Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Garść pytań ws PC
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Garść pytań ws PC
Espadre
Elo!
Kapitan Espadre się kłania. Wódz Klanu Espadre z platformy Gothic Multiplayer, powstały w 2011 roku, zrzeszający napierdalaczy fanatyków znanej i szanowanej w Polsce serii Gothica. Multiplayer do Gothica 2 Noc Kruka powstał w 2011 roku i pojawił się w formie nie MMORPG, jakby się mogła zdawać, a w formi Team Death Mach. Chwaliliśmy sobie, jako klan, tą rozgrywkę, ale przez to, że sam projekt był dość niszowy i popełniono wiele błędów w dystrybucji platformy, skutkiem czego GMP obeznie umiera i chujem wieje. Klan Espadre ma dość bogate tradycje i obszerną historię, ktora wykracza poza granice Gothic Multiplayer. Powstałó w naszym hołdzie wiele modyfikacji do Gothica, byliśmy goścmi w programie TVGRY.pl, traktującym o modyfikacjach do Gothic, nasi uzdolnieni skrypterzy zasłyneli z wielu projektów w tej społeczności, a muzycy z naszego Klanu brali udział w kompnowaniu ścieżek dźwiękowych do wielu projektów. Liczymy obecnie kilkunastu chłopa gotowych do siania napierdalu. Szukamy więc alternatyw. Część z nas ma przeszłość związaną z łamaniem klawiatur w 4 chłopa przy Little Fighter 2. Myślimy nad dołączeniem do was. I tu pojawia się kilka pytań.

1. Na czym napierdalacie? My badamy narazie Multiserver 2.0, bo ten pozwala w miare stabilnie napierdalać w 8 na raz. Macie coś mocniejszego może?
2. Jak wygląda społeczność Klanów na LF PC? Coś tu się dzieje? Czy te klany, to wiszą dla ozdoby, a gracze napierdalają solo z pomocą botów? Czy rzeczywiście siedzi tu mocna społeczność Klanowa regulranie ze sobą rywalizująca?
3. Są tu jakieś koksy z turniejów miedzynarodowych, czy raczej ranking tylko lokalnych napierdali?

Narazie tyle. Dzięki.
Napierdal z wami.

Kapitan Espadre.
 
Pudzian
Cześć.
Niezmiernie miło mi, że taki zasłużony gracz w Gothica zawitał na nasze skromne progi.

OdpowiadajÄ…c na Twoje pytania:
1. Najczęściej łączy się dwóch graczy jednocześnie. Do tego używamy albo zewnętrznego IP albo lf2 Lobby (Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.). W przypadku większej ilości graczy używamy właśnie programu Multiserver.
2. Jeżeli chodzi o klany, to przy obecnej aktywności są tylko ozdobą. Mamy niewielu aktywnych graczy, więc nie ma większego sensu organizowanie eventów międzyklanowych. Alternatywnie organizujemy eventy w stylu 2vs2, jak choćby Teamplay 2vs2, który nadal trwa i znajdziesz go wśród najnowszych newsów na stronie.
Jednak jeśli do nas dołączycie i zwiększymy tym samym liczbę aktywnych graczy, chętnie zorganizuję turniej międzyklanowy.
3. Turniejów międzynarodowych nie organizujemy z powodu lagów i różnych zasad panujących w różnych krajach. Ostatnio w okolicach sylwestra próbowałem coś zorganizować z graczem STM z portalu LF2 Empire, ale stwierdził on, że widzi małe szanse powodzenia takiego turnieju. Nie mniej poziom u nas na scenie jest wysoki i na poziomie areny międzynarodowej. W przeszłości organizowane były turnieje międzynarodowe i Polacy odnosili na nich sukcesy. Historia tego znajduje się wciąż tu na stronie.

Jeśli masz więcej pytań, służę pomocą.
Pozdrawiam.
 
Espadre
Dzieki za szybka odpowiedz. Bedziemy w kontakcie.
 
Fioletix
No to zapraszamy!!! Wbijajcie na stronę, i ogólnie czujcie się jak u siebie. U nas też dość często chujem zawieje ale LF2 ma naprawdę wiernych fanów. ;) Idea klanów umarła parę lat temu, po pierwsze nikt już nie utożsamia się z klanami, kiedyś było kilka osobnych stron klanów i każdy team miał swoje podwórko, kulturę gry i szkolenie a dziś lf2.pl ma monopol na fanów lf2 i zastępuje wszystkie inne witryny bo lf2 to już archaizm i tylko prastare dinozaury i jaskiniowcy w to grają i to nie regularnie bo często siedzimy w norach i mało się dzieje.

Widzę, że jesteście poważnymi działaczami na scenie moderskiej Gothica, może macie coś wspólnego z kanałem Dzieje Khorinis i ich projektem?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Espadre
Skąd ja to znam? Jakbym czytał o obecnym stanie Gothic Multiplayer. Z Dziejami Khorinis nie mamy akurat nic wspólnego, a naszej dzialalnosci nie nazwalbym "powazną". Jesteśmy grupą Gothicowych fanatyków, która lubi dobry, teamowy napierdal. Już od jakiegoś czasu szukamy alternatywy GMP, a LF2 jest piekny w swojej prostocie.
 
Alladyn
co do 3. Mamy tutaj gracza który wygrał najlepszy europejski turniej w LF2 a nie dostał się dalej niż ćwierćfinał mistrzostw polski co mówi samo za siebie.

PS. Z tego co pamiętam to Pudzian kiedyś niszczył jakiegoś gościa mistrza Izraela a jeszcze wcześniej czego nie pamiętam BF wraz z yBananem który czasem tutaj wbije wygrywało z wszystkimi klanami w obrębie stąd do 500ms pingu +.
Gracze z naszej sceny mają też rekord świata w surva 3 osób o ile dobrze pamiętam.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Fioletix
co do 3. Mamy tutaj gracza który wygrał najlepszy europejski turniej w LF2 a nie dostał się dalej niż ćwierćfinał mistrzostw polski co mówi samo za siebie.


Podły na GLT? W sumie to chyba jedyny triumf międzynarodowy naszego rodaka.

Ja mogę się pochwalić że kiedyś na LF Empire pod nickiem Everisto zająłem drugie miejsce w jakiejś lidze w której grało około 30 graczy (pośród nich może tylko z 5 było na wysokim poziomie) i zasady w tej lidze były dziwne bo grało się kilka kolejek gdzie co tydzień losowany był przeciwnik. Wiele zależało od tego kto na kogo trafi i nawet wygrywając wszystkie walki można było nie wygrać. Chyba tylko Dragon Punche Davisa były ograniczone a tak to z grubsza wolna amerykanka z tymże daną postacią można było zagrać 1 raz na mecz.

wygrywało z wszystkimi klanami w obrębie stąd do 500ms pingu +


:D

@Espadre, w ogóle może podasz jakieś namiary na siebie? Macie może jakąś swoją stronkę?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Alladyn
Koczko na ostatnim turnieju LFEmpire był 1 i tam niszczył wszystkich 5:0.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018