Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Espo
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Muzyka
 Drukuj temat
Espo
plef
Blacha chyba najlepszy. Masz dobry tekst, lecz np. Boczek i Blacha wydają się bardziej "oswojeni" z kamerą (może nie mam racji, ale wydawałeś mi się troszkę stremowany).
Jest to subiektywna ocena ignoranta. :D

 
Caesar
Blacha właśnie z dupy :D Boczek jest niezły :)
Trema była, to fakt :P

@Sbagers dzięki za miłe słowa :D Tyle, że czas na wrzucanie klipów jest do 20 kwietnia, także na pewno się jakiś kot pojawi :P
Edytowane przez Caesar dnia 22-03-2012 21:16:21


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
plef
Tekst Blachy nie jest porywający, ale fajnie facet prezentuje się na klipie. Twój tekst uważam za najlepszy na razie. Możesz zajść daleko, lecz to zależy od tego co głównie będzie brane po uwagę :)
Edytowane przez plef dnia 22-03-2012 21:24:41
 
Gad
Caesar - no właśnie, skoro już się wzorowałeś na tamtym klipie to mogłeś dodać trochę dynamiki - tak jak tam. Co chwile zmiana kadru - góra/góra+tors/góra+dłuższy tors

Faktycznie, przejrzałem te klipy i generalnie porażka i załamka.

Teksty też są tragiczne. Przeraża mnie płycizna niektórych 'kawałków'.
 
Caesar
Starałem się, ale uwierz mi ani w Adobe After Effects ani w Adobe Premiere Pro nie szło mi za dobrze, fakt, że nie chciało mi się też, ale to dwa jedyne programy do obróbki audio/wideo jakie znam, więc o żadnych Sony Vegasach nie było mowy :P

Zresztą i tak oceniają przede wszystkim skille w nawijaniu, a nie klipy :P Chodzi o to, że wygrana to również klip z artystką, więc pewnie chcą wiedzieć jak ktoś wygląda i tyle :P


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
No i generalnie ok. :)
Poczekamy, zobaczymy.
 
brejnless
Tylko ja mam wrazenie ze zbyt "zfocusowane" swiatlo na ciebie pada? Jak bys tak jakis papier nalozyl na lampe zeby sie troche sie rozmylo. Za bardzo swieci ; D

generalnie rapu nie lubie wiec sie nie wypowiadam czy mi sie podoba czy nie. Ale tekst spoko.
Edytowane przez brejnless dnia 23-03-2012 12:54:05
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Caesar
Niestety używałem światła do fotografowania, które ma w ch*j dużą moc i jak cokolwiek kładłem na tę żarówkę, to momentalnie się robiło tak gorące, że po 5 minutach by się jarało :P

Mam prośbę, sypnęli byście jakieś komentarze na Youtube? :P Tylko nic w stylu "Hehe to ja z LF2, fajnie nawinąłeś, pogramy w lf2?" :D

Pewnie ktoś z Was specjalnie taki napisze :D


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
Mówisz, masz.
 
Gad
Omlet zmiażdżył wszystkich.
 
brejnless
dodaned i zasubskrybowaned. A CO MI TAM NIECH STRACE ( : D )
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Ramper
Mam nadzieję, że te komentarze pomogą ^.^
I trzymam kciuki : D
Edytowane przez Ramper dnia 23-03-2012 19:36:38
 
Caesar
Ło! Nie spodziewałem się. Człowiek wraca wieczorem do domu i tylko Gad zrobił to o co NIE PROSIŁEM. Dzięki ! :D
Naprawdę dzięki ; *


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018