Little Fighter Polish Center - News
Facebook
Youtube
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
 

Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[off] 24-05-2017
Dawaj Indiger! Poprzeszkadzamy sobie :D

[off] 24-05-2017
Zagra ktoś ze mną surva? 7885918GG

[off] 24-05-2017
I doczekać się nie możesz :D

[off] 24-05-2017
Czekam na półfinał MOC

[off] 23-05-2017
Może by tak OPC 2vs2

[off] 23-05-2017
może by tak EC

[off] 20-05-2017
Może by tak ST

[off] 20-05-2017
Ok, to kto mi jeszcze skopie dupsko?

[off] 20-05-2017
Gdzie admin nie może tam użytkownik dopomoże.

[off] 20-05-2017
No, ktoś musi dbać o porządek na tym kurwidołku xD

 

Download Little Fighter 2!
 

Polish Survival Rank
 

LF2 Tourney#6 - Faza grupowa


Do turnieju zapisało się 11 graczy. Nieparzysta ilość spowodowała, że nie w każdej grupie będzie tyle samo osób. Losowanie dało następujące grupy:Grupa A
Ybnn
Fioletix
Nahirek
Shade
Grupa B
Ukryty
As
Azzy
Apczu
Grupa C
Pudzian
Grakaz
Mefju


UWAGA!!! Z grup A i B wychodzi po trzech graczy. Z grupy C wychodzi dwóch graczy. Dzięki temu w następnym etapie będziemy mieli parzystą ilość 8 graczy, a taka organizacja da nam łącznie więcej meczów w całym turnieju.

Przypominam o tym, że przed każdym meczem należy wysłać przeciwnikowi listę postaci jakimi będziemy z nim grać mecz zgodnie z TYM poradnikiem.

Faza grupowa kończy się za tydzień, czyli w piątek o godzinie 20. W wyjątkowych sytuacjach termin może zostać przedłużony, ale tylko w przypadku kiedy prośba wraz z sensownym uzasadnieniem zostanie umieszczona w temacie z wynikami przed upływem terminu.
MoC#3 Deep - Zapisy


W ankiecie najwięcej głosów zebrał Deep, więc właśnie nim będziemy grali kolejny turniej.


Startujemy więc już z czwartym turniejem trzeciej edycji Master of Characters. Zapraszam do zapisów. Podczas trwania turnieju można też dyskutować o zaletach i wadach Deepa. Zapisy potrwają przez 3 dni: do niedzieli do godziny 20.
Zapisy

Oceny postaciLF2 Tourney#6 - Zapisy


Po długiej przerwie wracamy z LF2 Tourney. To szósta edycja tego turnieju. Będzie się ona charakteryzowała nietypowym wyborem postaci do każdego meczu. Być może po turnieju zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski, a nawet zmiany w regulaminie. Wszystko zależy od opinii całej naszej sceny.

Turniej będzie rozgrywany według zasad LF PC, które możecie znaleźć TU. Dodatkiem do regulaminu będzie wybór postaci przed KAŻDYM meczem. W regulaminie wybór postaci jest tylko zawężony do 10 podstawowych. Ale nie ma wzmianki o tym, kto pierwszy wybiera swoją postać, czy można dokonywać zmiany wyboru itd. Ile razy spotkaliście się z tym, że wybieracie postać X, więc przeciwnik zmienia postać z postaci Y na postać Z? Po tym Wy również zmieniacie postać na postać A, po czym przeciwnik wraca do postaci Y. I tak w koło Macieju. Ile razy spotkaliście się z tym, że przeciwnik czeka aż wybierzecie postać, a Wy czekacie aż on zrobi to pierwszy?
W szóstej edycji LF2 Tourney takie sytuacje nie będą miały miejsca. Postaci należy wybrać przed każdym meczem bez wiedzy jakich postaci użyje przeciwnik. Wybieramy więc postać na walkę pierwszą, na walkę drugą... i tak do piątej. Kolejność ma znaczenie i podczas meczu należy jej przestrzegać.
Aby uniknąć sytuacji, w której przeciwnik dostaje listę postaci jako pierwszy, po czym ustawia swoje postaci pod postaci przeciwnika, będziemy działać według systemu wysyłania swojej listy postaci w pliku zaszyfrowanym hasłem. Dzięki temu gracze najpierw wymieniają się listą ze swoimi postaciami, a dopiero potem wysyłają sobie hasła do archiwum. Całość utworzenia takiego pliku z hasłem ogranicza się do 4 prostych kroków opisanych w TYM poradniku.
Oczywiście przed każdym meczem należy wymyślić unikalne hasło, którego przeciwnik nie będzie w stanie się domyślić.

W razie pytań, służę pomocą.

Zapisy potrwają do piątku, do godziny 20.

ZAPISY

MoC#3 Firen - PodsumowanieKolejny Turniej- Master of Characters #3 - Firen Edition już za nami. Co ciekawe, nikt w kąciku typera nie trafił prawidłowo w dwójkę graczy, którzy znaleźli się na podium. Gratulacje więc dla Azzy'ego i Verleo za tak dobry występ w turnieju i ukończeniu go na podium.Pudzian
Verleo
Azzy


Oczywiście wystartowała też ankieta pozwalająca wybrać postać do kolejnego, czwartego już turnieju trzeciej edycji MoC. Głosowanie potrwa 3 dni, do czwartku do godziny 20.

MoC III Firen - final
MoC III - Firen edition - finał
Pudzian
vs
Verleo
vs
Azzy
LFC - playoff druga runda.
Pierwsza runda za nami, w większości walk bez niespodzianek i gracze z wyższych pozycji wygrywali swoje pojedynki. Jedynie Mefju sprawił lekką niespodziankę eliminując Fioletixa. Przypominam, że Mefju zakończył rozgrywki na 5 miejscu plasując się za Fioletixem, który uzyskał 4 miejsce w 'sezonie zasadniczym'.W kolejnej rundzie mamy już kilka ciekawszych pojedynków, po których poznamy finalistów LFC w obu dywizjach. Niedługo będę miał dla was również kilka newsów co do przyszłości LFC, ponieważ sposób w jaki jest teraz rozgrywane ulegnie zmianie, ze względu na brak wystarczającej ilości aktywnych graczy.Na koniec pozdrowienia dla Darka, który zakończył swoją 'karierę' jako gracz. Dzięki za wszystko, szacunek :) Na szczęście Dark wciąż będzie zaglądał na scenę i od czasu do czasu pojawi się w jakimś breakdownie :)
Ok, bez przedłużania, rozpoczynamy kolejną rundę fazy playoff:
WYNIKI

Hall of Fame
 

Ostatnio Widziani
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
Nahirek00:12:50
SirApczu03:40:34
As09807:57:17
Azzy11:27:55
ukryty-w-cieniu12:27:17
#Indiger12:33:58
Fioletix14:06:02
Oko16:09:33
Najnowszy użytkownik: yuseiatlas16
Łącznie użytkowników: 5,364
 

Mapa CW
 

Książka 'Mali wojownicy'

Kup książkę!
 

Kontakt GG
 

Kontrola replayów
sprawdź replaya!
 

PolecamyLittle Fighter 2 com pl

LF2 Rulez

Legitimate Team

Immortal Hunters

Blizzard Beasts

Dum Spiro Spero

Mages of Destruction

 

Copyright © LF2 PC 2003-2015