Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: kolejny breakdown postaci
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Reszta » LF Breakdown » Sugestie
Jaką postać wybrać?
John John 13%[2 głosów]
Louis Louis 0%[0 głosów]
Firen Firen 7%[1 głos]
Freeze Freeze 13%[2 głosów]
Dennis Dennis 0%[0 głosów]
Woody Woody 27%[4 głosów]
Davis Davis 40%[6 głosów]
Głosów ogółem : 15
 Drukuj temat
kolejny breakdown postaci
ybnn
Breakdown jakiej postaci chcielibyście zobaczyć w następnej kolejności?
 
Son Koczko
Najlepiej by było jakby były po kolei.
Argggh motherfuckers!
 
Bukorl
Woody. Haha, znowu zagłosowałem tak, jak większość. W tej kwestii nie jestem odmieńcem, jak widac ;p.

 
Litmash
Zagłosuje na ulubieńca Hubiego czyli Davisa.
 
Bukorl
Litmash napisał/a:
Zagłosuje na ulubieńca Hubiego czyli Davisa.

Tylko, że Davis to wymiata przeważnie w rękach bardziej doświadczonych graczy i jego zagrania można lepiej przewidzieć niż ma to miejsce w przypadku Woody'ego, który z powodu swojego Tiger Dasha jest dość mocny. Przykładem może być to, jakie kombosy można zrobić Woodym przy ścianie, jakich z kolei nie można (lub jest to po prostu o wiele bardziej trudniejsze) wykonać Davisem... Zresztą sporo osób gra chyba Woodym, więc warto byłoby wiedzieć, jak można z powodzeniem unikać jego combosów oraz stosować do nich wszelakie kontry ;p.
Ps. Potem proponowałbym Dennisa/Freeze'a, bo są to postacie, którymi ludzie grają najczęściej chyba, zaraz po Woodym oczywiście.
Pps. Nie musicie mnie od razu HEJTOWAĆ :/...

 
Riki
Ale co masz trudnego u woody'ego nie ogarniasz tego, że masz 50% szansy dostania nie zależnie od ruchu? Albo skoczysz i dostaniesz z breakdance, albo nie skoczysz i dostaniesz z dasha, cała polityka woody'ego. Do tego nie można atakować bardzo przewidującą, bo skountruje.
Edytowane przez Riki dnia 21-11-2013 23:09:08
 
Litmash
Woody nie taki straszny:P
 
Michaello
blq die.

Freeze. :)
the Legitimate Team!
 
http://www.lf2.lt.pl
Bukorl
Riki napisał/a:
Ale co masz trudnego u woody'ego nie ogarniasz tego, że masz 50% szansy dostania nie zależnie od ruchu? Albo skoczysz i dostaniesz z breakdance, albo nie skoczysz i dostaniesz z dasha, cała polityka woody'ego. Do tego nie można atakować bardzo przewidującą, bo skountruje.

Spoko, ale ybnn i tak pewnie stwierdzi, że nie masz racji (i że ja także jej nie mam), bo prawda jest zupełnie inna i nie stoi po stronie nikogo innego, jak samego yBanana ;p. Co nie zmienia faktu, że Woody jest mocny na tle np. Johna, Firena, czy Freeze'a i choćby właśnie dlatego warto by zrobić breakdown o tejże postaci.

 
ybnn
Czyli woody?
 
plef
Nie.
 
Bukorl
ybnn napisał/a:
Czyli woody?

Wyniki mówią same za siebie :).

 
Litmash
Remis
 
Hubi
To ja zagłosuje na Davisa. :DD
 
Bukorl
Psss... To już trzeba było na Dennisa lepiej. Ludzie, głosujecie bez głowy -_-.

 
ybnn
Ok, więc Davis :)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018