Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Klan BK
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Klany » Aktywne klany
 Drukuj temat
Klan BK
Abbes
Chciałbym ogłosić odrodzenie klanu Brunatnych Koszul który miał mieokreślony status gdyż nie afiszowaliśmy się ze stroną. Szukamy nowych członków do naszego składu. Oto adres naszej strony - bklf2.vg1.pl

Zapraszam!
 
Abbes
Brunatne Koszule majÄ… chrapkÄ™ na podbicie polskiego lf2!
Chcemy wyzwać na bitwę jakikolwiek klan działający na stronie. Z tego co zauważyłem wszystkie klany (jeśli żyją) są pochowane jak myszy, a każdy zapomniał że klan to nie tylko skrót przy pseudonimie. Są tu jacyś chętni?
 
Alladyn
Mod żyje
Poza tym jest jeszcze BB
Możecie zagrać 2vs2 z IH ale i tak przegracie wysoko...
I to chyba tyle ;D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Abbes
Kolego, chyba nie zdajesz sobie sprawy do kogo mówisz. Ja i moi koledzy z lf2 mamy do czynienia dłużej niż Ci się wydaje, może nie jest to najwyższa półka ale nie jednego już odprawiliśmy z kwitkiem. Znam podstawowe zagadnienia w walce 1 na 1 a fakt że to wystarcza na dużą część grających to już inna kwestia. W każdym bądź razie wiem o co chodzi w lf2 i nie jest to jakaś wielka filozofia.
Poza tym wnioskuję z Twojej wypowiedzi, iż język polski chyba nie jest Twoją najmocniejszą stroną, hm?
Niezależnie od gry i poziomu nasza ideologia będzie zawsze taka sama i na pewno nie będziemy trząść portkami przed lepszymi, ponieważ jest to tylko droga do doskonałości. ;)
 
Alladyn
xDDD zostałem pokarany liryczną chłostą jakbyś conajmniej jakbym rozmawiał z KINGAdijanko

Nie wiem czym sobie zawiniłem ale jeśli idzie Ci o to IH to podtrzymuje. Wierze waszym umiejętnością jak najbardziej ale wydaje mi z całym szacunkiem że IH w składzie Pudzian mistrz polski i yBanan wice mistrz przeciwko waszej dwójce kogo tam wystawicie was zniszczy ( żeby nie użyć innego czasownika za który dostanę ost)

Co do aktywnych klanów zapomniałem że jest jeszcze FW chyba.

Nie chciałem was urazić i życzę waszemu klanowi jak najlepiej. Sorki też za wypowiedź nie do końca w temacie topiku. Pozdro ;D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Abbes
Dziękuję za życzenia jednak jak już mówiłem niezależnie od umiejętności jesteśmy klanem prawdziwej ideologii a tego nie można powiedzieć o reszcie. Twoja składnia i pisownia nadal stoją na mizernym poziomie czego nie sposób nie zauważyć i aż dziw bierze gdy widzę, że takie osoby sprawują tutaj funkcje moderatorskie (również z całym szacunkiem, bo być może nie jesteś taki na co dzień).
No więc znamy potencjalne drużyny ale co mi po nich, wpierw muszą wyrazić chęć uczestnictwa w bitwie.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018