Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Spread idea.
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Spread idea.
Caesar
Słuchajcie. Wczoraj z lekkich nudów postanowiłem wpisać w google "Little Fighter", a następnie "Little Fighter Polska".
Jak wiadomo, przy pierwszym haśle wyszukało mi sporo zagranicznych stron, co mnie niezbyt interesowało, ale przy drugim haśle okazało się, że LFPC jest naprawdę wysoko. Zresztą przy pierwszym wyszukiwaniu również. To ciekawe, bo mimo wszystko użytkowników na stronie praktycznie nie przybywa.

Pamiętam sukces strony Krencika - LF2 Forest. Moja sugestia jest taka, żeby zrobić tutaj cholernie duży download. Wiadomo, że miesięcznie przychodziłoby 100 osób, ściągało i odchodziło, ale przy tych stu osobach, jest szansa, że 7-10 by zostawało, interesowało się klanami, turniejami itd.

Oczywiście to nie jedyny mój pomysł zrobienia czegoś z naszą umierającą społecznością.
Przede wszystkim, chciałbym by każdy z nas powchodził na wszystkie strony, które pojawią się po wpisaniu w google haseł typu: "lf2" "little fighter" "little fighter 2 kody" "postacie" itd.
Przyznam się Wam szczerze, że sam trafiłem do grona, w którym teraz jestem po wpisaniu kiedyś w google "little fighter 2 cheats", bo szukałem po prostu kodów.
Następnie chciałbym, by każdy zaangażowany napisał do adminów, tam gdzie jest możliwy kontakt na stronach już nieaktywnych lub wciąż aktywnych z prośbą o umieszczenie jakiegoś info dotyczącego LF2PC, odnośnika i opisu. Chciałbym, żeby każdy z Was wchodząc na strony, na których można ściągnąć LF2 (np. instalki.pl dobreprogramy.pl itd) założył konto, lub pisał jako anonim jeśli się da, coś w stylu "Bardzo fajna gra, zapraszam na lf2.ct8.pl gdzie odbywają się turnieje, są klany, wyzwania itd.

Chciałbym za tydzień wpisać w google LF2 i po otwarciu pierwszych 10 stron widzieć informację na temat LF2PC, polecenia zajrzenia tutaj, rekomendacje, zaproszenia, zachęcenia. Myślę, że to jedyny sposób, żeby przyciągnąć tu nowych ludzi.

Down to earth, bitches.



@edit, po wpisaniu little fighter 2 w google, druga strona w wyszukiwaniu to Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
Sporo fajnych i ciekawych informacji itd, ale nic więcej. Myślę, że można wejść w zakładkę kontakt i napisać do admina jaka jest sytuacja i czy mógłby wrzucić jakiś nasz banner na główną stronę czy dać jakiś odnośnik w menu lub cokolwiek.
Spróbuję również edytować hasło LF2 w Wikipedii, może zaakceptują dodanie info o LF2 PC.
Edytowane przez Caesar dnia 03-12-2013 16:25:20


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
OK, to tak:

1. Wkurza mnie, że ktoś pisze "umierającą społecznością" bo to GÓWNO PRAWDA. Jest OPPL, każdy klan oprócz IH gra klanówki i 4fun też ludzie graja. Darkuś gra, bleeq, ja, ybdn, Koczko, Riki, Litmash, Prybator i wiele innych osób jak Bukorl od czasu do czasu lub Budyń, który nawet gra GW przeciwko LT. Nie porównujcie tych czasów (gier mmorpg, pięknej grafiki i rozbudowanego PvP) do czasów gdzie LF2 było CZYMŚ. Czymś w co się grało dla gry i dla ludzi, sceny. A poza tym.. albo nic, nie będę kłótni rozpoczynał. :D

2. Dobry pomysł, ale, ale, ale. Nikt z tym nie zrobi nic poza paroma osobami i myślę, że sam z tym nic nie zrobisz. :) Sori ;x. Takie pomysły są bardzo fajne na 3 dni. Wiem co mówię. Piszesz każdy z "WAS", a Ty? :)

3. Mamy ogromny download i ludzie przychodzą, ale albo lądują w BB, albo sobie idą i nie wracają. Ktoś wbija na LFPC myśli sobie, o fajnie napiszę na SB może mi odpowiedzą i sprawdzę czy ktoś tutaj jeszcze zagląda, a tutaj Gad lub plef: "ktoś na pewno" lub inna miła odpowiedźpada. To gość sobie idzie. :D Co do samego downloadu to mamy największy i pełny pierdół jakiś co nikt nie wie po co są ale jest, w sumie dzięki Litmashowi też w pełnym stopniu. (Tak, tak ten Litmash z LT :D)

Jak mi pokażesz na których stronach Ty napisałeś to też napiszę na paru, o. Zobaczymy czy będziesz o tym pamiętał za 2 dni. xD
Edytowane przez Michaello dnia 03-12-2013 16:44:12
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Caesar
Michaello napisał/a:
OK, to tak:

1. Wkurza mnie, że ktoś pisze "umierającą społecznością" bo to GÓWNO PRAWDA. Jest OPPL, każdy klan oprócz IH gra klanówki i 4fun też ludzie graja. Darkuś gra, bleeq, ja, ybdn, Koczko, Riki, Litmash, Prybator i wiele innych osób jak Bukorl od czasu do czasu lub Budyń, który nawet gra GW przeciwko LT. Nie porównujcie tych czasów (gier mmorpg, pięknej grafiki i rozbudowanego PvP) do czasów gdzie LF2 było CZYMŚ. Czymś w co się grało dla gry i dla ludzi, sceny. A poza tym.. albo nic, nie będę kłótni rozpoczynał. :D

2. Dobry pomysł, ale, ale, ale. Nikt z tym nie zrobi nic poza paroma osobami i myślę, że sam z tym nic nie zrobisz. :) Sori ;x. Takie pomysły są bardzo fajne na 3 dni. Wiem co mówię. Piszesz każdy z "WAS", a Ty? :)

3. Mamy ogromny download i ludzie przychodzą, ale albo lądują w BB, albo sobie idą i nie wracają. Ktoś wbija na LFPC myśli sobie, o fajnie napiszę na SB może mi odpowiedzą i sprawdzę czy ktoś tutaj jeszcze zagląda, a tutaj Gad lub plef: "ktoś na pewno" lub inna miła odpowiedźpada. To gość sobie idzie. :D Co do samego downloadu to mamy największy i pełny pierdół jakiś co nikt nie wie po co są ale jest, w sumie dzięki Litmashowi też w pełnym stopniu. (Tak, tak ten Litmash z LT :D)

Jak mi pokażesz na których stronach Ty napisałeś to też napiszę na paru, o. Zobaczymy czy będziesz o tym pamiętał za 2 dni. xD


ad. 1 Z całym szacunkiem, ale nie było Cię Michaello kilka lat temu, jak scena żyła i się rozwijała. Nie widzę nic złego w określeniu "umierająca scena", bo graczy jest coraz mniej i wiesz co jest najgorsze? To, że udało Ci się bez namysłu wymienić wszystkich aktywnych graczy. Kiedyś było to niemożliwe, bo było nas mnóstwo. Scena umiera i taka jest prawda :)

ad. 2 Byłem pewny, że w końcu ktoś napiszę, że podałem sobie pomysł i będę czekał, aż inni coś zrobią. Proponuję Ci przejrzeć kilkadziesiat stron na LFPC za czasów, gdy byłem tu adminem i zobaczyć jakie newsy pisałem i jak się angażowałem, bo widocznie mało o mnie wiesz.

ad. 3 Nie wiem czy byłeś już na scenie, gdy na topie było LF2 Forest autorstwa Krencika, ale jeśli nie, to chciałem Ci powiedzieć, że nasz download to może 1/10 tego co tam było. A uwierz mi, dziennie wpadało na tamtą stronę z 70 nowych osób i mówię to dosłownie.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
Wiem co napisałem, nie musisz wklejać. xD

1. Chodzi mi tylko o to, że scena umiera to fakt, ale nie można tylko narzekać i pisać scena umiera, scena umiera i nic z tym nie robić, a ostatnio ktoś był chyba mało aktywny (psst, TY! :D). Fakt, faktem nie mogę porównywać sceny sprzed kilku lat, ale to napisałem przecież, so? :)

2. Wszystko pięknie ładnie, ale to było kiedyś. Sam napisałeś i nawołujesz abyśmy teraz, podkreślam teraz to pisali i wołali ludzi w ten czy inny sposób. To jakby powiedział nasz premier, że kiedyś coś zrobiłem dobrego to teraz mogę siedzieć i kraść, dlatego ten argument jest moim zdaniem mierny. :)

3. Siądźmy, weźmy trzech, czterech gości zróbmy to samo, da się tylko trzeba chcieć. Myślę, że jest parę osób, które nie mają co robić. ;)

Jak jest już ad, to co mam napisać? xD
Edytowane przez Michaello dnia 03-12-2013 17:05:28
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Caesar
Nie wklejałem, wcisnąłem "quote", bo od tego jest ta funkcja. W razie gdyby w międzyczasie kilka osób coś odpisało, żeby było wiadomo czego tyczy się mój post. Gosh.

ad.1 Będziesz w moim wieku to też nie będziesz tak bardzo aktywny, będziesz na studiach, będzie pracował, miał swoje obowiązki, kobietę itd to zobaczysz jak trudno jest znaleźć czas na takiego LFa. Jeśli już o takie coś masz się przypierdalać, to wiedz, że jak ja byłem w Twoim wieku i udzielałem się na scenie LF2, to mogę śmiało powiedzieć, że nie nadrobisz tego udzielając się jeszcze ze 2 lata.
Poza tym, co z tego że byłem mało aktywny, jeśli to właśnie ja, a nie np. Ty założyłem ten temat i chcę coś w końcu zrobić.

ad. 2 Przeczytaj sobie pierwszy punkt raz jeszcze najlepiej.

ad. 3 I to by mi bardziej odpowiadało niż Twoje przypierdalania się (sorry, ale tak odebrałem Twoje odpowiedzi w tym temacie).

Co do "ad", weźjakąś książkę i poczytaj jak się odwołuje do adnotacji.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
wklejasz miałem na myśli "quote"..

1. Ale co mnie obchodzi co Ty robiłeś? Co ja robiłem? Co Ty robisz? A czego ja nie robię? Wtrąciłem tylko, że wkurza mnie takie pisanie. :)

2. Niestety nadal mi nie odpowiedziałeś na pierwsze moje pytanie. :)

3. CHOPIE (ybdn xD) specjalnie dodaje wszelkiego rodzaju emotki, jakieś takie głupie pytanie lub nawet to na końcu z "ad", aby właśnie się nie kłócić tylko po pierwsze poprzeć Twój pomysł, bo jest ok, ale mało ludzi się zaangażuje oraz zmobilizować Cię, abyś ruszył się i zrobilibyśmy ten download tak jak mówisz i wtedy do "prezentacji strony" można by dopisywać "LFPC = największy download" etc. PEACE :*

EDIT: Jak się Bukorl przyczepi do czegoś teraz to idę i róbcie sobie sami download. :)
Edytowane przez Michaello dnia 03-12-2013 17:25:07
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Caesar
A ja jestem Tobą, żebym wiedział co masz na myśli pisząc coś innego?
Skoro piszesz, że coś wklejam, to bądźgotowy na to, że ja widzę, że napisałeś, że coś WKLEJAM.
Gdzie masz mózgi, CHOPIE?

ad. 1 nie wtrąciłeś w tym poście nic na temat tego, że wkurza Cię takie pisanie, tylko, że byłem nieaktywny, dlatego Ci napisałem prawdę. To nie jest kwestia bycia nieaktywnym, tylko kwestia braku czasu i podałem Ci przykład mojej aktywności, gdy miałem mniej więcej taki etap w życiu, jaki Ty masz teraz. Simple? NIE SONDZE.

ad. 2 Niby jak brzmiało to pytanie?

@Down, jak dorośniesz, bażancie.
Edytowane przez Caesar dnia 03-12-2013 17:53:58


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
GG łosiu. :)
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Ramper
Gdzie idą ludzie jak chcą coś zobaczyć związanego z grami? NA JUTUBE! Trzeba ogarnąć mega dużo "videosów", pozapowiadać naszą strone na portalach o innych grach-ludzie ogólnie znają lfa, ale jak im się nie przypomni to nie będą wpisywać w google "lf2 polska". Jak znacie jakiegoś "sławnego jutubera" to poproście, żeby "przedstawił nas".
 
Dark SoR
kiedyś gadałem z Blq na podobny temat i mieliśmy pisać po forach z grami o scenie lf2 w celu nowego narybku ale nic nie zrobiliśmy bo nie było motywacji :D
 
Caesar
@Ramper, dobry pomysł, ale myślę że zbyt wygórowany, no chyba, że sam znasz osobiście jakiegoś bloggera :D

@Dark, motywacji nie będzie dopóki nie zobaczymy poprawy na scenie, a jej nie będzie jeśli nie zrobimy czegoś. Trzeba się zmotywować myśleniem o tym :D


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Son Koczko
Na youtube niektórzy kolesie wstawiają filmy z lf2, to już do 3 napisałem, może któryś z nich przyjdzie. Napisałem mu, że można tutaj turnieje grać i takie tam. Ravena naprzykład ściągnąłem z zapytaj.com.pl, który powiedział o lf2 PC pudzianowi.
Edytowane przez Son Koczko dnia 03-12-2013 19:14:15
Argggh motherfuckers!
 
Caesar
Co prawda nie wiem kto to jest Raven i Pudzian, ale skoro grają to bardzo fajnie. Plus dla Ciebie, ja dzisiaj się zajmę kilkoma kwestiami, zaraz się zabiorę za to ;)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Krencik
Łączna liczba użytkowników na LF2PC od początku istnienia to trochę ponad 4 tysiące. Forest, który startował zresztą dwukrotnie za pierwszym razem przyciągnął ponad 8 (w półtora roku? rok? nie pamiętam), co prawda część z tego to były boty, a wielu wpadało tylko po to, by coś ściągnąć, ale cały czas ktoś nowy zagadywał na jakiś temat. Tym bardziej, że sam wystartowałem już jakiś rok po otwarciu LF2PC, które istnieje od 2006 roku bodajże. W każdym razie nie wiem czy dzisiaj, gdy namnożyło się wiele gier z dużo lepszą grafiką, taki sukces byłby możliwy. Ale choć 1/10 tego wszystkiego, 10 nowych użytkowników dziennie i byłoby wspaniale.

@Michaello - Caesar ma racje, nie pamiętasz okresu w polskim LF2 przypadającym gdzieś na 2007 i tak mniej więcej do połowy 2008. Wtedy to scena naprawdę tętniła życiem, można było spotkać wielu graczy, chociażby na hamachi, w różnych sieciach, którzy pisali o grę. Wielu z nich wytrwało z tydzień co prawda, ale była też duża część, która zostawała. Aktywność cały czas, masa klanów, która biła się o miejsce 4 na naszej scenie za BF, IH oraz ET. Sam zresztą jak reaktywowałem chociażby PP to z miejsca, w przeciągu jednego, no może maksymalnie dwóch dni, uzbierałem spokojnie 10 graczy. Dzisiaj z pewnością LF2 PC tętni bardziej życiem niż kiedyś, gdyż wtedy wszyscy, którzy chcieli grać zbierali się na forum BF, na stronach klanowych, jakieś nobki na Forescie. Tutaj wchodziło się głównie organizowało się najważniejsze polskie turnieje itp. Na prawdę, nie ma porównania z tamtym okresem, a tym co się dzieje mniej więcej od 4 lat. Niby jakaś aktywność jest, ale gdzieś uciekł ten cały klimat.
 
Caesar
Skromnie liczyłem, że zobaczysz ten temat. W ogóle dlaczego potem przestałeś prowadzić Forest? Nie pamiętam w sumie jaki był powód :(
Może byś pomógł zrobić tutaj jakieś rewolucje kuchenne :v


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
Ale serio nie rozumiecie o co mi chodzi czy tylko tak się zgrywacie?

1. Gdzie powiedziałem, że pamiętam tamten okres? Nigdzie.
2. Gdzie powiedziałem, że scena teraz tętni bardziej życiem niż wtedy? Nigdzie.
3. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że teraz scena nie stoi tak bardzo w miejscu jak np. kilka miesięcy temu.

@Sajzar, jak tak bardzo zwracasz uwagi na szczegóły to powiedziałeś konkretnie "...naszą umierającą społecznością.", więc powinno Ci chodzić o te konkretne teraźniejsze czasy, a nie jakieś tam odległe, tak? To samo też napisałem. Po prostu jak ktoś mówi, że teraz scena upada to ma rację, ale nie jest bardzo źle, bo na prawdę ruch teraz na scenie jest OK patrząc na niedawne czasy.

Tyle.
Edytowane przez Michaello dnia 04-12-2013 16:02:54
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Caesar
Michaello napisał/a:
Ale serio nie rozumiecie o co mi chodzi czy tylko tak się zgrywacie?

1. Gdzie powiedziałem, że pamiętam tamten okres? Nigdzie.
2. Gdzie powiedziałem, że scena teraz tętni bardziej życiem niż wtedy? Nigdzie.
3. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że teraz scena nie stoi tak bardzo w miejscu jak np. kilka miesięcy temu.

@Sajzar, jak tak bardzo zwracasz uwagi na szczegóły to powiedziałeś konkretnie "...naszą umierającą społecznością.", więc powinno Ci chodzić o te konkretne teraźniejsze czasy, a nie jakieś tam odległe, tak? To samo też napisałem. Po prostu jak ktoś mówi, że teraz scena upada to ma rację, ale nie jest bardzo źle, bo na prawdę ruch teraz na scenie jest OK patrząc na niedawne czasy.

Tyle.


ad. 1 Jak już to "napisałeś", a nie "powiedziałeś".
ad. 2 To samo.
ad. 3 "tylko i wyłącznie", zapoznać się z tautologią i pleonazmami.

@Mikaleno, czemu powinno mi chodzić o teraźniejsze czasy? Chodzi mi o teraźniejszość, którą porównuję do przeszłości.

Skończ już, bo wszyscy zaczynają Cię jechać i nie widzisz jak bardzo się błaźnisz...


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Michaello
Nie bardzo chyba rozumiesz, o co biega. Mówię, że mnie osobiście wkurza, że ktoś tak pisze, a Twoje dwa mądre słówka tego nie zmienią.

No przecież wytłumaczyłem Ci to na GG o pisaniu, a mówieniu. FilozofiĘ. Haha. xD

Zrobiłeś to co miałeś zrobić czy tak jak mówiłem?
Edytowane przez Michaello dnia 04-12-2013 19:11:52
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Krencik
Caesar - pamiętasz LF2Revolution? Razem z Kozim łączyliśmy właśnie Foresta i LF2Cup, niestety nie bardzo to wyszło. Foresta zostawiłem do użytku, dałem tam jeszcze jakąś wiadomość o Revie, ale niestety teraz nie mogę na niego wejść, zresztą sprawę i tak uważam za zamkniętą dawno temu.

Z tego co pamiętam, to w promowaniu strony, gdyż pierwotnie musiałem się wybić z pośród masy innych, zwracałem uwagę na ranking stron na temat LF2, ten ranking Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link., gdzie jak możesz zobaczyć zresztą, zmieniłem Foresta na Reva. A tak to na innych stronach prawie nie reklamowałem, a jak już to na tych, które dotyczyły tylko LF2. Po wpisaniu w googlach frazy "krenciklf2.yoyo.pl", czyli pierwszego adresu portalu, można zobaczyć, że różne osoby coś tam pisały gdzieś na jakichś forach niekoniecznie związanych z LF2 na temat właśnie mojego dzieła. Ogólnie wszystko poszło dość fajnie, szybko i przyjemnie. Choć nie wiem jakie czynniki poza opisem "duży download" miały wpływ na liczbę zarejestrowanych użytkowników.

Zresztą, nie Foresta mi szkoda, tylko pierwszej wersji forum BF, która zresztą to dziś istnieje. Tam niejako zbieraliśmy się, prawda? Pamiętam tylko, że coś się popsuło, potem były przenosiny na nowy, płatny serwer i z drugiej wersji nie zostało już chyba nic (chyba, że Wandi z Grim coś jeszcze chowają, ale wątpię).

Co do pomocy w kuchennych rewolucjach to nie wiem, matura się zbliża wielkimi krokami i sam także nie mam pojęcia, co miałbym dokładnie robić. Mogę ewentualnie czymś tu Was wesprzeć, ale raczej uważam moją przygodę z LF2 za zamkniętą.
Edytowane przez Krencik dnia 04-12-2013 19:11:47
 
Caesar
No tak, wszystko jest jasne i nie ma o czym mówić. Matura ważniejsza i powodzenia w jej napisaniu. :)

Krencik napisał/a:
Zresztą, nie Foresta mi szkoda, tylko pierwszej wersji forum BF, która zresztą to dziś istnieje. Tam niejako zbieraliśmy się, prawda? Pamiętam tylko, że coś się popsuło, potem były przenosiny na nowy, płatny serwer i z drugiej wersji nie zostało już chyba nic (chyba, że Wandi z Grim coś jeszcze chowają, ale wątpię).
.


Kurde, to fakt ale pierwsza wersja jest i tak zajebistą rzeczą do wspominania. Tylko wejść i czytać, jacy kiedyś byliśmy :D



"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018