Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Problem dotyczący Riki'ego i Xarr'a
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Offical Polish Pairs League#1
 Drukuj temat
Problem dotyczÄ…cy Riki'ego i Xarr'a
Krencik
No i fajnie. Dziesięć do dziesięciu - weźtu człowieku zakończ tę ankietę, nawet wygrana jednym głosem nie jest do końca przekonywująca w takich wypadkach. A miałem ją teraz zamknąć, by nie było żadnych problemów, cóż.

Mam prośbę do Riki'ego - napisz do tej dwójki, która odeszła, czy nie mogliby Was wspomóc.
Edytowane przez Krencik dnia 11-12-2011 18:17:53
 
Riki
ybnn napisał/a:
Z jednej strony głupia sytuacja i fajnie jakby BF sobie 3 miejsce zajęło, ale z drugiej strony czyja to wina, że oni odeszli z klanu ? To CL odpowiada za swoich graczy i powinien być w stanie utrzymać ich w składzie chociaż na czas trwania eventu, w którym grają. Dlatego chociaż chciałbym, żeby Riki i Xarr grali dalej, głosuję na nie, za chujowe CLowanie i chujową postawę Rikiego..


Wolę mieć kilku graczy w klanie którzy wchodzą na lf2.ct8.pl niż Dawix'a i Kamaha którzy nie mają tu konta chyba... oni w ogóle żyją bo na gg ich nie widać :(

Edit: Chodzą pogłoski, że Rybkon jest w BF także :) Chyba zapomnieliście o naszym asie :D
Edytowane przez Riki dnia 11-12-2011 22:45:22
 
Rybkon
Heh, no właśnie zastanawiałem się, czy o tej pogłosce tu wspomnieć, czy może nie ^^
 
Riki
@ybnn Spoko jak robiłem sam w SW było źle? Teraz laptopa nie miałem i aktywny nie byłem pisałem im z resztą o tym... Przypomnij sobie... Dawix odszedł od IH z jakich powodów przez CL'a czy to jego sprawa? Tak samo było u mnie, odszedł bo sam chciał...

"powinien być w stanie utrzymać ich w składzie chociaż na czas trwania eventu"
a co miałem płakać i go błagać, żeby został? Chyba może robić co mu się podoba.
 
ybnn
A uzasadnił chociaż swoje odejście ? W przypadku odejścia z naszego klanu zrobił to. Tego chyba należy oczekiwać od swoich zawodników chociażby z szacunku do lidera..
 
Riki
Hmm to jak jest wreszcie? (kierowane do adminów) Proszę podjąć decyzję.
 
Ramper
Riki napisał/a:
Wolę mieć kilku graczy w klanie którzy wchodzą na lf2.ct8.pl niż Dawix'a i Kamaha którzy nie mają tu konta chyba... oni w ogóle żyją bo na gg ich nie widać :(

Kameha może dograć swoje walki, a zmian nie powinno być w przypadku : "bo go nie chcę". Dawix jest na 100% aktywny, ich obowiązkiem jest zagrać dla Ciebie, zgodzili się wzięcia udziału.
Jeżeli zależy Ci na klanie to właśnie proś, błagaj, innego wyjścia nie widzę(poza w/o lub dyskwalifikacja).

BTW. prawie połowa klanu odeszła, to o czymś świadczy, nie ?
 
Riki
Połowa :D Dawix i Kamaha = kumple
Dziwne żeby Kamaha nie poszedł do FW :O
Jak na razie nie odpisujÄ…...
 
Krencik
Mefju ma w tej sprawie zareagować i napisać teraz do nich (może już to zrobił?). W końcu - jakby nie patrzeć, to jego podopieczni w FW.
Edytowane przez Krencik dnia 12-12-2011 17:48:42
 
Son Koczko
To wszystko wina Mefju , bo musiał ich do klanu przyjąć chociaż miał 10 zawodników w klanie.I jakby nie to , to prawdopodobnie by nie było tego problemu.
Edytowane przez Son Koczko dnia 12-12-2011 19:24:09
Argggh motherfuckers!
 
Michaello
Panowie, kogo jak kogo ale Mefjego to za co obwiniać w tej sprawie chyba nie wypada.Chcieli dojść do FW to doszli, jakby chcieli iść do innego klanu to co ? też by była wina CL ?. Jeśli odeszli to musieli mieć swoje powody, więc o co chodzi ?
Skupcie się na tym jak rozwiązać ten problem, a nie kogo wina. :)
Edytowane przez Michaello dnia 12-12-2011 19:42:27
 
http://www.lf2.lt.pl
bleeq
Ale najlepsze jest to, że ten temat jest w dziale OPCL zamiast OPPL. :|

Wpadka.
Ale mogłeś przenieść...

Edytowane przez Krencik dnia 13-12-2011 18:10:48
 
Riki
Kamaha napisał mi, że nie gra w lf2 pytałen czy Dawix też powiedział, że on też :(
 
Riki
Jaka jest decyzja wreszcie mam dać w/o z Sor?
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018