Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: NTSD - Polska
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Reszta » Reklama
 Drukuj temat
NTSD - Polska
Kooneer
Witam. Chciałbym wam dzisiaj przedstawić chyba jedyną aktualną w sieci na temat NTSD. Czym jest NTSD? Jest to jeden z najlepszych modów na podstawie "Naruto" do gry Little Fighter 2. Gra swego czasu była dość popularna, niestety twórcom się znudziło i porzucili projekt podczas robienia nowej wersji, na zupełnie nowym silniku. Mimo to sama gra jest bardzo dobra, a do jej uruchomienia nie potrzebujesz mieć Little Fighter 2.

INFORMACJE
-29 grywalnych postaci (policzyłem pieczęć Sasuke i przemiany Naruto) + 8 do odblokowania
-Jutsu które wymagają kombinacji klawiszy których nie zaznacie w LF2
-Rozbudowany "Stage Mode"
-Możliwość gry 1vs1, turniej 1vs1, turniej 2vs2, stage mode
-Możliwość grania do 4 osób jednocześnie


Serdecznie zapraszam do rejestrowania siÄ™ na stronie
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Download na stronie możliwy bez rejestracji.
Edytowane przez Kooneer dnia 14-11-2013 21:17:11
 
Bukorl
A to nie raczej w temacie o modach do LF2??? Poza tym pisz ze słownikiem: "jedyną aktualną w siecie na temat NTSD (???)", "Czy jest NTSD?"...

 
Reken
Ja jestem zainteresowany ale chodzi Ci o ntsd 2 czy 2.4, 2.3 itp.?
 
Kooneer
Bukorl napisał/a:
A to nie raczej w temacie o modach do LF2??? Poza tym pisz ze słownikiem: "jedyną aktualną w siecie na temat NTSD (???)", "Czy jest NTSD?"...


Już poprawiłem, dzięki. I nie, nie do modów. Nie przedstawiam tutaj moda tylko stronę. Nawet bleeq mi napisał, abym napisał temat w tym dziale.

@Reken

Na razie na stronie jest download tylko do wersji 2.4
Jeśli znajdę gdzieś w sieci starsze to postaram się wrzucić.
Edytowane przez Kooneer dnia 14-11-2013 21:21:34
 
Reken
A czy jesteÅ› zainteresowany grÄ…?
 
Kooneer
Od czasu do czasu gram. Na razie rzadziej z powodu braku czasu, ale jeśli zechcesz zagrać to pisz śmiało na gg :)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018