Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zeus
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Muzyka
 Drukuj temat
Zeus
KINGAdijanko
Ktoś z was słucha Zeusa? :D
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Zakuba
Ja mam kilka jego piosenek, jednak są to stare piosenki :(
"Śnieg i Lód", "Świt" są bardzo fajne.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Caesar
Uu, już taki rozgłos zyskał :v
Mam tego farta, że Zeus mieszka kilka bloków ode mnie, także dowiedziałem się o nim dość wcześnie i mam gdzieś na kompie jego utwory nawet z 2000 roku. Wspieram go, kupuję płyty, słucham wszystkiego, co wypuszcza. Jest świetnym producentem i raperem.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
KINGAdijanko
Caesar napisał/a:
Uu, już taki rozgłos zyskał :v
Mam tego farta, że Zeus mieszka kilka bloków ode mnie, także dowiedziałem się o nim dość wcześnie i mam gdzieś na kompie jego utwory nawet z 2000 roku. Wspieram go, kupuję płyty, słucham wszystkiego, co wypuszcza. Jest świetnym producentem i raperem.

Moim zdaniem nie jest świetny. Tylko mega
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Gri
Rap to nie jest 'mój gatunek' muzyki, ale Zeusa z polskich raperów lubię najbardziej.

Porządnie osłuchane mam dwa albumy: Zeus. Nie żyje. i Zeus, Jak mogłeś?

Do tego co nieco przesłuchałem z Album Zeusa.

Powiem Wam, że puszczałem Zeusa kilku znajomym co też raczej rapu nie słuchają (ale są na tyle otwarci muzycznie, że nie zamykają się w swoim gatunku) i sporej części przypadł do gustu.
Z rapem mam ten problem, że często mnie nudzi przy wielokrotnym przesłuchaniu. U Zeusa nie jest nudno, tam się zarówno w warstwie wokalnej jak i muzycznej sporo dzieje.
Ekspertem nie jestem, ale technikę też ma raczej dobrą.
W warstwie tekstowej jest sporo zarówno fajnych wersów (takich co wiecie...leci piosenka, leci, nadchodzi ten wers i lecisz razem z nim xD), jak i w całości niektóre utwory celne i do mnie trafiają.

Także bardzo spoko!

A ulubiony kawałek to chyba Świt (chociaż nigdy nie miałem żadnych myśli samobójczych czy w ogóle depresji. Ale w ogóle ten album jest fajnie ułożony i bardziej ten utwór traktuje jako jego opowieść o sobie, niż radę do innych)

Chociaż właściwie sporo lubię utworów z tych dwóch albumów co porządnie osłuchałem (wymienione wyżej).

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018