Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Combo Tournament
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Combo Tournament
Riki
Tak się zastanawiam, czy by nie można zrobić jakiegoś turnieju na najlepsze combo, np. największy dmg. lub najbardziej efektowny : p

Można by zrobić w parach we dwóch lub samemu. Zrobiło by się jakieś głosowanie na najlepszy efektowny combos, a w innej kategorii największy dmg.

Co o takim czymÅ› sÄ…dzicie? D :
 
Ramper
Może na najbardziej spektakularny, bo dmg - najwięcej moze wejść 500(chyba), więc nie widzę w tym sensu. Wtedy nie byłby to turniej, ale bardziej konkurs. :P
 
Riki
Ale przecież na koniec pokazuje ile zadał dmg. No chyba, że ktoś daje cały czas F7.
 
bleeq
Z tego co pamiętam już kiedyś było coś takiego organizowane. Nie pamiętam z jakim skutkiem, ale też o takim czymś myślałem. Pomysł jest ciekawy, więc warto spróbować.

Co do oceniania to podzielam zdanie Rampera, żeby głosowanie było na po prostu najlepsze combo i tyle. Nie ma co komplikować i wymyślać dodatkowych kategorii.

Ogólnie jestem jak najbardziej na tak. Chętnie wezmę w tym udział.
Edytowane przez bleeq dnia 21-10-2013 00:29:16
 
Riki
Moja propozycja to:

Konkurencja:
-Samemu
-we dwóch

Zmienić nick z "Riki" na "Riki1", aby nie było jakiś starych replayów.

Zwycięzce wybiera parę sędziów, np 3 redaktorów, lub więcej, oraz nagroda publiczności:
-Jest ankieta i każdy może głosować.

Repleye najlepiej w formie gifa, jeśli nie mam nadzieję, że redaktorzy przerobią i wrzucą tu na forum.
 
ybnn
Moim zdaniem jedyna opcja to 'we dwóch', żeby nikt (pozdro megatron) nie używał fps changerów, bo nie o to w tym chodzi, prawda :)?

Można z tego nawet zrobić grę w H.O.R.S.E (sprawdźcie na google) :)
Edytowane przez ybnn dnia 21-10-2013 20:01:17
 
Bukorl
ybnn napisał/a:
Moim zdaniem jedyna opcja to 'we dwóch', żeby nikt (pozdro megatron) nie używał fps changerów, bo nie o to w tym chodzi, prawda :)?

Można z tego nawet zrobić grę w H.O.R.S.E. (sprawdźcie na google) :)

Sprawdzałem na google, ale nic pod skrótem mi nie wyskakuje :/.

 
Ramper
chodzi o to, że jak ktoś coś "spierdoli" to dostaje literkę? Wtedy wybieracie jakie combo macie zrobić i jak ktoś coś "zepsuje" to zostaje wynagrodzony odpowiednią literką? o to chodzi? ;d
 
bleeq
Riki napisał/a:
Moja propozycja to:

Konkurencja:
-Samemu
-we dwóch

Zmienić nick z "Riki" na "Riki1", aby nie było jakiś starych replayów.

Zwycięzce wybiera parę sędziów, np 3 redaktorów, lub więcej, oraz nagroda publiczności:
-Jest ankieta i każdy może głosować.

Repleye najlepiej w formie gifa, jeśli nie mam nadzieję, że redaktorzy przerobią i wrzucą tu na forum.

Imo. niewiele ludzi weźmie w tym udział więc robienie kilku różnych kategorii mija się z celem. Po prostu zrobić konkurs na najefektywniejsze combo. A to czy ktoś zrobi je samemu czy z pomocą kogoś to już jego wola.
Rozdzielanie na nagrodę publiczności i adminów też lekko dziwne. Jeśli jakieś combo jest najlepsze to będzie najlepsze. Po prostu niech publiczność je wybierze i tyle w temacie.


ybnn napisał/a:
Moim zdaniem jedyna opcja to 'we dwóch', żeby nikt (pozdro megatron) nie używał fps changerów, bo nie o to w tym chodzi, prawda :)?

O co ma nie chodzić? Chodzi o to aby zrobić najefektywniejsze combo, a to ułatwia fps changer. Ja w tym aspekcie nie widzę problemu, chociaż nigdy nie korzystałem.
Edytowane przez bleeq dnia 21-10-2013 21:23:47
 
Capricorn
Riki napisał/a:

Repleye najlepiej w formie gifa, jeśli nie mam nadzieję, że redaktorzy przerobią i wrzucą tu na forum.


Gify mogą być, ale prościej zrobić filmik ze wszystkimi nominowanymi combami i do tego dać ankietę. Mogę się tym, jakby co zająć ;)
 
Dark SoR
Popieram ybanana ! opcja we 2 jest dobra.
 
Riki
Tak podsumowujÄ…c to:
-najefektywniejsze combo
-Combo robione w parze
-Jakiś tam dodatek do nicku, żeby nie było starych repleyów
-Najlepsze wybierane przez ankietÄ™ (?)

Nie ogarniam tego H.O.R.S.E, bo za bardzo nie mogę tego znaleźć, może wytłumaczysz?

Co do fps changer'a. Nie widzę problemu, bo nie zmienia nic, czy robimy sami czy razem, bo można i tak używać grając na jednym kompie we dwóch.
Edytowane przez Riki dnia 18-11-2013 00:00:59
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018