Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zlot 2014!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Zlot 2014!
ybnn
Lecimy tutaj!
Wypadałoby w końcu zorganizować jakiś DOBRY, OGARNIĘTY 'zlot' naszej małej scenki. Lokalizację (centrum Polski, żeby nikt nie musiał przez cały kraj przejeżdżać) oraz datę można ustalić później, biorąc pod uwagę komu kiedy pasuje etc.

Póki co chciałbym żeby każdy zainteresowany pisał kiedy jego zdaniem byłoby najlepiej to ogarnąć, oraz gdzie.
 
Grzegorzmon417
Zależy czy to by miało być spotkanie czy realizacja (lekko chorego xD) pomysłu Fioletix'a.
Ja bym polecił Bydgoszcz, jakoś pod koniec Roku szkolnego ;)
"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z Przodu ktoś przy..." - Sprawdza się podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
ybnn
Bydgoszcz nie jest w centrum Polski :P
Ja proponuję Łódź, o.

No i nie martwcie się, jak ktoś spróbuje przyjechać z nożem albo młotkiem to mu Koczko wpierdoli, więc będzie bezpiecznie.
 
Grzegorzmon417
KINGbanan napisał/a:

No i nie martwcie się, jak ktoś spróbuje przyjechać z nożem albo młotkiem to mu Koczko wpierdoli, więc będzie bezpiecznie.


Hahaha :D Tyle dobrze :D
Fakt, może Bydzia nie jest w centrum ale i na końcu mapy też nie jest.
Ale w sumie w Łodzi nie byłem, więc... ^^
"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z Przodu ktoś przy..." - Sprawdza się podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
Gad
A może po prostu wybrać coś, do czego najwięcej osób ma łatwy dostęp, a nie coś co jest na środku kraju.
 
Riki
Ustalcie kto byłby chętny, a potem zbierzcie informacje od każdego gdzie mieszka i na tego podstawie wybierzcie miejsce.
Edytowane przez Riki dnia 07-02-2014 00:47:31
 
Grzegorzmon417
Popieram.
Zainteresowany, Świecie, niedaleko Bygdoszczy
"Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z Przodu ktoś przy..." - Sprawdza się podczas gry :D
Nick w grze: G417
Dum Spiro Spero!
 
Pudzian
Ja jestem chętny. Mieszkam w stolicy i nie ukrywam, ze tu byloby mi najwygodniej :) A tak bardziej serio to rozumiem ze polska scena rozsiana jest po calym kraju i nie kazdemu to miejsce odpowiada. Czekam na info od innych zainteresowanych. Gdzie mieszkaja i jaka mieścinę proponują.
 
Caesar
Jak dla mnie może być Warszawa, może być i Łódź, najlepiej okolice centrum, popieram. I wchodzę w to, ale jak ktoś będzie pierdolił na spotkaniu niestworzone rzeczy (pozdro 2fast, Mefju) to na wejściu dostanie liścia na odmułe, żeby się ogarnął i był normalny. SOCIABLE.
Edytowane przez Caesar dnia 07-02-2014 11:01:43


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Danken
Ja się piszę, ale bądźmy rozsądni z tym wyborem miejscowości, serio. Jak dla mnie zarówno najłatwiejszy dostęp jak i najbliżej centrum są trzy opcje: Poznań, Łódź, Warszawa.
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Walsemore
Ja się opowiadam za Warszawą :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
sztach
Warszawa!
 
Zakuba
No dobra, więc ja jestem zainteresowany :)
Mieszkam na pomorzu, spory kawałek od Szczecina (100km, 1,5h pociągiem mam, często jeżdżę ;)). Moim zdaniem można by taki 'zlot' zorganizować w Poznaniu. Jeśli chodzi o czas, to najlepiej byłoby po zakończeniu roku szkolnego. Wtedy jest najwięcej wolnego czasu.
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Walsemore
Podsumowując - za Warszawą opowiedziały się definitywnie trzy osoby (ja, Sztach i Pudzian), no i niedefinitywnie Caesar
Jak coś to zakuba - ja w wakacje bywam w okolicach Koszalina, więc jak coś to wtedy możesz dostąpić zaszczytu ujrzenia mojego majestatu :D
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Riki
Tak mistrzu, ale weź pod uwagę, że Csr i ybnn ostatni raz wbili na stronę zaraz po przejściu na nową witrynę. Wątpię, żeby przybył na ten zlot, bo raczej nie odczyta tego. No chyba, że macie telefon do niego.
 
Walsemore
Caesar jest zawodowym kierowcą, więc on na pewno da temu radę, a co do yBanana - jego opinii nie znam :>
Szczerze mówiąc sądzę, że zlot jakiejś większej ilości osób w jednym miejscu nie wypali - można co najwyżej pomyśleć o kilku zlotach osób w niewielkich ilościach :)
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Pudzian
Walsemore ma rację. Więc proponuję pierwszy zlot dla zainteresowanych zrobić w Warszawie np 19, czy 20 kwietnia (czyli w weekend). Jakieś centrum handlowe jako obiekt naszej okupacji wziąć. W miarę możliwości można wziąć lapki i po LANie pociapać w lf2. Taki mini turniej zrobić udokumentowany tutaj oczywiście :) Chociaż pewnie do tego przyda się kafejka.
 
Pudzian
Witam.
"Odśnieżam" temat.
Mamy lipiec, świetny czas na zrealizowanie zlotu. 26. dzień miesiąca, Warszawa. Ktoś chętny?
 
Walsemore
Ja w ostateczności mógłbym, ale jeśli miałbym jechać tylko spotkać Ciebie, to już w roku akademickim się prędzej uda ta sztuka :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018