Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Garść pytań ws PC
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Garść pytań ws PC
Espadre
Elo!
Kapitan Espadre się kłania. Wódz Klanu Espadre z platformy Gothic Multiplayer, powstały w 2011 roku, zrzeszający napierdalaczy fanatyków znanej i szanowanej w Polsce serii Gothica. Multiplayer do Gothica 2 Noc Kruka powstał w 2011 roku i pojawił się w formie nie MMORPG, jakby się mogła zdawać, a w formi Team Death Mach. Chwaliliśmy sobie, jako klan, tą rozgrywkę, ale przez to, że sam projekt był dość niszowy i popełniono wiele błędów w dystrybucji platformy, skutkiem czego GMP obeznie umiera i chujem wieje. Klan Espadre ma dość bogate tradycje i obszerną historię, ktora wykracza poza granice Gothic Multiplayer. Powstałó w naszym hołdzie wiele modyfikacji do Gothica, byliśmy goścmi w programie TVGRY.pl, traktującym o modyfikacjach do Gothic, nasi uzdolnieni skrypterzy zasłyneli z wielu projektów w tej społeczności, a muzycy z naszego Klanu brali udział w kompnowaniu ścieżek dźwiękowych do wielu projektów. Liczymy obecnie kilkunastu chłopa gotowych do siania napierdalu. Szukamy więc alternatyw. Część z nas ma przeszłość związaną z łamaniem klawiatur w 4 chłopa przy Little Fighter 2. Myślimy nad dołączeniem do was. I tu pojawia się kilka pytań.

1. Na czym napierdalacie? My badamy narazie Multiserver 2.0, bo ten pozwala w miare stabilnie napierdalać w 8 na raz. Macie coś mocniejszego może?
2. Jak wygląda społeczność Klanów na LF PC? Coś tu się dzieje? Czy te klany, to wiszą dla ozdoby, a gracze napierdalają solo z pomocą botów? Czy rzeczywiście siedzi tu mocna społeczność Klanowa regulranie ze sobą rywalizująca?
3. Są tu jakieś koksy z turniejów miedzynarodowych, czy raczej ranking tylko lokalnych napierdali?

Narazie tyle. Dzięki.
Napierdal z wami.

Kapitan Espadre.

Pudzian
Cześć.
Niezmiernie miło mi, że taki zasłużony gracz w Gothica zawitał na nasze skromne progi.

Odpowiadając na Twoje pytania:
1. Najczęściej łączy się dwóch graczy jednocześnie. Do tego używamy albo zewnętrznego IP albo lf2 Lobby (Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.). W przypadku większej ilości graczy używamy właśnie programu Multiserver.
2. Jeżeli chodzi o klany, to przy obecnej aktywności są tylko ozdobą. Mamy niewielu aktywnych graczy, więc nie ma większego sensu organizowanie eventów międzyklanowych. Alternatywnie organizujemy eventy w stylu 2vs2, jak choćby Teamplay 2vs2, który nadal trwa i znajdziesz go wśród najnowszych newsów na stronie.
Jednak jeśli do nas dołączycie i zwiększymy tym samym liczbę aktywnych graczy, chętnie zorganizuję turniej międzyklanowy.
3. Turniejów międzynarodowych nie organizujemy z powodu lagów i różnych zasad panujących w różnych krajach. Ostatnio w okolicach sylwestra próbowałem coś zorganizować z graczem STM z portalu LF2 Empire, ale stwierdził on, że widzi małe szanse powodzenia takiego turnieju. Nie mniej poziom u nas na scenie jest wysoki i na poziomie areny międzynarodowej. W przeszłości organizowane były turnieje międzynarodowe i Polacy odnosili na nich sukcesy. Historia tego znajduje się wciąż tu na stronie.

Jeśli masz więcej pytań, służę pomocą.
Pozdrawiam.

Espadre
Dzieki za szybka odpowiedz. Bedziemy w kontakcie.

Fioletix
No to zapraszamy!!! Wbijajcie na stronę, i ogólnie czujcie się jak u siebie. U nas też dość często chujem zawieje ale LF2 ma naprawdę wiernych fanów. ;) Idea klanów umarła parę lat temu, po pierwsze nikt już nie utożsamia się z klanami, kiedyś było kilka osobnych stron klanów i każdy team miał swoje podwórko, kulturę gry i szkolenie a dziś lf2.pl ma monopol na fanów lf2 i zastępuje wszystkie inne witryny bo lf2 to już archaizm i tylko prastare dinozaury i jaskiniowcy w to grają i to nie regularnie bo często siedzimy w norach i mało się dzieje.

Widzę, że jesteście poważnymi działaczami na scenie moderskiej Gothica, może macie coś wspólnego z kanałem Dzieje Khorinis i ich projektem?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS

Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach

Espadre
Skąd ja to znam? Jakbym czytał o obecnym stanie Gothic Multiplayer. Z Dziejami Khorinis nie mamy akurat nic wspólnego, a naszej dzialalnosci nie nazwalbym "powazną". Jesteśmy grupą Gothicowych fanatyków, która lubi dobry, teamowy napierdal. Już od jakiegoś czasu szukamy alternatywy GMP, a LF2 jest piekny w swojej prostocie.

Alladyn
co do 3. Mamy tutaj gracza który wygrał najlepszy europejski turniej w LF2 a nie dostał się dalej niż ćwierćfinał mistrzostw polski co mówi samo za siebie.

PS. Z tego co pamiętam to Pudzian kiedyś niszczył jakiegoś gościa mistrza Izraela a jeszcze wcześniej czego nie pamiętam BF wraz z yBananem który czasem tutaj wbije wygrywało z wszystkimi klanami w obrębie stąd do 500ms pingu +.
Gracze z naszej sceny mają też rekord świata w surva 3 osób o ile dobrze pamiętam.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17

Fioletix
co do 3. Mamy tutaj gracza który wygrał najlepszy europejski turniej w LF2 a nie dostał się dalej niż ćwierćfinał mistrzostw polski co mówi samo za siebie.

Podły na GLT? W sumie to chyba jedyny triumf międzynarodowy naszego rodaka.

Ja mogę się pochwalić że kiedyś na LF Empire pod nickiem Everisto zająłem drugie miejsce w jakiejś lidze w której grało około 30 graczy (pośród nich może tylko z 5 było na wysokim poziomie) i zasady w tej lidze były dziwne bo grało się kilka kolejek gdzie co tydzień losowany był przeciwnik. Wiele zależało od tego kto na kogo trafi i nawet wygrywając wszystkie walki można było nie wygrać. Chyba tylko Dragon Punche Davisa były ograniczone a tak to z grubsza wolna amerykanka z tymże daną postacią można było zagrać 1 raz na mecz.

wygrywało z wszystkimi klanami w obrębie stąd do 500ms pingu +

:D

@Espadre, w ogóle może podasz jakieś namiary na siebie? Macie może jakąś swoją stronkę?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS

Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach

Alladyn
Koczko na ostatnim turnieju LFEmpire był 1 i tam niszczył wszystkich 5:0.
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17

Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018