Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Gra na silniku LF'a
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Sugestie
 Drukuj temat
Gra na silniku LF'a
BaNaNeK
Jako ,że nie mam co robić wpadłem na pomysł aby zrobić gierkę podobną do LF'a nawet prawie taką samą ale w trybie podobną do (Fable: Zapomniane opowieści) czyli na początku wybieramy postać a potem przedzieramy się nią przez całą grę (zdobywając przyjaciół "do omówienia";) i na samym końcu pokonujemy bosa. A potem jak chcemy gramy dalej może dodam pare questów :). I tu zwracam się do GRAFIKÓW ANIMATORÓW itp. żeby mi napisali podpowiedzieli jak i co zrobić by gra wyszła lepsza niż może byc.

PS: Oczywiście wszystko będziemy przechodzić w prawo tak jak w LF'ie.

Moje GG: 36797679
 
Litmash
Bardzo ambitne przedsięwzięcie.:D Życzę powodzenia.
 
Capricorn
Tworzenie gry na silniku LFa (o ile te linijki kodu można nazwać silnikiem), to chyba po prostu dobry mod, a nie nowa gra.
Co do lepszego wyglądu, moim zdaniem lepiej się wziąć za jakiś dobry silnik (np. Unity 3D) i nie bawić się w przeróbki LFa.
 
Mientus
jak zrobisz do tego kuowanie: przedmiotów, broni, skillów (mistrza gildi) i innych epickich itemów to by była gra ;)
 
BaNaNeK
Myślałem właśnie nad tym w szkole :) i moim zdaniem przydałoby się. I właśnie zwracam się do was z prośbą nie za bardzo jestem "opcykany" w robieniu postaci z resztą sobie poradzę. Chodzi mi o projektowanie twarzy,ciała ect.
 
Litmash
Zgłoś swój projekt na lf empire tam jest więcej osób więc łatwiej ci będzie znależć ludzi do teamu.
 
BaNaNeK
Dzięki na pewno skorzystam. Ostatnio zainteresowałem sie grafiką komputerową i chciałbym coś robić :]
 
BaNaNeK
Graficy Graficy i jeszcze raz graficy potrzebni mi są graficy którzy stworzą postacie 3D !!! Mapy sam zrobiłem wystarczy po dokańczać. Na razie zdjęć nie zamieszczę ale zrobię to gdy będę mieć przynajmniej 5 map/krain. To narazie tylko tyle.
Lece robić następne.
 
Litmash
Wow :D nie spodziewałem się map przynajmniej do września. Gratuluje szybkich postępów.
 
Capricorn
Jak potrzebujesz grafika 3D to może łaskawie pojawiaj się na gg...
 
Bubles
Jak postępy?
 
BaNaNeK
Ostatnio nie mam czasu się tym zajmować bo szkoła oceny poprawiać itp. itd. ale jakoś tam idzie Capricorn mi pomaga więc gdzieś tak na wrzesień październik powinna być już gotowa.
 
hari
Screeny?
BaNaNeK napisał/a:
Na razie zdjęć nie zamieszczę ale zrobię to gdy będę mieć przynajmniej 5 map/krain.

Nieważne ile ich masz, chcę po prostu zobaczyć styl graficzny całej gry, może jeszcze przykładowy model postaci?
I delikatne sprostowanie, z czym to siÄ™ je?
Bo w tytule czytam, że to "gra na silniku LFa" - czyli po prostu mod.
Pierwsze zdanie "podobną do Fable" - z tego co wiem, to Fable to rpg w pełnym 3D i mocna wątpie czy w pojedynkę możesz osiągnąć choćby coś podobnego.
A na koniec "będziemy przechodzić w prawo" - czyli wszystko jasne.
Żartowałem.
Nie nie ogarniam.

Do głowy przychodzi mi jeszcze coś jak LFO, ale popraw mnie jeśli się mylę, cokolwiek to będzie, na pewno nie jest robione "na silniku LFa".
 
BaNaNeK
Doszedłem do wniosku ,że grę robię od nowa żadnego sinika lf-a itp. itd a screeny zamieszczę w przyszłości.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018