Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Deep - ograniczenia
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Deep - ograniczenia
Deiv
Bartek - trochę się w sumie też różnią (oprócz tych podobieństw), bo leczenie johna nie pozwala na 'wydłużenie' maksymalnego, pełnego paska życia (oczywiście jeśli postać dostała już trochę po dupie i on jest krótszy; nie mówię, że postać może mieć więcej niż 500 hp) jak butelka i jest trochę wolniejsze od niej oraz nie wpływa na manę tak jak ona. Tak czy tak, porównywanie nie oznacza, że obie rzeczy muszą być identyczne, więc nie musisz się już do wszystkiego tak przyczepiać :D
Edytowane przez Deiv dnia 19-01-2012 14:48:55
 
Capricorn
Wpisz mnie yBnn
 
ybnn
Ok, niech każdy kto chce żeby jego głos był brany pod uwagę zaznaczy to wyraźnie.

Deiv i Riki - fajnie fajnie, załóżcie sobie swoje tematy o Johnie i Freezie, piszmy tutaj o Deepie
 
Mefju
yBnn - skoro tak bardzo zależy Ci na ograniczeniu Deepa, to dlaczego w zasadach gry LF2Cup ta postać nie ma jakichkolwiek ograniczeń? Ale w sumie i tak wiem, że w zasadzie chodzi o zrobienie na złość Darkowi :D.
Edytowane przez Mefju dnia 19-01-2012 15:01:57
 
Deiv
ybnn napisał/a:

Deiv i Riki - fajnie fajnie, załóżcie sobie swoje tematy o Johnie i Freezie, piszmy tutaj o Deepie


Napisałeś tak tylko dlatego, bo mam rację co do porównywania i nie masz żadnych kontrargumentów sensownych, więc próbujesz mi dojebać w inny sposób? Brawo mistrzu :D Zauważ, że też wszystkie Twoje posty nie były tutaj TYLKO na temat deepa. Parę zdań było tylko po to, żeby się pokłócić o coś innego w czym i tak nie miałeś racji. Wiem, że zrobiłem trochę off-topu, ale Ty też, panie najwspanialszy i bezkrytyczny wobec siebie.

A co do tematu, jestem też za. Ale pewnie to zmieni niewiele i niedługo będą podobne tematy odnośnie każdej innej postaci, tyle, że z jeszcze większą liczbą argumentów i wątpliwości.
Edytowane przez Deiv dnia 19-01-2012 15:05:39
 
ybnn
Mefju - zanim kolejny cup ruszy to będzie, spoczko.
Deiv - Twoje porównanie SSAŁO, leczenie Johna ma jedno podobieństwo do picia mleka i około 10 różnic (myślę, że dało by się wyszukać) po prostu nie chce mieć takiego syfu w tym temacie jaki jest w temacie o Henrym i Rudolfie, bo niedługo zaczniemy tutaj pisać o skillu rikiego..
 
Ramper
Co do szarży to się zgadzam ograniczenie powinno być. Kiedy widzę jak ktoś szarżę 997813 razy na gre robi to coś mnie bierze :D
co do reszty to bym trochę podyskutował :<

@down
zgadzam się ;o
Edytowane przez Ramper dnia 19-01-2012 15:14:33
 
Sbagers
heh pewnie, że jestem za ograniczeniem deepa, ale nie w takiej formie jak pisze ybnn. moje propozycja to tylko ograniczenie najlepszego ataku deepa czyli DvA - 4 razy na walke i tyle. nie przesadzajmy z całą listą ograniczeń, bo to nie ma sensu. wtedy bym się zastanawiał ile razy użyłem dany atak, a nie koncentrował na walce :)

najpierw pasowałoby stworzyć ankiete: "czy jestes za ograniczeniem deepa?", a potem dopiero debata jakie te ograniczenia miały by być ;)

 
Deiv
Bartek - Tak czy tak, można je nazwać porównaniem i nim jest. Niedorzeczne jak dla mnie jest pisanie czy 'ssało', nie ssało, albo jeszcze co innego robiło. Nie ma takich kryteriów jeśli chodzi o porównania. Po prostu nim jest i tyle :) A co do różnic, zgadzam się, pewnie około 10 dałoby się wyszukać.

Jestem za ograniczeniem szarży do 4/5 razy na walkę.
 
ybnn
Ale było chujowe, to tak jakby porównać słonia do myszy, napisać że mysz jest jak słoń bo są ssakami...
 
Deiv
To TYLKO Twoje zdanie, masz do niego oczywiście prawo :) Jeśli chodzi o język polski to moje porównanie jest poprawne.
Jak jeszcze chcesz pogadać na ten temat to gg :) W sumie dziwnie reagujesz, przed chwilą pisałeś, że nie chcesz tu spamu dużo :D Ego > cokolwiek u Ciebie :)
 
ybnn
Bo nie chce, ale nie dam sobie dmuchać, nie ? ;d Zarzucasz MI, że nie mam dobrego argumentu ? MI ? Mam dobry kontrargument na wszystko co się tutaj dzieje, reszta na gg jeśli chcesz - faktycznie wypadałoby tutaj nie spamować..
 
Deiv
Cool story Bro :D

W sumie post bezsensowny. Ostrzeżenie.
Edytowane przez Mefju dnia 19-01-2012 19:01:09
 
Krencik
yBanan - fajnie jest dokopać Darkowi zakładając taki temat, prawda? Wiem nie lubisz go, ale po co ta cała szopka?
 
Ramper
Kiedyś pisałem o ograniczeniu deepa, ale nic nie zrobili. Teraz banan robi bór to, tak, tak ograniczyć xD
 
ybnn
Jaka szopka ? Darkowi dokopuje jak gramy w LFa, nie muszę tego na forum robić. Skoro teraz mamy trend na ułatwianie sobie życia i eliminowanie tego z czym sobie nie radzimy, zamiast ulepszania swoich umiejętności żeby to ogarnąć nie chcę być inny - nie lubię grać przeciwko deepowi więc ujebie deepa, proste - podam przy tym takie same argumenty jakie podawali przy henrym i rudolfie i proszę - ile osób się ze mną zgadza. Gdyby to miało na celu tylko dokopanie Darkowi raczej nie byłoby takiego poparcia.
 
Pendzik
Czy Wy wszyscy nie rozumiecie co miał na celu ten temat? ...

@Deiv
Ty chyba jako jedyny rozumiesz tego sens. Wszystkie postacie mają swoje wady i zalety.

Uważam, że ten temat miał na celu pokazanie tego, że nie ma sensu wykluczać Henry'ego i Rudolfa! Każda postać ma swoje wady i zalety, więc nie ma sensu wykluczać tych dwóch postaci. Dlaczego? Bo mają pewne zalety, dzięki którym wyróżniają się od reszty postaci, ale mają także pewne wady, wystarczy odrobinę ograniczyć te postacie. To moje zdanie. Henry i Rudolf powinni zostać. Jeżeli nie, ograniczamy lub wykluczamy wszystkie inne postacie. Dlaczego? Odsyłam do postu Deiva, on tam to pięknie opisał. Jak tak dalej pójdzie, to skończymy grając jedynie Template'm getlost

.
 
Capricorn
To od razu zróbmy template'a, który będzie miał wszystkie zalety i zero wad. Ta dyskusja robi się offtopic'owa. Może jednak zostawmy wszystko bez zmian? Rudi i Henry zostaliby, a Deep będzie dalej naparzał jak teraz.
Edytowane przez Capricorn dnia 19-01-2012 16:05:46
 
Sirrah
Jakoś mi to nie przeszkadza że Deep nie ma ograniczeń.
Zgodzę się tylko na 3x Strafe.
Najlepiej to podzielcie mój głos na pół, bo na resztę ograniczeń się nie zgadzam. Im więcej ograniczeń tym bardziej mam dość grania walk 1vs1 z zasadami LFPC..
Per Survival Ad Astra...
 
Pendzik
@Capricorn
I właśnie o to w tym wszystkim chodzi, wszystko ma zostać bez zmian, Rudolf i Henry dozwoleni, Deep bez ograniczeń ;)

.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018