Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Lekcja historii LF2 (?)
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Forum » Pytania
 Drukuj temat
Lekcja historii LF2 (?)
ybnn
Wpadl mi do glowy pewien projekt i mam pytanie czy w ogole bylibyscie zainteresowani.

Chodzi o serie filmikow, z ktorych moglibyscie dowiedziec sie o starych czasach na naszej scenie. Poniewaz wiekszosc graczy nie ma pojecia oraz kontekstu jak kiedys wygladalo zycie naszej sceny.

Kazdy z filmikow mialby konkretny theme, ktory wy byscie wybierali - albo jakis turniej, albo jakis klan, albo jakies wydarzenie/seria wydarzen.
Postaralbym sie rowniez zapraszac gosci, ktory byli swiadkami danego eventu/turnieju, lub jeszcze lepiej - brali w nim udzial.
Poniewaz sam doswiadczylem bardzo duzo na scenie, a zawsze bylem osoba aktywna i dosc 'obrotna' - moglbym sie podzielic kilkoma ciekawymi tzw historiami 'behind the scenes', o ktorych malo kto ma pojecie.

Dwa pytania do was - czy w ogole warto takie cos robic, czyli czy chcielibyscie to ogladac; oraz drugie pytanie - jesli tak, to jaki event, klan, wydarzenie, lub okres na naszej scenie chielibyscie aby zostal przedstawiony w pierwszym odcinku.
Piateczka panowie.
x2

Com
jak najbardziej spoko jestem za
[ Twitch ] [ Youtube ]

Dark SoR
Zrób zrób panie :) o IH o SoR o BF o ET o BB i graczach osobno lub razem przy klanach dobry pomysł :)
Honorowy Aferowicz Polskiej Sceny LF2.

Fioletix
Hmmmm, to jest dobry pomysł. O klanach i fajnych okresach w lfie można mówić godzinami ze starymi wyjadaczami :D Historia polskiego lfa jest pełna ciekawostek, emocjonujących eventów ale też afer i 'czarnych' teczek.
Każdy gracz czy klan był osobnym zjawiskiem w określonych czasach i można porównywać jaki wpływ one miały na kształtowanie naszej społeczności.

PS. Chętnie zrobiłbym reality show pt 'Przebacz mnie' i zaprosił Mefju i Darka :D:D:D Albo 'zerwane więzi' z graczem do którego ktoś tęskni
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS

Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach
x1 x1

Indiger
Nadal czekam na wywiad z Destroyerem.

Walsemore
Na pierwszy rzut można zrobić wywiad ze mną - na scenie pojawiłem się w 2007 roku, więc trochę mam już stażu :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.

http://www.lf2.pl
Fioletix
Spoko, ja mógłbym taką pogadankę zorganizować. :)
PS. Wals, sprzedajesz jeszcze książkę?
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS

Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach

Walsemore
PS. Zdarza mi się ją sprzedawać :P
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.

http://www.lf2.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018