

ost
Edytowane przez bleeq dnia 30-03-2014 21:23:48
 
sztach
Oj, czuję ostrzeżenie. :D
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018