Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ostatnio oglądałem/am...
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Filmy
 Drukuj temat
Ostatnio oglądałem/am...
plef
Gladiator był chyba kiedyś w telewizji, nie pamiętam dokładnie, ale chyba był to całkiem w porządku film, muszę sobie przypomnieć.

Kompanie Braci mam w rekomendacjach na filmwebie. Parę osób polecało mi tę produkcję. Jak skończę Death Note (fajne anime o notatniku, dzięki któremu można zabijać innych ludzi) to obejrzę.

Wczoraj oglądałe krótke, 30-minutowy surrealistyczne anime "Kocia Zupa". Naprawdę bardzo dobry film. Musiałem go często przewijać, bo nie kumałem o co chodzi w pewnych momentach :D Polecam wszystkim lubiącym surrealizm i ambitne kino. Za pierwszym razem nie ogarnąłem go za dobrze. :P
Edytowane przez plef dnia 22-03-2012 00:09:19
 
Gri
Plef - Gladiator był w telewizji nie raz. Prawie zawsze jak idzie w tv to oglądam :D

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
brejnless
Muzyka w gladiatorze op, i villain. Band of brothers, frecel mi strasznie polecal. Bede musial rzucic okiem kiedys. 300? Ogladalem 2 razy, 1 raz za duzo ; p Jak go pierwszy raz ogladalem to strasznie mi sie podobal bo byl "badass". Teraz jak ogladalem to nudzilem sie caly film ; D

Cast Away z Tomem Hanksem nawet fajny. Indiana Jones to pierwsze 3 czesci. 4 czesc mi sie nie podobala.
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Oko
Cast away faktycznie dobry film chociaż oglądałem go ostatnio jakieś 5 lat temu to nadal dobrze go pamiętam. Ostatnio oglądłem sobie Jarhead żołnierz piechoty morskiej, film ogólnie mi się bardzo spodobał mimo tego że nie przepadam za taką tematyką filmów.
 
http://sorforum.darkbb.com
Sirrah
Cast Away jest spoko ;)
Nie wyobrażam sobie być na miejscu takiego nieszczęśnika.
Masz kobietę, wpadasz na taką wyspę i po dłuugim czasie wracasz, podczas gdy wszyscy uznali, że nie zyjesz, a sama dziewucha znalazła sobie chopa..
Per Survival Ad Astra...
 
Gri
hahaha, nie ma to jak zaspoilerować cały film w jednej linijce, w dodatku tak go spłycić : D

Też mi się Cast Away podobało. No i Wilson to już kultowa "postać". Genialny sposób na ukazanie samotności.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
plef
Mam prośbę by nie spoilerować filmów, a jeśli już naprawdę trzeba, to jakoś to zaznaczajmy, żeby nie odbierać przyjemności oglądania innym. :)
Edytowane przez plef dnia 22-03-2012 18:41:35
 
Sirrah
Wilson to spoko gościu, chyba sobie kupię taką piłkę, pomaluję, pogadam kiedy zechcę, skopię kiedy zechcę itd.
Per Survival Ad Astra...
 
brejnless
bylem na hunger games. Nienawidze tego filmu, nie ma zadnego sensu. Bym wam powiedzial najwiekszy plothole w histori ale niestety nie chcem spoilerowac ; p
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
2Fast
byłem ostatnio na Zaginionej - jeżeli komuś nie szkoda kasy, to można się przejść ale jest minus - dość przewidywalny scenariusz filmu.
[spoiler]
Adam, chodzi o to że gość chce powstrzymać bunt przez zmuszenie ludzi do zabijania siebie nawzajem? ;p
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
brejnless
nie, nie to.

Chodzi o to ze istnienie dystrykow nie ma sensu. Ale nvm, jak chcesz o tym pogadac to zapraszam na pm
Edytowane przez brejnless dnia 07-04-2012 21:34:26
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
plef
Byłem w kinie na "Prometeuszu". Film Ridleya Scott'a. Faceta m.in od "Aliena" i "Gladiatora".
Nie polecam, totalna średniawa. Miał to być luźny prequel Aliena, niczego nie wyjaśnia.
Choć klimat czasami trzyma poziom to pseudo rozmyślenia nad sensem życia i debilizm większości postaci skutecznie film psują.

Edit.
Minusem filmu jest również to, że jest w 3d. U mnie w mieście mogłem iść tylko na taki seans. Całe to wciskanie 3d na siłę do co drugiego filmu to padaka.
Edytowane przez plef dnia 02-08-2012 20:45:50
 
hari
aha, więc to jest ten "Prometeusz", jak pierwszy raz usłyszałem ten tytuł, myślałem o czymś w stylu "Aleksandra", czy "Troi". po Twoim poście obejrzałem sobie trailer filmu, no i rzeczywiście... na początku trailer(a/u?), patrząc na tą całą rozmowę o misji, można się załamać, takie to jakieś plastikowe, bez emocji. reszta to już tylko akcja i efekty specjalne. "Obcy" jakoś nigdy nie był zbytnio dla mnie horrorem (a ja raczej nie przepadam za tym gatunkiem cry bo zbyt wubujała mam wyobraźnię), ale klimat był gęsty jak budyń, tu na pewno go nie ma. jak wspomniałem, jedynie efekty specjalne, byleby więcej ludu do kina waliło... nie mam nic do takich filmów (kocham "Transformers" dla przykładu), ale, żeby z "Obcego" robić taką wydmuszkę... szkoda patrzeć. już lepiej się wybrać na "Dark Knighta", choć muszę dodać, że widziałem tylko pierwszą część trylogii (kiedyś tam na tvn leciało :P).

i podisuję się pod obiema rękoma i stopami pod tym, że 3D to syf niesamowity. wogóle do kina ciężko się wybrać, bo albo film w 3D, albo z dubbingiem (ŁECH!) już nie wiem co gorsze.
Edytowane przez hari dnia 03-08-2012 00:52:07
 
Capricorn
To i ja się dopisze co do protestu przeciw 3D.
Co do samego filmu, efekty specjalne zrobione idealnie. Ale scenariusz debilny, chwilami niezrozumiały jeśli chodzi o poczynania robocika Davida. Ogólnie mnóstwo rzeczy które były już w Obcym i nie wygląda to na prequel.
 
Gri
Też nie lubię tego pseudo-3D.

A tak po za tym, to może nie było to jakoś ostatnio, ale wybrałem się na kolejną edycję Nocy Kinowej.

Obejrzałem:
Igrzyska śmierci. Teraz trochę kminię o co chodziło Adamowi kilka postów wyżej :P Generalnie po długim wstępie widz ma nadzieję, że ten film będzie miał głębszy sens. LALALALA, nie ma :D
CHOCIAŻ! Igrzyska śmierci to pierwsza część trylogii książkowej. Może po kolejnych częściach Igrzyska śmierci nabierają sensu.

Nietykalni - zdecydowanie jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Wspaniała komedia, śmiałem się jak pojeeebaaaany miejscami : P Dwa tygodnie później oglądała go moja siostra już na komputerze i też sobie jeszcze raz obejrzałem. Film który po prostu warto obejrzeć prędzej czy później.

I że Cię nie opuszczę - Lubię komedie romantyczne :P Ta była okey. Bez szału, ale przyjemnie się oglądało. Natomiast więcej w tym dramatu, mniej komedii. Tak jak i Nietykalni, oparte na faktach.
Edytowane przez Gri dnia 03-08-2012 21:35:41

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
hari
Gri napisał/a:
Igrzyska śmierci. Teraz trochę kminię o co chodziło Adamowi kilka postów wyżej :P Generalnie po długim wstępie widz ma nadzieję, że ten film będzie miał głębszy sens. LALALALA, nie ma :D
CHOCIAŻ! Igrzyska śmierci to pierwsza część trylogii książkowej. Może po kolejnych częściach Igrzyska śmierci nabierają sensu.


ooooo... NIE! daj spokój. przyznam nie widziałem, ale po trailerach i opisach (coż, niezbyt to wyszukana opinia, ale zawsze jakaś), wygląda mi to na kolejny syf dla nastolatek, tudzież gimnazjalistów nie grzeszących inteligencją, w stylu "zmierzchu" (zebrało mi się na pawia, pisząc ten tytuł), czy innych tam "filmów", których tytułów nie pamiętam, ale fabuła opiera się na tym, że główny bohater/ka to jakiś tam uczeń liceum, ma super-zajebiśce-fajną przygodę, a na koniec ratuje świat i znajduje sobie jakąś laskę/chłopa :P

Gri napisał/a:
Nietykalni - zdecydowanie jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Wspaniała komedia, śmiałem się jak pojeeebaaaany miejscami : P Dwa tygodnie później oglądała go moja siostra już na komputerze i też sobie jeszcze raz obejrzałem. Film który po prostu warto obejrzeć prędzej czy później.


ooooo... TAK! ostatni film na jakim byłem w kinie. cudo wprost, można powiedzieć. kurde, jak ja kocham iść na film, o którym nic się nie wie, a okazuje się takim rarytasem. nie ma się co rospisywać, że skłania do myślenia, że opowiada o życiu na przekór swoim niedoskonałościom, że przy okazji śmieszy... takie tam gadanie, jakoś sztucznie brzmi, lepiej po prostu obejrzeć i samemu się dowiedzieć o co chodzi. jak obejrzycie coś podobnego to piszcie tutaj.

Gri napisał/a:
I że Cię nie opuszczę - Lubię komedie romantyczne :P Ta była okey. Bez szału, ale przyjemnie się oglądało. Natomiast więcej w tym dramatu, mniej komedii. Tak jak i Nietykalni, oparte na faktach.


nie oglądałem, nie słyszałem (zbyt wiele), nie komentuje.
 
Gri
ale fabuła opiera się na tym, że główny bohater/ka to jakiś tam uczeń liceum, ma super-zajebiśce-fajną przygodę, a na koniec ratuje świat i znajduje sobie jakąś laskę/chłopa


Właściwie, to nie. Nie wiem w sumie czy tam w świecie tego filmu było w ogóle coś takiego jak liceum (w sensie takim jak my to rozumiemy). Przygoda niezbyt fajna, no ale przygoda. Świata nie ratuje, raczej własną dupę ; D
Generalnie film nie był taki zły, jak na prawie 3h (jakoś tyle chyba trwał) to nie zanudził zbytnio ;P
Edytowane przez Gri dnia 04-08-2012 11:36:53

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Walsemore
Dobra, to ja dorzucę coś od siebie od tematu :P
Ulubiony film - Dorian Gray. Niektóre sceny mógłbym po prostu w nieskończoność oglądać
A ostatnio z ziomkami byłem na "Prometeuszu" - naprawdę warte obejrzenia! Może i co prawda fabuła zbytnio nie powala, ale ogólnie da się przeżyć. Pod tym względem - zwykły horror, lecz wykonanie jest co najmniej... nieziemskie ;p. Hmm... niestety, nie oglądałem innych filmów serii xD
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
Oko
Mi tam Prometeusz sie podobał:D. Co prawda niektórych scen mogli sobie darować albo chociaż lepiej je rozwiązać ale ogólnie to bardziej mi sie podobał niż Obcy 3. Nie rozumiem czemu 3D sie nie podobało, lądowanie prometeusza było kosmiczne albo zniszczenie Jugernauta też niczego sobie.
 
http://sorforum.darkbb.com
plef
Skończyłem serial Kompania Braci. Cudo. Byłem głupi, że wcześniej się za niego nie zabrałem.
Fabuła oparta na faktach. Wspaniałe sceny batalistczne. Każdy aktor stanął na wysokości zadania i zagrał rewelacyjnie.
Nie będę się rozpisywał, nie odda to wielkości tego dzieła.
Polecam wszystkim.
10/10
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018