Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Spread idea.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Spread idea.
Gri
(chyba, że Wandi z Grim coś jeszcze chowają, ale wątpię)


Niestety, nic nie chowamy, straciliśmy bazę danych tamtego forum.
Forum BF zostało przeniesione z fora.pl na płatny serwer, bo fora.pl się psuło. Przez ponad miesiąc z tym walczyliśmy, pisaliśmy do fora.pl, informowaliśmy o problemie, ale nic nie pomogło. Generalnie problem był taki, ze nie dało się otworzyć niektórych tematów, wyskakiwały błędy i ogólnie rzecz ujmując, były problemy z funkcjonowaniem forum.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Ramper
Przestancie sie juz klocic. btw. Jak ja zaczynalem swoja przygode z ta scena(jakos 2009r.), to na kazdej sieci hamachi pisalo do mnie kilka osob-pytali: ¨wanna play?¨. Tak tak, jeszcze wtedy byly sieci, w ktorych mozna bylo spotkac niemca, czy jakiegos turka x d malo tego, wtedy ¨starzy¨ gracze interesowali sie tymi nowymi. Bardzo szybko znalazly sie osoby,ktore chcialy mnie uczyc-dzieki Omega i Shiryu. Teraz nowi wrecz blagaja o tzw. ¨rundke¨.
Cezar zdradzisz nam co kombinujesz(napisales, ze sie za cos zabierasz;p )?


@edit daaamn jak to pisalem, to nie bylo kilku postow x D
Edytowane przez Ramper dnia 04-12-2013 19:33:47
 
prybator
chętnie bym zagrał z kimkolwiek, także z nowymi graczami jak są chętni to niech do mnie piszą o grę gg:36190041
Edytowane przez prybator dnia 04-12-2013 23:07:06
 
Riki
prybator to pisz na shoutboxie o takich sprawach, a nie w temacie poświęconym zupełnie czemu innemu, albo zrób w dziale "wyzwania" własny temat, żeby ludzie mogli cię tam wyzywać.
 
prybator
w shoutboxie zostałbym zignorowany ale pomysł z wyzwaniem mi sie podoba
Edytowane przez prybator dnia 04-12-2013 23:22:38
 
bleeq
Uhm, tyle tych wiadomości naspamowaliście, że szok. ;P

Ogólnie co do tej ilości nowych użytkowników to zwiększyć liczbę myślę można w taki sposób, aby zrobić download dostępny tylko dla zarejestrowanych. Dział download na LF PC istnieje dopiero 2 lata, a obejrzeń każdego z plików są setki, a nawet tysiące. Mnożąc to razy ~250 plików zbiera się spora liczba. Jednak wszystkie te cyferki nie przekładają się na nowych użytkowników, gdyż nie trzeba robić konta aby pobierać.
Z tego co pamiętam właśnie na LF2 Forest download był tylko do zarejestrowanych (jak się mylę to przepraszam). I to myślę jest kluczem do pozyskania nowych użytkowników.

Z pewnością na wzrost statystyk miała by również reklama, tak jak Krencik wspomniał. Jest wiele stronek, które w ma sporo użytkowników, a treść wcale na niej nie jest jakaś rewelacyjna. Ludzie przeglądną co się da, pobiorą ile jest i szukają innych stron np. w panelach "Reklama". No i w takich miejscach powinno LF PC być.

Ale również przydałaby się reklama na forach o grach (tak jak Dark niedawno sugerował). Dzięki niej ludzie by się mogli dowiedzieć, że ktoś w LF2 gra, są rozgrywki przez internet i może by nowi, potencjalni gracze się znaleźli.

Wspomniał też Ramper o Youtube. Każda forma reklamy jest dobra, zwłaszcza jak się zna kogoś ze sporą oglądalnością. Ja mogę powiedzieć, że osobą, która wrzuciła dość popularny filmik do YouTube jestem ja. Jest to filmik o Little Fighter 1, który osiągnął 3 225 wyświetleń. Całkiem sporo. Ale człowiek głupi i reklamy LF PC, nawet żadnego linka nie dał.

Czyli tak:
-download dla zarejestrowanych
-reklamy na stronach LF2
-reklama, prezentacja gry, sceny na forach z grami
-reklama na YouTube



EDIT:
A może by zrobić taką większych rozmiarów grafikę jako odnośnik do LF PC na której by się znajdowały hasła w stylu:
-największy download, najlepsze mody, postacie, plansze
-liga klanów, turnieje indywidualne, turnieje w survivalu
-masa grafik: obrazki, rysunki, tapety
-największa strona LF2 w polsce
-mistrzostwa polski
itp. itd
W tło dać jakieś obrazy z gry, ewentualnie obrazy strony i takie coś rozsyłać po forach. Prościej i ładniej.
Edytowane przez bleeq dnia 05-12-2013 03:21:58
 
Ramper
Jezeli ktos zrobi taka prezentacje w formie grafiki, to swietnie(ja sie za to nie zabiore, bo nie umiem ;d), TYLKO NIECH KTOS TO ZROBI, bo gadamy juz od dawna o tym, a jest gowno getlost ja moge to pozniej wrzucac na jakies fora itp. Oczywiscie przydaloby sie odnowic filmik promujacy nasza strone xD

Co inne gry online maja, a lf2 nie?
po 1 grafika
fakt, jest troche wiekowa, ale mozna niby zrobic cos w rodzaju wydania HD-poprawic kolory itp. w grze(czarne piksele towarzysza prawie kazdej postaci), oczywiscie w menu link do naszej strony: D. Duzo to nie zmieni, ale cos sie ruszy i moze przyciagnac ludzi, ktorzy kiedys kiedys pykali w lfa. Ogolnie mi sie marzy wersja z ograniczeniami skilli np. davis w vs mode moze uzyc tylko 2 dp
Szkoda, ze gad rzadko tutaj zaglada i nie ma juz tyle wolnego czasu/checi ;p
po 2
wsparcie tworcow
W innych grach tworcy robia tzw. update - dodaja nowych bohaterow, przedmioty itp.Balansuja postacie(louisem na powaznie nikt nie gra np.mozna zrobic mu normalne dashe) Dodaja nowe tryby rozgrywki(tutaj mamy praktycznie tylko survival i vs. mode)
no my nic z tym nie zrobimy ;,,; chyba, ze bedziemy to robic na wlasna reke, ale to wielu osobom sie nie spodoba x D
po 3
reklama na stronach typu kwejk - tutaj trzeba miec kase, wiec odpada

Szkoda, ze to tylko moje marzenia :<

@sorrki za polskie znaki
Edytowane przez Ramper dnia 05-12-2013 14:48:27
 
Riki
Ja zawsze się zastanawiałem, dlaczego nie kontynuowali tego. Jedna z najlepszych gier w tamtym czasie (jak dla mnie), a oni po 10 latach jednego update zrobili :D
Dlatego postanowiłem się nauczyć C++ i coś pokombinować : p
 
bleeq
Jezeli ktos zrobi taka prezentacje w formie grafiki, to swietnie(ja sie za to nie zabiore, bo nie umiem ;d), TYLKO NIECH KTOS TO ZROBI, bo gadamy juz od dawna o tym, a jest gowno getlost ja moge to pozniej wrzucac na jakies fora itp
Może byś się podjął Caesar? :)
 
Gri
Bleeq - dodaj adnotację do tego filmiku z linkiem i w opisie w pierwszej linijce wrzuć link do strony, podpisując LF2 Polish Center czy coś takiego. (i podaj link, bo nie kojarzę tego filmiku :D)

Ja co prawda też w momencie wrzucenia swojego filmiku nie dałem linka do lf2pc (ale to było tak dawno temu, że wtedy nie było to w sumie potrzebne ; d). Dodałem ten link później (nie pamiętam dokładnie kiedy, ale już raczej ze 2 lata temu). W ciągu 30 dni mam w swoim filmiku około 150 wyświetleń (dane z ostatnich 30 dni, nie chce mi się sprawdzać jak wcześniej było), głównie z Polski (z malutkim dodatkiem Wietnamu ;d). Myślę, że przez ten czas jakiś procent oglądających na lf2pc wszedł. Także sądzę, że jeśli u Ciebie liczba odtworzeń wciąż chociaż trochę rośnie, to zawsze warto link tam podrzucić, to minuta "pracy".
(btw. pochwalę się! mój filmik ma już prawie 22000 wyświetleń :D)

W ogóle, ten portal co podawał Caesar ( http://lf2-portal.ovh.org/ ) jest bardzo często odwiedzany. Tam jest też link do mojego filmiku i 51% obejrzeń mojego filmiku z ostatnich 30 dni pochodzi właśnie stamtąd!

Swoją drogą, ten portal zrobił Gottlich, on kiedyś w BF był. Napiszę do niego na gg, może jeszcze czasem na nie wchodzi i może nie zmienił gg od kilku lat. Małe szanse, ale spróbujmy ;P
Edytowane przez Gri dnia 05-12-2013 20:11:13

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
bleeq
Gri napisał:
Bleeq - dodaj adnotację do tego filmiku z linkiem i w opisie w pierwszej linijce wrzuć link do strony, podpisując LF2 Polish Center czy coś takiego. (i podaj link, bo nie kojarzę tego filmiku :D)
Done. Tutaj link: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Gri napisał:
Swoją drogą, ten portal zrobił Gottlich, on kiedyś w BF był. Napiszę do niego na gg, może jeszcze czasem na nie wchodzi i może nie zmienił gg od kilku lat. Małe szanse, ale spróbujmy ;P
I jak tam? Coś się udało?



Z projektów, które wypisałem:
Czyli tak:
-download dla zarejestrowanych (zrobione. oczywiście dzięki Destroyerowi :))
-reklamy na stronach LF2 (gri miał tam popytać, caesar również. jak idzie?)
-reklama, prezentacja gry, sceny na forach z grami (grafika z reklamÄ… w trakcie tworzenia)
-reklama na YouTube (poniekąd zrobione, dodane adnotacje. może jeszcze Ramper coś podziała)
Edytowane przez bleeq dnia 10-12-2013 01:41:16
 
Dark SoR
Proponuje przejść do czynów już. Bo znów będzie tak że pogadamy sobie i nic z tego nie będzie, proponuje aby admin wyznaczył każdemu małe zdanie do zrealizowania czyli np :
ktoś robi filmik promocyjny ktoś pisze po forach ktoś to rozsyła itp ...

sądzę ze jak zajmiemy się dobrą promocją sceny to po nowym roku będą nowi i się rozkręci tutaj coś, tylko tak jak mówię, mniej gadania więcej robienia

Blq i Csr - Proponuje żebyście byli liderem tej kampanii ponieważ wasze wpisy wnoszą tutaj najwięcej moim zdaniem i są to posty które ja popieram.
Edytowane przez Dark SoR dnia 10-12-2013 12:25:10
 
Caesar
Ja wziąłem się narazie za wikipedie. Kiedyś miałem status redaktora, ale przez 2 ostatnie dni próbowałem się zalogować na swoje stare konto i za nic nie mogłem, dlatego zrobiłem nowe i muszę czekać, aż ktoś łaskawie sprawdzi stronę o lf2 i zaakceptuje zmiany. Potem wezmę się za spam na stronkach.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gri
Bleeq - no niestety Gottlich na gg nie odpisał. Bardzo prawdopodobne, że albo już w ogóle z gg nie korzysta (ach, ten fejsbuk), albo zmienił numer. Maila też napisałem, ale jeszcze bez odpowiedzi. Nie wiem czy uda się skontaktować z nim jakoś. Jakby co, to dam znać.
Edytowane przez Gri dnia 10-12-2013 17:00:40

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Caesar
Coz. Chyba przyszedl czas troche sie pochwalic. Jakies 2 tygodnie temu napisalem komentarze zapraszajace na LFPC na ZALEDWIE 4. stronach oraz dodalem notke o LFPC na wikipedii, ktora wreszcie zaakceptowali i od jakiegos tygodnia zauwazyc mozemy chyba z 10. nowych uzytkownikow, z ktorych ze 3 zaczelo sie udzielac. Swoja prace bede oczywiscie kontynuowal po nowym roku, gdyz obecnie nie mam duzo czasu, dlatego zachecam reszte do wykazania wlasnej inicjatywy i zrobieniu czegos podobnego.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
KINGAdijanko
Caesar napisał/a:
Coz. Chyba przyszedl czas troche sie pochwalic. Jakies 2 tygodnie temu napisalem komentarze zapraszajace na LFPC na ZALEDWIE 4. stronach oraz dodalem notke o LFPC na wikipedii, ktora wreszcie zaakceptowali i od jakiegos tygodnia zauwazyc mozemy chyba z 10. nowych uzytkownikow, z ktorych ze 3 zaczelo sie udzielac. Swoja prace bede oczywiscie kontynuowal po nowym roku, gdyz obecnie nie mam duzo czasu, dlatego zachecam reszte do wykazania wlasnej inicjatywy i zrobieniu czegos podobnego.

Dlatego mój drogi cesarzu robię tematy na Downloadzie
 
Son Koczko
Ja akurat twój post skopiowałem(na chomikuj był) i też wstawiłem na innych paru stronach.
Argggh motherfuckers!
 
bleeq
A ja jak już wcześniej informowałem z pomocą Destroyera zrobiłem download tylko dla zalogowanych i patrząc na ilość wyświetleń tematów z downloadem + dodając nowych użytkowników, którzy się nie udzielają można wywnioskować, że rejestrują się aby pobrać, a część z nich zaczyna się udzielać.

Do tego duża reklama jaką zrobił Caesar.

I właśnie kończymy planowanie z yBananem grafiki reklamującej LF PC, która niedługo powinna wejść w życie i będzie ją można zamieszczać na forach.


Ogólnie w końcu dzieje się coś, jest ruch, są nowi użytkownicy. Oby tak dalej.
 
Caesar
Koczko, zatem dzięki wielkie za wkład własny.
Razem możemy więcej (powinienem zostać politykiem, jak nic).
Dzięki Wam wszystkim za pomoc no i mam nadzieję, że zrobimy jeszcze więcej. Starajmy się pomagać nowozarejestrowanym, gdy mają jakiś problem i nakłaniać ich do zostania :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
KINGAdijanko
bleeq napisał/a:
A ja jak już wcześniej informowałem z pomocą Destroyera zrobiłem download tylko dla zalogowanych i patrząc na ilość wyświetleń tematów z downloadem + dodając nowych użytkowników, którzy się nie udzielają można wywnioskować, że rejestrują się aby pobrać, a część z nich zaczyna się udzielać.

Do tego duża reklama jaką zrobił Caesar.

I właśnie kończymy planowanie z yBananem grafiki reklamującej LF PC, która niedługo powinna wejść w życie i będzie ją można zamieszczać na forach.


Ogólnie w końcu dzieje się coś, jest ruch, są nowi użytkownicy. Oby tak dalej.

I jest moc ;d
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018