Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Zasady gry LF PC
 Drukuj temat
Ponowne wykluczenie Henry'ego i Rudolfa z regulaminu
Ramper
Pewnie bym Cię rozdupczył, ale co to ma do rzeczy ? ;x

W kłótni z wami też sensu nie widzę, bo przecież każdy z nas wie najlepiej.
Edytowane przez Ramper dnia 26-01-2012 00:06:40
 
Caesar
brejnless napisał/a:
chyba nigdy w ta gre nie grales


Podbijam.
Ramper nie ośmieszaj się... Jak Henry nie może nic zrobić z bliska, to idźjuż lepiej zacznij ćwiczyć : )


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Ramper
O wielki cezarze powiedz mi co henry może zrobić z bliska poza strzelaniem strzałek z wyskoku i fletu ; o

ticz mi

@koczko
Czyli prawie jak atak z biegu
Edytowane przez Ramper dnia 26-01-2012 08:46:38
 
Son Koczko
Ramper napisał/a:
O wielki cezarze powiedz mi co henry może zrobić z bliska poza strzelaniem strzałek z wyskoku i fletu ;o

ticz mi



Z łuku można przyfasolić gościowi
Argggh motherfuckers!
 
Hubi
Koczko , ale większość graczy nawet nie zdąży tego ruchu wykonać.
 
Dark SoR
AHA. Gad czyli mój odskok jako unik i powrót do normalnej walki to jest PP ... OK w takim razie wybacz że unikam ciosy nie będę już tego robił bo to PP przecież jest :D

Swoją drogą dobra czasem przeginałem z tymi unikami i z ucieczką no ale panowie bez przesady że wam to utrudnia tak życie ...

Bardzo ludzie Sirraha ale popatrzcie na jego grę oraz Prybatora , nawet ja się wkurwia* jak gram z nimi że uciekają ale nie chce robić afery bo mają poprostu taki styl gry który nie wykracza poza regulamin ... co innego jak by oni uciekali od lewej do prawej i tak cały czas a tego nie robią .

Nie wiem dlaczego przyjęło się coś takiego jak schemat walki w lf2 , jak ktoś kombinuje całkiem innym stylem gry ale stara się utrzymać w tym regulaminie to odrazu ma taki problem jak ja że PP , problem polega na tym że granie z takimi osobami jak ja,Sirrah czy też Prybator wymaga innej strategi ,było by nudno jak by każdy grał tak samo i był przewidywalny

pozatym jak to był aż taki problem to już dawno byście mi zakazali grać w cupach ...
Edytowane przez Dark SoR dnia 26-01-2012 10:19:04
 
Caesar
Dark SoR napisał/a:
AHA. Gad czyli mój odskok jako unik i powrót do normalnej walki to jest PP ... OK w takim razie wybacz że unikam ciosy nie będę już tego robił bo to PP przecież jest :D

Swoją drogą dobra czasem przeginałem z tymi unikami i z ucieczką no ale panowie bez przesady że wam to utrudnia tak życie ...

Bardzo ludzie Sirraha ale popatrzcie na jego grę oraz Prybatora , nawet ja się wkurwia* jak gram z nimi że uciekają ale nie chce robić afery bo mają poprostu taki styl gry który nie wykracza poza regulamin ... co innego jak by oni uciekali od lewej do prawej i tak cały czas a tego nie robią .

Nie wiem dlaczego przyjęło się coś takiego jak schemat walki w lf2 , jak ktoś kombinuje całkiem innym stylem gry ale stara się utrzymać w tym regulaminie to odrazu ma taki problem jak ja że PP , problem polega na tym że granie z takimi osobami jak ja,Sirrah czy też Prybator wymaga innej strategi ,było by nudno jak by każdy grał tak samo i był przewidywalny

pozatym jak to był aż taki problem to już dawno byście mi zakazali grać w cupach ...


Włącz sobie jakieś swoje repki. Ty biegasz w lewo, a potem w prawo i robisz "kulki" Deepem, które nie trafiają w przeciwnika. Znów biegniesz w lewi i w prawo i znów te kulki. Weźmiesz jakieś przedmioty, rzucisz i dalej biegasz. Jeżeli po chwili nic się nie dzieje, to dajesz każdemu do siebie podejść i stojąc w miejscu uderzasz mieczem, a jak ktoś Cię walnie, to od razu podrzucasz. I dalej biegasz.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Dark SoR
Csr a kto powiedział że moje ataku muszą trafiać ??

jakoś jak grasz ze mną nie masz problemu raczej aby mnie pokonać czyż nie ?? o ile masz czas to w takim razie pokaż mi jak ma wyglądać gra czystko regulaminowa poświęć 10 min a ja się dostosuje żeby nie było potem afer ,czekam na twój odzew :) i pozdrawiam kulturalnie :D
 
Gad
Ramper - jeśli nie wiedziałeś, że henry poza strzelaniem może jeszcze uderzać z łuku to właśnie Ci tłumaczę. Tak samo może rudolf - uderza katanami zamiast rzucać shurikeny. Wystarczy wcisnąć atak podczas skoku lub biegu i sam zobaczysz.
Te właśnie tricki pozwalają Henry'emu i Rudolfowi atakować z bliska i kontrować przeciwników. Odskakują na chwilę, żeby powrócić i uderzyć przeciwnika nie strzelajac do niego.
 
Ramper
mówisz o zwykłym dashu, czy dzięki niemu jest to walka "wręcz" ? ;p


@down
Nie miałem na myśli tego, że jestem "dobry", tylko to, że ty jesteś słaby.
Edytowane przez Ramper dnia 27-01-2012 11:32:25
 
brejnless
Ramper, mozesz mnie pojechac ale co to ma do rzeczy? Jestes taki "dobry" ale nie wiesz jak henrym grac : D

podbijam to o "PP" ze to slabiaki wymyslily.

@up Moze i jestem slaby ale wiem jak henrym grac : /
Edytowane przez brejnless dnia 27-01-2012 13:46:07
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
prybator
jestem za pozostawieniem tych postaci w regulaminie
 
Krencik
Za tym, aby pozostawić te postacie w regulaminie są:

- Koczko
- Caesar
- Gad
- Rybkon
- Alhdaron
- Under Fioletix
- Sirrah
- yBanan
- Pendzik
- Capricorn
- Frecel
- Sbagers
- Plef
- Megatron
- Mientus
- Brejnless
- Kozi
- 2Fast
- Prybator

Za tym, aby wydalić z regulaminu postacie strzelające są:

- Mefju
- Oko
- Deiv
- Krencik
- Ramper
- Gri-Gri
- Dark
- BleeQ
- Monker
- Budyn
- Cord
- Riki
- Arczek
- Vash (Kefas)
- GoTen
- Slizgu
- Darkappo
- Michaello
- BZq
- Mori

19:20

GÅ‚osy oddajemy do godziny 20:00 dnia dzisiejszego (tj. 28.01.2012)!
Edytowane przez Krencik dnia 28-01-2012 15:55:12
 
Walker aka Moro
jestem za wydaleniem tych postaci
 
Krencik
19:20, temat zamykam. Wszystko zostanie przedyskutowane jeszcze raz przez administratorów, a ewentualne zmiany będą miały miejsce po zakończeniu OPC.

Ostateczne wyniki:
Za tym, aby pozostawić te postacie w regulaminie są:

- Koczko
- Caesar
- Gad
- Rybkon
- Alhdaron
- Under Fioletix
- Sirrah
- yBanan
- Pendzik
- Capricorn
- Frecel
- Sbagers
- Plef
- Megatron
- Mientus
- Brejnless
- Kozi
- 2Fast
- Prybator

Za tym, aby wydalić z regulaminu postacie strzelające są:

- Mefju
- Oko
- Deiv
- Krencik
- Ramper
- Gri-Gri
- Dark
- BleeQ
- Monker
- Budyn
- Cord
- Riki
- Arczek
- Vash (Kefas)
- GoTen
- Slizgu
- Darkappo
- Michaello
- BZq
- Mori

19:20

Edytowane przez Krencik dnia 28-01-2012 19:01:16
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018