Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Spread idea.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Spread idea.
bleeq
Tak sobie myślę, że może w ramach reklamy niech każda strona/forum klanowe posiada button lub banner LF PC wraz z odnośnikiem? Zauważyłem, że dużo było/jest takich graczy co żyją tylko w środowisku klanowym, a LF PC nie odwiedzają. Co myślicie?

Tutaj sÄ… gotowe grafiki do wklejenia na stronÄ™:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Można by też umieścić te grafiki na forach/stronach nieaktywnych klanów np. Gri by mógł na starym forum BF (tak jak jest na nim reklama nowego forum BF).
 
bleeq
Chciałem powrzucać linki do LF PC na stronach o LF2, ale okazało się, że na kilku z nich zablokowana jest możliwość rejestrowania się. Natomiast wydaje mi się, ze zalogować się na swoje stare konto można, którego ja akurat nie mam.

Chodzi mi tu o:
- Julian's Gate: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
- littlefighter.biz: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Tak więc czy byłby ktoś chętny zareklamować LF PC?


Dodatkowo jeśli urzęduje tu jakiś admin LF2 Wiki mógłby dodać również link do LF PC: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. bo takowego nigdzie nie mogę znaleźć.
Edytowane przez bleeq dnia 03-01-2014 20:24:58
 
Gri
Można by też umieścić te grafiki na forach/stronach nieaktywnych klanów np. Gri by mógł na starym forum BF (tak jak jest na nim reklama nowego forum BF).


Zrobione.

Dodatkowo jeśli urzęduje tu jakiś admin LF2 Wiki mógłby dodać również link do LF PC: http://pl.lf2.wik...2%C3%B3wna bo takowego nigdzie nie mogę znaleźć.

W sumie to każdy może stworzyć nowy artykuł o lf2pc na lf2wiki : d
Ale że wywoływałeś jakiegoś admina, to dodałem link bezpośrednio na stronie głównej ; )

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018