Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zapisy
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » LF2Cup #18
 Drukuj temat
Zapisy
ybnn
Zapisy trwaja do przyszlej niedzieli, zeby sie zapisac nalezy napisac w tym temacie.

Wzor:

Nick:
GG:
 
Son Koczko
Nick: Koczko
GG: 7978566
Argggh motherfuckers!
 
Dark SoR
Nick: Dark
GG: 7448009
Edytowane przez Dark SoR dnia 10-02-2013 19:53:18
 
Pudzian
Nick: Pudzian
GG: 333357
 
Rbn
Nick : rbn.
GG: 9568025
 
ybnn
ybnn
5877914
 
ybnn
Z powodow technicznych nie bede mogl zorganizowac turnieju przez najblizszy tydzien, w zwiazku z tym przedluzam zapisy o 7 dni, wybaczcie :<
 
Mefju
Nick: Mefju
GG: 2855317
 
Pudzian
Nie płacz Bukorl, bo im mniej zawodników bierze udział, tym większe masz szanse na zwycięstwo :P
 
plef
Nick: Plef
GG: 34485307
 
Pudzian
Nie rozumiem jak odpowiedźmoże brzmieć tak, jak wgl może być jakakolwiek odpowiedź, skoro nie było pytania. A co do samego turnieju to ja się nie zajmuję organizacją i nie ja decyduję czy się on odbędzie. A skoro najmniejszy żart odbierasz jako atak na Twoją osobę, to ja podziękuję i nie mam zamiaru dalej konwersować.
 
Pudzian
Nadal podtrzymuję to, że nie ja decyduję o tym czy turniej się odbędzie czy nie i moje słowa w żaden sposób nie mogą tego potwierdzić, bo co ja prosty gracz mogę? ;) Potwierdzam, każdy mniej więcej zna możliwości pozostałych graczy i niespodzianek raczej nie będzie. Ale nie gramy tylko dla zwycięstw, ale i dla dobrej zabawy :) Bo gdyby liczyły się tylko zwycięstwa, to na scenie mogłoby zostać zaledwie kilku graczy.
 
bleeq
i jak tam z turniejem?
jak jeszcze sÄ… zbierane zapisy to:
nick:bleeq
gg:10454527
 
Caesar
To ja też.

7726129


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Mientus
z chęcia też bym zagrał
13124161
 
Dark SoR
mam pytanie czy ten cup ruszy ?
 
Gri
dupa, a nie umarła.

Gramy, gramy, tylko w podziemiu. Czekaj cierpliwie, a może ktoś Ci da jakieś info.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Gri
Gdzie tam bez udziału uczestników, większość gra.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
ybnn
Ok, zapisy startują od nowa i będą trwały tydzień. Wzór zapisów się nie zmienia:
Nick:
GG:


 
Mientus
omega
13124161

wkońcu moze coś pogram w lf ;)
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018