Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Alhdaron
Czyli robienie uników, turlanie się to nie walka, tak?
Jak się dam lać to będzie dobrze?
Dam sobie zrobić jednego kombosa i tracę 40, 45 % hp.

Za zwroty podane w tej zasadzie uważam ucieczkę non stop, byle dalej, od przeciwnika; a nie oddalenie się na odległość skoku czy zrobienie uniku bo tak rozumiem zachowanie dystansu.

P.S. Mogę jeszcze wiedzieć skąd wzięły się te zasady (nic do nich nie mam zresztą)?
 
Ramper
Administratorzy tego portalu je wymyślili
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.
 
Rybkon
Samo to, że Henry i Rudolf atakują z odległości i MUSZĄ choć trochę oddalać się by zaatakować, nie może wystarczać do oskarżenia o PP.
 
Fioletix
Nazwa tematu to wzniesienie Henrego i Rudolfa przed OPC :D jak wchodziłem wczoraj tu to myślałem że o jakiś toast chodzi : DDD a że jestem ignorantem to nie wyczaiłem pod spodem "regulamin lf pc"

Po pierwsze to nie wiem po co forsować otwarte drzwi. Było już raz oficjalne głosowanie czy wprowadzić te postaci czy nie. W ogóle nie wiem co by było gdybym założył temat, z tymże np związane z Davisem i Woodym, nie Henrym i Rudolem ^^ Pewnie byście pisali że temat nie ma sensu bo wiadomo że nie zatamują tych postaci ^^

Uczyć tymi postaciami nigdy się nie będę, bo według mnie rudy i heniek to kaleki ^^ Jeżeli już to Rudolf może jest w stanie walczyć normalnie, bo ma shurikeny i może walić nimi z podobnej odległości co inni ciosami. A Henry to w zwarciu to se może o, na flecie zagrać tylko ;] Wszystkie jego ruchy ofensywne to uciekanie gdy jest przy przeciwniku. Albo robi odskok strzelając, albo ten kozacki przewrót. W ogóle w świetle zasad LF PC gra tą postacią nie byłaby zgodna z nimi, a wszyscy chyba 3 przykazanie regulaminu lf pc znają ^^ gra Henrym to nie jest unikanie walki, jest to ucieczka od przeciwnika, czekanie na ruch też to jest, bo jak już mówiłem Henry jest tą kaleką postacią i ma mniej okazji do ataku czyli mniej pozycji wobec przeciwnika, by mógł do niego kropić, w efekcie musi sobie odpowiednią pozycję zapewnić.

Poza tym nowi gracze za bardzo nie przepadają za tymi dwoma postaciami ale to pewnie nie będzie miało większego znaczenia bo to moje przypadkowe obserwacje, no, chyba że wy macie jakieś swoje ^^. A wcześniej nie można było grać nigdzie tymi postaciami, tylko teraz wam się zebrało na to żeby je wprowadzać (właściwie to są) dla mnie to jest kiła padaczka i wścieklizna macicy : D

Ale teraz pora na głos, no więc chcę aby te postaci zostały w regulaminie. Jak życie mi da w kość, to będę musiał się z nim uporać i chu ^^
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Sirrah
Nie chcę żadnych zmian, postacie stworzone po to, aby nimi grać, i już :)
Per Survival Ad Astra...
 
Michaello
Panowie jest tylko 9:8 dla tych co nie lubią postaci strzelających, ale oczywiście pozostaje yBnn, który zapewne jest za tym aby zostali w regulaminie, gdyż jedna z nich to jego ulubiona. Zachęcam do wypowiadania się każdego gracza.

Za tym, aby Rudolf i Henry pozostali w regulaminie sÄ… :

- Koczko
- Michaello
- Caesar
- Gad
- Rybkon
- Alhdaron
- Under Fioletix
- Sirrah
- yBanan
- Pendzik

Za tym, aby wydalić z regulaminu postacie strzelające są :

- Mefju
- Oko
- Deiv (Skillfull)
- Krencik
- Ramper
- Gri-Gri
- Dark
- BleeQ
- Capricorn
- Monker
- Budyn
- Cord
- Riki


10:13
Edytowane przez Michaello dnia 19-01-2012 12:53:36
 
http://www.lf2.lt.pl
monker
Nie lubię grać z tymi postaciami i wolałbym żeby ich nie było w regulaminie LF2PC.Ale z drugiej strony przy rozgrywkach z graczami z innych krajów na przykład przy obecnie trwającym GLT 3 czy ostatnio chyba trzy polskie klany grały z Phoenix Fighters,to oni normalnie grają Rudolfem i Henrym i potem wychodzi ,że polska scena nie mając ich w regulaminie nie potrafi z nimi grać,bo nie walczy przeciw nim na codzień.

Mimo wszystko jestem za usunięciem ,bo nie lubię z nimi grać.
 
Hubi
Myślę że Rudolf i Henry powinni być usunięci tak jak głosowałem przed ich wprowadzeniem. Myślę że argumentów nie muszę pisać ponieważ większość napisała to samo co reszta.
 
Krencik
Dobra, postanowiliśmy ponownie zareagować na całą sprawę i ponownie przeprowadzić głosowanie, które tym razem będzie przede wszystkim pewniejsze, ponieważ nie znamy osób, które głosowały we wcześniejszej ankiecie. Wszystkie głosy, opinie do teraz oddane (czyli to co opisuje Michaello) będzie zaliczone. Ogłaszamy także, że od dziś nie będziemy się Was tak często demokratycznie pytać o różne rzeczy, bo wprowadza to wielkie zamieszanie. Jest to decyzja ostateczna, wprowadzamy władzę silnej ręki. Proszę o dalsze wypowiedzi na temat tych dwóch postaci!

Dobra, podsumujmy:

Za tym, aby Rudolf i Henry pozostali w regulaminie sÄ…:

- Koczko
- Michaello
- Caesar
- Gad
- Rybkon
- Alhdaron
- Under Fioletix
- Sirrah

Za tym, aby wydalić z regulaminu postacie strzelające są:

- Mefju
- Oko
- Deiv (Skillfull)
- Krencik
- Ramper
- Gri-Gri
- Dark
- BleeQ
- Capricorn
- Monker
- Budyń


Michaello - fajnie podliczasz. Mógłbyś robić to dalej?
Edytowane przez Krencik dnia 16-01-2012 21:25:37
 
Gri
Przypomnij sobie swoje wypowiedzi jak była dyskusja o ograniczeniu TD Woody'iego. Pisałeś bardzo podobnie


Nie wiem gdzie mogę teraz to znaleźć, ale jestem niemalże pewien, że nie cisnąłem tak po tych co mieli inne zdanie.
Czyli nie zgadzam się, że pisałem bardzo podobnie ;P A jeśli pisałem, to mi głupio : <

Co znaczy, nadużywam? Nie, nie nadużywam ich, Ty za to nadużywasz kropek, stary


To znaczy, że kilka razy zauważyłem takie zdania (o wychodzeniu z domu itd.) gdzieś pod koniec Twojej wypowiedzi. Tak troszkę ni z dupy, dlatego uważam, że nadużywasz.
A co do mojego nadużywania kropek - w sensie, że za często zdanie kończę (i zaczynam kolejne), zamiast je rozbudować? To powiem Ci, że masz raczej rację ; D Nawet ktoś mi już to kiedyś mówił, przy ocenie takiego opowiadania co wraz z XPT pisaliśmy ;D Staram się to poprawić, ale mi nie wychodzi, zapominam o tym.
Edytowane przez Gri dnia 16-01-2012 21:45:50

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Michaello
Krencik napisał/a:
Michaello - fajnie podliczasz. Mógłbyś robić to dalej?


Nie ma problemu oraz rozumiem, że to będzie ostateczne rozstrzygnięcie tego problemu ?
 
http://www.lf2.lt.pl
Krencik
Tych ostatecznych rozstrzygnięć dotyczących Rudolfa i Henry'ego było już zbyt dużo, by móc to określić. Nie przewidzisz tego co będzie się działo za rok czy dwa. Ale tak, póki co to głosowanie ma rozstrzygnąć tę sprawę.

Edit: głosujemy do niedzieli! Głosy zawarte w jednym słowie nie będą liczone.
Edytowane przez Krencik dnia 17-01-2012 14:36:12
 
Caesar
W takim razie możesz dodać głos yBanana na zostawienie postaci w spokoju. Niestety nie może póki co sam tego napisać.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Rybkon
Moim zdaniem postacie powinny zostać. Jeśli ktoś uważa, że osoba robi PP, to daje repka i jest... A może wprowadzić jeszcze jakieś ograniczenia co do gry tymi dystansowymi postaciami?
 
Caesar
Właśnie, właśnie. Bardzo nietrafnym posunięciem było danie Henry'emu 2 możliwości zagrania sonaty i to przez cały czas jej trwania. Gdy ktoś grający Henry'm ma mało hp, może naprawdę szybko zrobić dwie sonaty, zabierają one razem dużo życia, a jeżeli obaj przeciwnicy mają mało życia, to Henry wygrywa choćby nie wiem co.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
ybnn
Trochę mnie nie było i już burdel.. to tylko utwierdzenie mojego przekonania, że administracja LFPC jest CHUJOWA !

Co do samego tematu - osoby, które nie chcą rudolfa i henry'ego w regulaminie są słabe, nie umieją grać i są ograniczone. To są podstawowe postacie, tak jak wszystkie inne (woody deep, etc) więc dlaczego mają być zabronieni? Bo dostajecie wpierdol, gdy ktoś przeciwko wam nimi gra ? Proszę....
 
Dark SoR
Nie każdy jest taki cudowny jak ty Ybnn :) od kiedy pamiętam nie było tych postaci i nagle teraz umiejętność grania Rudym i Henrym jest wyznacznikiem skilla :D ...
 
Deiv
ybnn napisał/a:
Co do samego tematu - osoby, które nie chcą rudolfa i henry'ego w regulaminie są słabe, nie umieją grać i są ograniczone.


Osoby te podały swoje własne powody. A to co Ty napisałeś o nich to tylko Twoje zdanie : )
 
Gad
Banan, troszkę łagodniej. Nie musisz od razu wyzywać administracji od łobuzów.

Nie wiem gdzie tu widzisz burdel.

Ja wnoszÄ™ o wprowadzenie zakazu Deepa.
- Można bez problemu wykonać nim dwa auto-ataki podczas jednego skoku. (W przypadku, gdy pierwszy zawiedzie można użyć drugiego.)
- Gdy ma mało życia prawie nie da się do niego podejść z powodu szybkiej regeneracji many. (Spamuje skillami trudnymi do uniknięcia.)
- Można nim wychodzić z komba przeciwnika przy pomocy D^J
- Można nim zmienić kierunek wykonywania "turlania", gdy nie ma się many na D>J.
- Ma duży zasięg i szybko 'zmusza' przeciwnika do 'kiwania się' (wystarczą dwa auto-ataki zamiast trzech), w związku z czym ma dużą przewagę w walce na krótki dystans.

Wydaje mi się, że ta postać jest dużo trudniejsza do pokonania niż jakiś rudolf, czy henry i gra nim jest dużo bardziej niesprawiedliwa.
Edytowane przez Gad dnia 18-01-2012 14:45:37
 
ybnn
Deiv - moje zdanie, które się przekłada na rzeczywistość - weźmy na przykład Darka - lepiej narzeka niż gra...

 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018