Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Moja mała propozycja
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Moja mała propozycja
Grzegorzmon417
Jak już napisałem w temacie w którym się witałem :D mam propozycję turnieju.
Osoby które obserwują, wiedzą, że siedzę w postaciach z download'u I Turniej polegałby na tym, że:
- Z Downloadu wybrałoby się, powiedzmy 10 najbardziej przyzwoitych i ogarniętych postaci
- Zrobiłoby się taką "paczkę modów" (zalatuje minecraftem xD) Którą każdy uczestnik musiałby wgrać
- I by się zagrało solo, jak i clan war
I tu do administracji jest pytanie, czy da radę coś takiego zrobić?

Pozdrawiam :D
 
Riki
Ja bym proponował turniej zrobić na Polish Players mod v2. Jest już parę postaci i dość wyrównane.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Litmash
Ja bym dał poprostu do pobrania lf'a z tymi postaciami.
 
Grzegorzmon417
@Litmash Skoro tak siÄ™ da to jestem za :D
 
Riki
Na początek lepiej jakiś mod niż szukać 10 postaci, które muszą być wyrównane, bo bez sensu by było gdyby każdy grał tą jedną, która jest najlepsza.
 
Grzegorzmon417
Wyborem postaci mogę się zająć. Ale decyzję zostawiam administracji. :D
 
Riki
Sprawdźsobie ten Polish mod V2 i zobacz te postacie.
Edytowane przez Riki dnia 06-01-2014 14:32:49
 
Abbes
W Polish Mod chyba jest jedna, albo dwie postaci takie nawet potężne. No ale sami ocenicie.
 
Riki
Ybnn i Cord, bo to sÄ… bossy.
 
Hubi
Grzegorzmon417 napisał/a:

- I by się zagrało solo, jak i clan war
Pozdrawiam :D


To wy jeszcze chcecie klany do modów robić?

W jedyny mod jaki grałem przez neta to NTSD, był dobry. PPMv2 też jest fajny, warto spróbować.
 
bleeq
Można też zrobić tak, że na każdy turniej nie wybierać aż 10 postaci, tylko przykładowo 3-5. Wtedy łatwiej by było uzyskać porównywalny poziom.

edit: a turniej zawsze można zrobić, pytanie czy będą chętni

btw. temat przeniesiony został do działu "sugestie"
Edytowane przez bleeq dnia 06-01-2014 16:05:44
 
Dark SoR
zagrał bym jakiś cup z modem w lf2 :) jak ktoś zorganizuje to chętnie :)
 
Abbes
Możliwe, że klanów w mody LF2 byłoby sporo, bo fani LF'a z natury wolą mody od oryginałów.

Polish Player v2 byłby najlepszy do takich turniejów, bo postaci są całkowicie nowe, i są bardzo fikuśne.
 
bleeq
No to co, podajcie jakieś propozycje modów albo propozycje postaci na turniej i można coś spróbować zorganizować.

Jak widać pierwszy kandydat PP Mod v2 już jest.
Czekam na propozycje.
 
Hubi
Proponowałbym którąś z części NTSD.
 
Grzegorzmon417
W sumie... PPmod Na pierwszy taki turniej pasuje :D
A przez ten czas postaram się zebrać około 10 postaci z download'u i zrobić paczuszkę z nimi :D
 
Mefju
Jakby co, to ja się piszę nawet na taki turniej w PPmod v2. Fajnie byłoby ponapierdalać 'sobą' :D.

Generalnie to teraz mody są dla mnie tragedią, ale z tego co pamiętam, to kiedyś kiedyś podobał mi się LF2 2.5 i w niego w sumie mógłbym też dla odmiany pyknąć.
 
Grzegorzmon417
To mamy 3 głosy Na turniej z PPmod'a :D Ktoś jeszcze chętny?
 
Ramper
mogę zagrać
 
Bukorl
Ja poprę Mefja. Sam mam 2,5 i uważam, że jest to jeden z lepszych modów, ponieważ większość postaci zostało "nieznacznie" zmodyfikowanych. Problemem w tym jest jedynie to (o ile dobrze pamiętam), że tam bez wpisywania kodu są takie postaci, jak Firzen, Julian, Bat, czy Louis Ex, ale to można by przecież narzucić ograniczenie, że gramy tylko postaciami dozwolonymi w zasadach LF PC (tj. Deep, John, Firen, Freeze itp.) oraz resztą postaci, z wyłączeniem właśnie tych koksów (Firzen niestety został tu grubo przesadzony, moim zdaniem oczywiście). Głosujcie na 2,5, ludzie :D.j

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018