Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Polska - Niemcy
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » POL-Team
 Drukuj temat
Polska - Niemcy
Ramper
TO ZMIENIAM CORDA NA KOCZKA
 
ybnn
Skoro Cord nie gra, to zagra (na to wygląda) topowa czwórka z rankingu graczy 2012, więc to ma sens ;d W końcu po coś ten ranking musi być.
Edytowane przez ybnn dnia 16-03-2012 19:45:29
 
Ramper
ale ten ranking w 100% nie wyłoni najlepszych graczy, ja np. mam 6 miejsce ;..;
 
ybnn
Jeśli będą dawać punkty za sam udział, to na bank nie ;d.... Najbardziej pojebany pomysł jaki widziałem na naszej scenie, punkty za sam udział..
Edytowane przez ybnn dnia 16-03-2012 20:53:14
 
Danken
Ranking ocenia zarówno umiejętności gracza jak i niejako zaangażowanie gracza w życie sceny.

Zasadniczo nie każdy gra w LFa po to żeby uchodzić za najlepszego gracza. To trochę płytkie, jeśli komuś wystarcza taki tytuł.

Ludzie tworzą tutaj klimat i to wystarczy, żeby ich za to nagrodzić.

"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
ybnn
No nie pierdol, stary...
GRAJMY W LFA DLA KLIMATU, BO ZIMNO.
ZAJEBAŁEM SUCHAREM, ODNOTOWAĆ.
Jeśli ktoś się za coś bierze, to zazwyczaj po to, żeby być w tym najlepszy. Jeśli ktoś ma z góry ambicje, żeby być średni w tym co robi to niech sobie odpuści, bo to mija się z celem - moim zdaniem. Tytuł najlepszego jako cel to płytkie ? Dla mnie to wygląda na słabą wymówkę, dla własnych niepowodzeń.
Edytowane przez ybnn dnia 16-03-2012 22:21:00
x1
 
Danken
Ja i niepowodzenia? Bitch please, osiągnąłem wszystko w co celowałem. A Ty, czy czasami nie budzisz się w spoconej pidżamce po koszmarach z powrotem naprawdę wielkich graczy na scenę?

Najlepszy? A cóż to znaczy być najlepszym? Najczęściej wygrywać czy może umieć przegrywać?
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
ybnn
Naprawdę wielkich graczy ? Grałeś kiedyś z takimi w ogóle ? Może chodzi Ci o vana ?
Bycie najlepszym w LFie polega... hm...... na byciu najlepszym ? Czyli wygrywaniu z innymi, nie ? Jeśli ktoś ciągle przegrywa, to oczywiste, że się do tego przyzwyczaja. Ale jeśli ktoś się godzi z przegrywaniem, to nie wiele raczej osiągnie - moim zdaniem.

Zabawne, że osiągnąłes to co chciałeś - miałeś klan, który upadł, a nawet chyba i dwa takie. Jesteś najgorszym headadminem jakiego widziałem + słabo grasz + offtopujesz jak świnia.

JESZCZE JEDEN OFFTOP I BANY POLECĄ !
 
Danken
Naprawdę wielcy gracze? Ta. Grałem z Caesarem który ma o wiele większe doświadczenie niż ty. Jest Deiv i Cord, którzy przychodzą na + - miesiąc i pokazują kimże jest samozwańczy gwiazdor IH. Jest Megatron, którego, cholera, nie dogoniłeś skillem. Nigdy nie zdobyłeś takiego stylu gry jaki on prezentował. Gri, Wandi. Podly. Po co wymieniać więcej?
Tylko że każdy z nich miał coś więcej niż Ty - Kla sę.

Naprawdę mógłbyś być niegłupi, gdybyś tylko chciał :P

Chłopcze, nie widziałeś innego head admina na oczy :) cała reszta adminów nie widzi celu wchodzenia z Tobą w dyskusję. Znaj łaskę Dana.

Powtarzam - ja, najgorszy? Policz więc faktycznie wszystkie moje osiągnięcia, potem Twoje, może spójrz na statuetki, które otrzymałem w czasach kiedy prymitywny bojkot jeszcze nie miał takiej siły przebicia. Policz też ten śmieszny tytuł head admina jeśli taki istotny on jest.

No, przydaje się do jednego. Warna mogę wlepiać sam. I Tobie, pionku tej gry, taki jak każdy inny, nic do tego.
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
ybnn
Csr ma większe doświadczenie ? O ile dłużej jest na scenie, cwaniaku ? Megatron faktycznie wyrobił sobie świetny styl gry, co pokazał w OPC#3 w finale z Wormem ;d
Masz statuetki xD ? Co wspólnego ma moderowanie z grą w LFa ? Najlepszy CL ? Który potem zawiesza swój klan ? Albo przechodzi do innego ? Naprawdę łezka w oku się kręci. A swoją 'złotoustość' pokazałeś w wywiadzie ze mną, 1/3 wywiadu to czas na Twoje jąkanie się, dlatego wywiad taki długi był.

Czemu jesteś head adminem ? Bo nikogo innego na scenie nie było...
Z pewnością osiągnąłeś wszystko to, co chciałeś - gratuluję :)

Jestem head adminem, ponieważ ludzie, którzy to jedyne miejsce, w którym możesz pokrzyczeć, stworzyli, ci których kariera jednak już przeminęła, którzy nie znają prawie nikogo z mojego pokolenia graczy, mnie jednak szanują i cenią. Zwykłego pionka, również - jednak z konkretnym imieniem. Imieniem gościa, który w Twoim królestwie wywiadów, jako jedyny dotychczas Cię strollował, co zrozumiałeś długo po fakcie ;D.

A Ty, jeszcze raz, jak masz na imię? (przemówię Twoim językiem: Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.)


Peace :*

EDIT 2:Nie, żaden peace. Dostajesz bana za kasowanie edycji posta dokonanej przez admina.
Edytowane przez Danken dnia 16-03-2012 23:50:37
 
Sbagers
wniosek jest krotki i niektorym znany
nie wojuj z adminem, bo zostaniesz zbanowany

 
brejnless
Wniosek jest krotki.

Kromki chleba nie sa bulkami. True story.

Imo, Podolski powinien grac dla Polski. A nie jakies tam megatrony, o co tutaj chodzi.
Edytowane przez brejnless dnia 16-03-2012 23:54:53
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Rbn
True story.

Póki co bez osta, ale ten post jest całkowicie niepotrzebny.

Edytowane przez Krencik dnia 17-03-2012 12:28:26
 
Arczek
Poruszę jeszcze raz temat Koczka.
Co mam Ci do powiedzenia? Jestes kurwa pierdolniety na łeb, to tak ogólnikowo, a szczegółowo?

Sezonowiec, nie mam pojecia dlaczego niektorzy się tak Tobą jarają skoro jesteś zwyczajnie chujowy, BRAWO możesz być sam z siebie dumny, bo rozpierdalasz gracza, który istnieje dwa miesiące na scenie lf2, czyli mnie, rozpierdalasz wynikiem "3;2" poczekaj troche i zobaczysz kto sie będzie śmiał ostatni.

Co do wypowiedzi Gada, Mefju gorszy od Koczka? Jak by to skomentowac... BUHAHAHAHA ?
Mefju go rozpierdoli bez klawiatury, psychicznie go dopierdoli, tak ze Koczko odda W/O.

Koczko, skoncz z gadaniem na forum, bo to nie na Twój poziom intelektualny, tyle.

Podsumuwując, jesteś chujowy Koczko ;*

Na przyszłość - przyhamuj z wulgaryzmami.
Edytowane przez Krencik dnia 17-03-2012 12:27:52
 
brejnless
tak.

Ost.
Edytowane przez Krencik dnia 17-03-2012 12:27:09
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Sbagers
haha Arczek pisze do Koczko, że jest pierdolnięty na łeb i nie ma żadnego osta. a brejnless za lakoniczne, ale treściwe "tak" dostaje osta :D

 
plef
Aha. Skoro można to powiem co mi leży na sercu. Arczek sam jesteś hujowy, 7-postowy cwaniaczku. Koczko w przeciwieństwie do ciebie ma staila. Prawdziwy nonkoformista.




 
Sbagers
tak.

Znów spam. Przyhamuj.
Edytowane przez Krencik dnia 17-03-2012 15:47:48

 
Danken
Okej, zdaje się że już czas zamknąć temat. Resztę załatwcie na gg
"Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie."


Friedrich Nietzsche
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018