Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Zabawa w słowa
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Zabawy forumowe
 Drukuj temat
Zabawa w słowa
Death
Sofa
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi podpisów na forum, w dziale Regulamin.
 
http://herofightercenter.hpu.pl/news.php
Kuba4ful aka Senpai
Superowo mnie wściekliście
No co miałe być na S
 
Zakuba
szyba
Hey there, hater...
Hey there, hater!
 
http://lf2.tnb.pl
Litmash
abażur
 
Son Koczko
ryba
Argggh motherfuckers!
 
Litmash
abakan
 
raveN
Noob.
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
 
Son Koczko
brock
Argggh motherfuckers!
 
Litmash
Kibel
 
ybnn
LalalaKurwaPojebałoWasZjebusyPiszcieCośMądregoANieNabijajciePostówJakZjeby uwierzcie lub nie, ale jest takie słowo
 
ybnn
Wybacz, widocznie nie nadaję się do tej jakże zaawansowanej 'zabawy', która co ma na celu ? Na tyle na ile trochę sensu w tej grze widzę grając w nią 'na żywo' i wymyślając słowa z głowy, to jaki sens ma granie w nią na forum ? Jeśli komuś faktycznie przynosi to frajdę to jest mi go żal. Z całym poszanowaniem, ale uważam tę grę za idiotyczny/debilny pomysł. W ogóle nie powinno jej tutaj być, a zabawy FORUMOWE, nie powinny tyczyć się słów, ponieważ słowo jest częścią mowy, i nie da się napisać słowa.
Z całym... bez poszanowania dla wszystkich w 'to' się bawiących - znajdźcie sobie lepsze zajęcie.
 
brejnless
ybnn
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
raveN
Narkoman . xD
Założyciel AF
2 miejsce Easy Cup #8
x1
 
ybnn
Czasem muszę, inaczej niektórzy brnęliby w to bez końca ;d
 
Ramper
ybnn napisał/a:
Jeśli komuś faktycznie przynosi to frajdę to jest mi go żal. Z całym poszanowaniem, ale uważam tę grę za idiotyczny/debilny pomysł.

Mi frajdy to nie przynosi, no ale "Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu buty śmierdzą.". Ja dzisiejsze hity muzyczne uważam za ciote i chuj, ale staram się szanować osoby słuchające tego czegoś, także banan easy i nie mieszaj się w ich zabawy
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018