Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Espo
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Rozrywka » Muzyka
 Drukuj temat
Espo
Caesar
frecel napisał/a:
Kolejna sprawa jest taka, że jeżeli będziesz pisał teksty takimi metodami, jak wstawianie jakiegoś słowa tylko dlatego, bo pasuje i nie jest najgorsze to się nie dziw, że się czepiam.


To Twoje zdanie, ja Ci już napisałem, że jesteś w błędzie.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
frecel
Ja też ci napisałem, że jesteś w błędzie i co z tego? Dalej nie jesteś w stanie logicznie wyjaśnić mi tego wersu


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Caesar
Jestem w stanie i już to zrobiłem. Zresztą nie tylko ja, bo yBanan również.
Sam wiem najlepiej co i jak chciałem napisać, więc wytłumaczyłem Ci to, dlatego moja racja jest tutaj po prostu mojsza niż Twojsza :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Caesar
Mój nowy singielek xDD

Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Co sÄ…dzicie?


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Sbagers
kiedyś kiedyś tam pisałeś teksty, które w sumie były o niczym. co wers pisałeś po prostu co Ci przyszło do głowy (takie miałem wrażenie). ale teraz w tekstach to się nieźle poprawiłeś, gj :P
Edytowane przez Sbagers dnia 13-01-2012 08:19:07

 
Gad
Tekst i przesłanie mi się podoba (chociaż pewnie do końca nie rozumiem, ale ok :D)
Ale uwagi cały czas te same. Czasami wokal się nie zgrywa zbyt z instrumentalem.
To moje subiektywne zdanie, więc bez zbędnego przejmowania się.

Czekam na kolejne kawałki.
 
Gri
Tekst w porządku, chociaż nie do końca rozumiem co chciałeś niekiedy przekazać ; D
Odwołanie do Monroe ! ; D

Rytmika tekstu według mnie lepsza niż wcześniej.

Cztery Oskary w jednej kategorii :> Dziękuję :*
 
Caesar
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

Zwroteczka na pewien konkurs. Skoro i tak musi być udostępniona publicznie, to pomyślałem, że wrzucę i usłyszę jakieś opinie : P


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
2Fast
Mnie się podoba - ciekawe dość porównania i jest w miarę równomierny rytm, o ile mnie słuch nie myli.
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Sirrah
Tekst dobry, złapałem rytm :D
Well done, powiem, mimo że nie słucham rapu ;)
Per Survival Ad Astra...
 
Sbagers
żydzi nie czczą synagogi. to tak jakbyś powiedział, że katolicy czczą kościół ;)

 
Caesar
Sbagers napisał/a:
żydzi nie czczą synagogi. to tak jakbyś powiedział, że katolicy czczą kościół ;)


W sumie masz racjÄ™ ;)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Sirrah
W pewnym sensie chyba czczą, gdyby ktoś chciał im zniszczyć taką synagogę to by jej bronili.
W pewnym sensie ma to sens :D
Per Survival Ad Astra...
 
Rybkon
Niekoniecznie... Imo raczej nie czczÄ… samej synagogi, a tego co siÄ™ w niej znajduje ;)
 
Caesar
No, np. świeczki ;)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Rybkon
Aaa, MenorÄ™ xD
 
Caesar
Nie wiem czy słyszeliście, ale Stoprocent (nie jest to moja ulubiona wytwórnia, niestety) organizuje konkurs, którego wygranie oznacza zrobienie wspólnego utworu z Sobotą i Matheo (też nie są moimi ulubionymi wykonawcami, ale lepsze to niż nic :D), zrobienie wspólnego klipu, na dodatek firma Stoprocent pokrywa koszty transportu do studia nagraniowego, nocleg w hotelu z wyżywieniem itd :D Także naprawdę spoko, trzeba nagrać zwrotkę - 16 wersów i nagrać do tego krótki klip/filmik, także skoro to już zrobiłem, to pomyślałem, że się tym podzielę :P

Beka trochÄ™, wiem :D
Odtwarzajcie w HD, żeby lepiej było słychać i widać.
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
Jak zwykle, przyjemnie się słucha.
Tekst generalnie w porządku, chociaż ja preferuję głębszą lirykę.

Bardzo słaby kard. Taki grafik, a zasady kompozycji leżą!
Pooglądaj sobie profesjonalne klipy i zobacz, że nigdzie tak nie ścinają ludzi, a jeśli tak, to z innego kąta. NUDNY KARD.
Chociaż to nie jest gł. punkt programu, ale trochę CC i na ten temat się przyda.
Edytowane przez Gad dnia 22-03-2012 14:53:12
 
Caesar
I tak ten "klip" miota całą konkurencję, zobacz sobie w podobnych na youtube : D
Generalnie to był jedyny możliwy kadr jaki mogłem mieć w pokoju, w sposób taki, żeby było tylko czarne tło za mną, a niestety żyrandol i tak został złapany :D

To miało być coś w stylu:
Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link.

;d


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Sbagers
nie slucham rapu i się nie znam, wiec się wypowiem. przesuchałem pare tych prac i powiem Ci, że wg mnie nie wygrasz, ale będziesz wysoko :D moja trójka:
1. Blacha
2. BoczekCAS
3. Espo


 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018