Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 3
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Official Polish Clans League #8
 Drukuj temat
Runda 3
Pudzian
ja 1:4 Sztach
 
plef
4-1 Caesar
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Rbn
rbn. vs Plef 2:3

http://speedy.sh/YfuXG/plef-vs-rbn.rar


 
bleeq
plef niszczyć, plef miażdżyć! :D
 
Dark SoR
Wypowiedz Sztacha z forum BB :

Z Koczkiem nas nie wywala, ale lagi też są nie do grania. Z chęcią to zobrazuję: podczas wyboru postaci migają panele postaci nieaktywnych (numer zamiast avataru, "join" i tego typu napisy). Kolory się zmieniają od białego do niebieskiego odcieniami, a jak połączyłem się z Koczkiem, to jeden odcień zmieniał się co kilka sekund. ;d

tak że też pewnie 0-0 zostanie
 
Rbn
rbn. vs Ramper 2:3

http://speedy.sh/cKNjJ/recording.rar
 
Dark SoR
Dark - Omega 5-0 gg thx ( Szybkie Tempo ) na wolnym było by 5-0 ale dla niego pewnie repy dodam potem.
 
sztach
Sztach 2-3 Koczko
Ehh jakoś się udało. :P

Z Omegą niestety nie zagrałem. Ile razy próbowaliśmy się połączyć, tyle razy lagi były po prostu potworne. Nie dało się grać, więc wynik zostaje chyba 0-0.
 
ybnn
Dark, repy miałeś dać :)
 
Dark SoR
BB ma przerwę więc zapiłem z Fiolem :D

Repy : http://www.sendspace.com/file/ooc75e
 
ybnn
Czemu data nagrania tych repków to 2012-11-11 ? Dziwne..
 
Dark SoR
Sugerujesz że to nie są repy z naszej walki ? dziś dopiero je załadowałem żeby wysłać.
 
ybnn
Co z tego, że dziś je zapakowałeś, skoro w nazwie każdego repka jest podana data jego utworzenia.. 2012-11-11
 
Caesar
Oszustwo jest na bank, niepodważalnie. Teraz trzeba tylko dotrzeć do tego, po co oszukiwaliście.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Dark SoR
tak jestem oszustem bo nie mam co robić tylko bawić się w podmiany dat repów hahahah :) oszukał mnie mój własny komputer :) aaa i Omega mi dał te walki wymusiłem to na nim :D jesteście nienormalni :D a chęć zwycięstwa w OPCL wami tak włada że szok :) po co miał bym to zrobić skoro jak twierdzi csr jestem tępy :D
Edytowane przez Dark SoR dnia 11-11-2012 14:44:39
 
ybnn
Zadałem Ci tylko proste pytanie, na które dalej nie odpowiedziałes. Po prostu wydało mi się to dziwne, że repki mają dzisiejszą datę i chciałem wiedzieć czemu...
Chęć wygrania w OPCL nami włada ? Daj spokój, bo tylko potwierdzasz to co o Tobie napisał Csr.

Więc jeszcze raz, uważasz, że jestem nienormalny.. bo ?
 
Dark SoR
rozumiem że masz wątpliwości ale na zdrowy rozum jaki sens miał bym w podrobieniu repów z wygranej walki z Omega ?? gdzie była to jedna z ostatnich walk w meczu która o niczym nie decydowała ... CSR ma racje że jestem tępy bo nawet nie wiem jak się zmienia daty w pliku :D a poza tym zawsze grałem czysto od kąt pamiętam i to z wami kiedyś była afera z Jeru :D wkurzyłem się bo bezpodstawnie CSR wmawia mi że jestem oszustem i poniosło mnie z tym co napisałem przyznaje.

Odpowiadam do twoje pytanie ybnn : mam stary zawirusowany system na pc i być może dlatego zmieniają się daty , wiem mam słabe alibi ale jeżeli jesteś normalnym gościem powinieneś mi po prostu uwierzyć i zamknąć ten temat.

 
Caesar
Wciąż nie rozumiesz Dark.
To "oszustwo" jest właśnie dlatego tak idiotyczne, że aż nie ma sensu.

Możliwe, że nie nagraliście repów podczas swojej walki i dograliście je dzisiaj, ale zamiast to przyznać, to Ty piszesz, że ZAWIRUSOWANY KOMPUTER POZMIENIAŁ CI DATY..

biatch please...


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Dark SoR
CSR jak was lubię nie kłóćmy się o takie pierdoły repy były nagrane te którą umieściłem na forum są 100% autentycznie jeszcze raz powtarzam nie wiem jak to się stało nie mam nic na swoją obronę , mogę liczyć tylko na to że zachowacie się normalnie, walka była czysta spytajcie Omegi jeżeli w tak fanatyczny sposób nie jesteście w stanie mi zaufać amen.
 
brejnless
6q4u.files.wordpress.com/2012/02/bullshit_detected.jpeg
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018