Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Problem dotyczący Riki'ego i Xarr'a
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Offical Polish Pairs League#1
Czy uważasz, że Riki i Xarr powinni dograć obecną edycję OPPL do końca we dwójkę (chyba, że ktoś do nich dojdzie), pomimo tego, że to niezgodne z regulaminem?
Tak Tak 58%[14 głosów]
Nie Nie 42%[10 głosów]
Głosów ogółem : 24
 Drukuj temat
Problem dotyczÄ…cy Riki'ego i Xarr'a
Krencik
Ramper ma swoją słuszność, mówiąc mi, że powinniśmy (administratorzy) trzymać się kurczowo regulaminu tego turnieju. Na OPPL została wprowadzona zasada, na mocy której w tym turnieju każdy gracz danego klanu miał brać udział w połowie pojedynków (parzysta ich liczba), ponieważ nie chcieliśmy, by np. taki tryumf był spowodowany umiejętnościami dwóch zawodników.

Niestety, podczas turnieju pojawił się problem w klanie Bushido Fighters. Odeszło z niego dwóch zawodników, którzy mieli startować, a na wymianę niestety nikogo nie było. I co? Problem, bo zasady, bo regulamin. Z jednej strony powinniśmy go przestrzegać, ale z drugiej... trochę szkoda Riki'ego i Xarr'a. Sytuację znamy, wiemy że to nie jest żaden podstęp z ich strony, tylko trochę głupia sytuacja, gdy w drużynie pozostało dwóch zawodników.

Dlatego też zadaję wam pytanie: Czy uważacie, że Xarr i Riki powinni rozgrywać swoje pojedynki do końca (chyba, że uda im się kogoś zrekrutować), czy jesteście temu przeciwni.

Ankieta będzie trwała do niedzieli wieczora, tak, by następna kolejka mogła się już odbyć bez żadnych zakłóceń, nie chcę tego zbytnio przeciągać.
Edytowane przez Krencik dnia 11-12-2011 09:23:07
 
Ramper
Krencik napisał/a:
trochÄ™ szkoda Riki'ego i Xarr'a.

A dzieci w Afryce głodują i umierają :/ Szkoda Ci małych czarnych dzieci? Zrobiłeś coś w ich sprawie złamiesz dla nich wszelkie prawa ?
Jesteś adminem to TY stworzyłeś regulamin i się go nie trzymasz, spójrz na siebie i na twoje decyzje adminie.
Sorry, ale nienawidzę takiej "sprawiedliwości".

BTW. głosy "pokrzywdzonych" powinny się liczyć, czy też nie getlost ?
Edytowane przez Ramper dnia 10-12-2011 20:58:18
 
Gad
Zgadzam się, pod warunkiem, że dołączą do SPNL'u.
W innym przypadku to bez sensu.
 
ybnn
Z jednej strony głupia sytuacja i fajnie jakby BF sobie 3 miejsce zajęło, ale z drugiej strony czyja to wina, że oni odeszli z klanu ? To CL odpowiada za swoich graczy i powinien być w stanie utrzymać ich w składzie chociaż na czas trwania eventu, w którym grają. Dlatego chociaż chciałbym, żeby Riki i Xarr grali dalej, głosuję na nie, za chujowe CLowanie i chujową postawę Rikiego..
 
ybnn
I nauczcie się - przy rozpoczęciu ankiety należy podać konkretną datę jej zakończenia...
 
Son Koczko
Co za idiioci dawają głosy na nie ?
Argggh motherfuckers!
 
Krencik
A dzieci w Afryce głodują i umierają :/ Szkoda Ci małych czarnych dzieci? Zrobiłeś coś w ich sprawie złamiesz dla nich wszelkie prawa?


Póki co w ankiecie jest wyraźna przewaga i sądzę, że zostanie tak do końca.

Poza tym - jesteśmy na polskiej scenie LF2. Poprzednio - czepialiście się, że o wszystkim decydują administratorzy, a reszta sceny się z tym może nie zgadzać. Teraz - pytamy się Was o zdanie, a wy macie problem, że to robimy, bo jako admini powinniśmy o pewnych rzeczach sami decydować, litości.

Tak, regulamin to regulamin i masz co do tego pełną słuszność, tylko w poprzednim temacie tylko Ty napisałeś, by nie zrobić dla nich wyjątku, dlatego chciałem się zapytać co o tym sądzicie. Ja bym np. wolał, by ta dwójka, co od nich odeszła, mimo wszystko rozegrała swoje pojedynki, w końcu to ich zapisano.

A, jeszcze jedno - taki walkower to uprzywilejowana sytuacja dla drugiej drużyny. Dlaczego? Ano dlatego, że mogą oni wystawić w takim pojedynku dwóch słabszych graczy, pomimo tego, że mogli planować zupełnie inaczej. Gdyby np. doszło do trzech takich sytuacji w tej edycji, to w pozostałych pojedynkach mogłaby grać tylko dwójka graczy. Ot, pokazuje jak taka głupota, może zniszczyć zamiar tego przepisu, który jest dobry, ale tylko w momencie, w którym nie ma żadnych walkowerów. Czyli podsumowując - decyzja o walkowerach dla BF także nie będzie idealna.

Jesteś adminem to TY stworzyłeś regulamin i się go nie trzymasz, spójrz na siebie i na twoje decyzje adminie.
Sorry, ale nienawidzę takiej "sprawiedliwości".


Tak, patrzę na moje decyzję i próbuje się pytać całej reszty. Nie pytam się - źle, pytam się - źle. Zrozum - ja w przeciwieństwie do Ciebie nie chcę dzielić sceny, która jest zbyt mała.

I jeszcze z innego tematu:
Gdy admin jest wybierany my nie mamy na to wpływu, a teraz ankietę chcesz robić, gratuluję.


Cóż, wybacz, że to ja jestem adminem, a nie Ty. Rozumiem, że wszystkie Twoje decyzje, jakbyś nim był, byłyby cudowne i najwspanialsze.

Wiesz co ci powiem - były kiedyś na naszej scenie takie piękne czasy, w których ludzie byli święcie przekonani, że LF2 to tylko i wyłącznie zabawa. Dzisiaj mam wrażenie, że dla niektórych to jest sprawa życia i śmierci.

I jeszcze na koniec dodam - ja np. nie głosowałem w tej ankiecie i głosować nie zamierzam.

yBanan - wybacz, uciekło mi. Już poprawiam.
Edytowane przez Krencik dnia 11-12-2011 09:34:14
 
frecel
ybnn napisał/a:
I nauczcie się - przy rozpoczęciu ankiety należy podać konkretną datę jej zakończenia...


A ty się naucz edytować posty żebyś nie dublował. Jak nie wiesz jak się to robi to może zadzwoń do mamy Megatrona, ona pewnie wie.

Imho, dobrze Krencik zrobił że się zapytał, bo jak się komuś nie spodoba to nie będzie na niego. Wszyscy wiemy jaka jest polska społeczność LF2, jakby Krencik po prostu ich wywalił z turnieju za brak pełnego składu to zaraz by ktoś o oskarżył o to, że jego decyzja nie była neutralna, druga osoba by dodała, że ktoś go przekupił a trzecia by założyła komisję śledczą.

@Topic
Głosowałem na nie. Nie spełniają wymagań to nie mogą grać, proste. Mam nadzieję że niedługo sytuacja w BF się poprawi.


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Ramper
Krencik napisał/a:
Tak, regulamin to regulamin i masz co do tego pełną słuszność, tylko w poprzednim temacie tylko Ty napisałeś, by nie zrobić dla nich wyjątku, dlatego chciałem się zapytać co o tym sądzicie. Ja bym np. wolał, by ta dwójka, co od nich odeszła, mimo wszystko rozegrała swoje pojedynki, w końcu to ich zapisano.

Jak jeden administrator wczoraj mi napisał "admin powinien być bezwzględny", a ty tutaj piszesz "szkoda mi Riki'ego i Xarr'a", że tak się wyrażę: "prywatnie może być Ci ich szkoda, ale służbowo trzymaj się i patrz na regulamin w pierwszej kolejności."
btw. wtedy kiedy kameha odszedł z bf i wstąpił do FW pytałem się czy mogą dograć itp. odpowiedźbrzmiała "mogą dograć byli zapisani jako bf więc grajo dla bf", więc ? Nie dogrywają, nie ma nikogo na zmianę to jednym słowem: "DUPA". Tylko ja się wypowiadałem, bo tylko ja się przeciwstawiam władzą i ich poczynaniom, albo tylko mnie to już wkur*ia. My mamy trzymać się regulaminu i brać przykład z Administratorów, jak na razie to możecie brać przykład z graczy, jaki w tym sens, po co jest regulamin jak i tak macie go w dupie i wszytko można rozwiązać przez anonimową ankietę.
Edytowane przez Ramper dnia 11-12-2011 10:51:15
 
Krencik
Przecież napisałem, że nie głosuję w ankiecie, więc o co ci chodzi?

Jest ankieta, póki co nie wszyscy są na nie, więc nie jest ona całkowicie bezsensowna. Tych głosów na nie jest więcej niż dwa, więc chcąc czy nie chcąc, musiał także głosować ktoś poza Rikim i Xarrem, których na dodatek nie było na stronie od chwili rozpoczęcia ankiety.
Edytowane przez Krencik dnia 11-12-2011 11:06:03
 
Son Koczko
Sami organizatorzy nie znają regulaminu , bo nic w regulaminie nie pisze , że gracze muszą mieć rozegrane 50 % walk i pisze jeszcze w nim , żeby dawać na stronie replaye z gry i jakoś nikt ich nie daje i są przepuszczani.
Argggh motherfuckers!
 
Ramper
Koczko napisał/a:
Sami organizatorzy nie znają regulaminu , bo nic w regulaminie nie pisze , że gracze muszą mieć rozegrane 50 % walk i pisze jeszcze w nim , żeby dawać na stronie replaye z gry i jakoś nikt ich nie daje i są przepuszczani.

Jednak w tym przypadku, każdy klan do turnieju zgłasza cztery osoby, z czego w każdym spotkaniu gra tylko dwóch graczy. Dodatkowo, wprowadzony został przepis mówiący o tym, że każdy gracz z klanu musi zagrać w co najmniej połowie wszystkich spotkań - czyli dla 8, każdy minimalnie musi zagrać w 4. (W przypadku nieparzystej liczby rund, np. dla 7 spotkań, minimalna ilość to 3, dla 9 - 4 etc.).

@koczko
Przed rozpoczęciem turnieju w newsie było wszystko napisane
Edytowane przez Ramper dnia 11-12-2011 11:27:37
 
Son Koczko
Ramper napisał/a:
Koczko napisał/a:
Sami organizatorzy nie znają regulaminu , bo nic w regulaminie nie pisze , że gracze muszą mieć rozegrane 50 % walk i pisze jeszcze w nim , żeby dawać na stronie replaye z gry i jakoś nikt ich nie daje i są przepuszczani.

Jednak w tym przypadku, każdy klan do turnieju zgłasza cztery osoby, z czego w każdym spotkaniu gra tylko dwóch graczy. Dodatkowo, wprowadzony został przepis mówiący o tym, że każdy gracz z klanu musi zagrać w co najmniej połowie wszystkich spotkań - czyli dla 8, każdy minimalnie musi zagrać w 4. (W przypadku nieparzystej liczby rund, np. dla 7 spotkań, minimalna ilość to 3, dla 9 - 4 etc.).


http://www.lf2.ct8.pl/viewpage.php?page_id=212 - tutaj pisze inaczej
Argggh motherfuckers!
 
Xarr
Witam.Cała ta sytuacja powstała bodajże po CW z KoN... Troszkę ch**wo, że stawiacie nas w takiej sytuacji. Nie mam Wam tego za złe, taki był regulamin i respektuje to. W moim odczuciu wydaje mi się ,że przez niektórych z Was piszących w tym temacie emanuje zazdrość i chęć zemsty ;) Niektórzy mają nam za złe, że z nimi wygraliśmy ;* I było by dla nich na rękę gdybyśmy odpadli przez dyskwalifikacje ;) Lecz mam pytanie do wszystkich adminów. Po kiego grzyba promujecie, jakiś śmieszny klan HOTD (czy jak mu tam)? Po co kolejny klan liczący jedną-dwie osoby. Nie rozumiem takiego czegoś. Zamiast nas karać - pomóżcie ;) Z drugiej strony nie rozumiem niektórych ludzi z FW (mianowicie byłych członków bf ;] ), po co pchać się na siłę do klanu liczącego ponad 10 osób, wiedząc że nie będzie startowało się z "zawodach"? Nie lepiej dojść do jakiegoś nowego i w mniejszym lub większym stopniu mu pomóc? Nie niszczcie, młodego klanu który zadziwił całą scenę (i moją skromną osobę również) swoim jakże udanym startem ;)
Dziękuje wszystkim którzy głosowali na tak ;) Pozdrawiam tych co głosowali na nie :)
 
Ramper
Xarr napisał/a:
Witam.Cała ta sytuacja powstała bodajże po CW z KoN... Troszkę ch**wo, że stawiacie nas w takiej sytuacji. Nie mam Wam tego za złe, taki był regulamin i respektuje to. W moim odczuciu wydaje mi się ,że przez niektórych z Was piszących w tym temacie emanuje zazdrość i chęć zemsty ;) Niektórzy mają nam za złe, że z nimi wygraliśmy ;* I było by dla nich na rękę gdybyśmy odpadli przez dyskwalifikacje ;) Lecz mam pytanie do wszystkich adminów. Po kiego grzyba promujecie, jakiś śmieszny klan HOTD (czy jak mu tam)? Po co kolejny klan liczący jedną-dwie osoby. Nie rozumiem takiego czegoś. Zamiast nas karać - pomóżcie ;) Z drugiej strony nie rozumiem niektórych ludzi z FW (mianowicie byłych członków bf ;] ), po co pchać się na siłę do klanu liczącego ponad 10 osób, wiedząc że nie będzie startowało się z "zawodach"? Nie lepiej dojść do jakiegoś nowego i w mniejszym lub większym stopniu mu pomóc? Nie niszczcie, młodego klanu który zadziwił całą scenę (i moją skromną osobę również) swoim jakże udanym startem ;)
Dziękuje wszystkim którzy głosowali na tak ;) Pozdrawiam tych co głosowali na nie :)

Właściwie to mylisz się ^^ Wiem, że mój klan nie wygra itd. oppl zmusza moich graczy do gry i mobilizuje do treningu, więc na razie wygrana jest mi obojętna.
Mi głównie chodzi o "zasadę", sprawdzeniu lojalności adminów itp.
Przyznaj się, lubisz ich po prostu krytykować! - Uwielbiam, nadaje to sens mojemu życiu.
btw. graliście z spnl i konem czyli najsłabszymi drużynami turnieju, nie graliście(i możecie nie zagrać : d) z "perełkami" polskiej sceny, co prawdopodobnie skończyłoby się waszą porażką.
Edytowane przez Ramper dnia 11-12-2011 12:24:52
 
ybnn
nie graliście(i możecie nie zagrać : d) z "perełkami" polskiej sceny, co prawdopodobnie skończyłoby się waszą porażką.


Byłem pewny, że tam pisało 'pelikanami' ;o
 
Fioletix
No to się porobiło misiaczki ^^ Trudna sytuacja ^^ Nie wiem jak wy to chcecie zrobić, że co, że niby jak BF nie znajdzie kogoś do gry w OPPL to dyskwalifikacja?? Przecież turniej trwa, nie wyrobią się. Poza tym grają bardzo dobrze jak na świeżych graczy, jak na razie zdobywają ładnie pięknie pkt w tabeli, mają u mnie za to szacun ^^ tylko teraz niech to utrzymają phehe, bo czekają ich mecze z faworytami turnieju. Oczywiście jeżeli będą mogli dalej grać ^^ liczę na to

Xarr i Riki - Mam nadzieje że wasz klan się utrzyma i nie zrezygnujecie z gry w nim. Riki, szukaj nowych playerów jak ci zależy ^^ Idzie wam dobrze i głupio by było gdyby szansę sensacyjnego stanięcia na podium pochłonęła ziemia tylko dlatego że zasada nie pozwala grać 2 graczom do końca. Macie moje poparcie, jestem na tak.

Panowie z BF widzę że pniecie się ostro w górę, jestem na tak, tylko dlatego żeby wam spuścić ostry wpierdol gdy przyjdzie wam grac z BB, tak was zlejemy że będziecie żałować że nie zostaliście zdyskwalifikowani przez adminów ^^ cóż jeśli nie będziecie żałować, to fajnie. Jesteście czarnymi końmi turnieju a ja takich lubię prać, ojjj taaak !

Mi głównie chodzi o "zasadę", sprawdzeniu lojalności adminów itp.


Jola lojalna i Jola nielojalna

FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Ramper
Under Fioletix napisał/a:
Jola lojalna i Jola nielojalna

Jola lojalna = admin
Jola nielojalna = gracz
W tym wypadku :
Jola lojalna = gracz
Jola nielojalna = admin
 
ybnn
jak na świeżych graczy
jak xarr grał to my nawet o lfie nie myśleliśmy ;d
 
Danken
Moje stanowisko jest następujące:
Wszyscy zawodnicy, którzy zostali zapisani do turnieju, powinni zagrać. Albo przynajmniej powinno się ich wystawić do walki w którymś CW, tak jak mówi regulamin.
Uważam że wystarczająco sprawiedliwie by było, gdyby BF wystawili tych graczy, którzy nie walczyli do tej pory. I tutaj już wszystko zależy od dobrej woli Kameha i Davixa - jeśli zagrają ten ostatni raz w barwach BF (a zobowiązali się do tego wyrażając zgodę na udział w OPPL!) to jest okej, a jeśli nie, to pal licho! BF musieliby przegrać trzy(!) cw do zera przez walkowery, ale chociaż nie zostaliby zdyskwalifikowani. Wszyscy musimy przyznać, że to by była spora strata.
CoÅ› jeszcze pominÄ…Å‚em?
a, tak. Zmiany graczy miały być dozwolone tylko w wyjątkowych przypadkach - czyli jakieś oszustwo albo w najgorszym razie sprawy prywatne (Kozi skorzystał z tego prawa). Tutaj mamy do czynienia ze zwykłą dezercją.
Edytowane przez Danken dnia 11-12-2011 15:22:04
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018