Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Runda 1
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » 2vs2 Tournament #11
 Drukuj temat
Runda 1
Verleo
A MOŻE ZAMIAST PIERDOLIĆ ZAGRACIE TERAZ SKORO I MESSIAH I ADI BYLI NA STRONIE 10 MINUT TEMU?
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Com
Twoje zasady są niezgodne z punktem 6 regulaminu:

6. Organizator zobowiązany jest do rozstrzygania sporów w sposób sprawiedliwy.


Czy nie przedłużanie terminu ZAWSZE, niezależnie od sytuacji jest niesprawiedliwe? Skoro każdy dostaje to samo to wydaje mi sie że to jest sprawiedliwe.

Naprawdę, nie jestem po to żeby się zajmować z kolei każdym z was i pilnować żeby każdy pamiętał o terminach.


To co Ty robisz w administracji ziomek? xDD Janko jest królem LF2 nie potrzebuje żebyś mu pomagał swoimi kolesiarskimi decyzjami.


Chodzi o to, że administratorzy nie muszą się wami opiekować jakbyście byli dziećmi. Wierzę, że sami potraficie dopilnować tego żeby zagrać do turnieju. Ja jestem tylko od tego, żeby sprawiedliwie zadecydować kiedy już naprawde tego potrzebujecie, ale nie będę za was rozwiązywał waszych problemów, bo nie po to tutaj jestem.

Ostateczna decyzja to w/o dla Messiaha jeśli nie zagrają do konca terminu. Jeśli adijanko ma coś do dodania, to niech to zrobi teraz. Resztę proszę o nie pisanie w tym temacie w celu innym niż dodawanie swoich wyników do turnieju. Każdy post inny niż to, będzie od teraz karany.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
KINGAdijanko
ja tam ogólnie od paru godzin jestem na gg i czekam na messiaha ale nie będę miał nic przeciwko jak mu dacie w/o
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Com
Jednak messiah nie dostaje w/o. Pogadałem chwile z adrianem i dostałem wgląd w rozmowę na gg. Ciężko tutaj komukolwiek przyznać w/o wiec wynik zostaje 0:0.
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
Messiah
Ale co by szkodzilo przedluzenie terminu o jeden dzien biorac pod uwage fakt ze sa dwa mecze decydujace o wyniku meczow? Bede jeszcze po polnocy i do konca terminu bede sklonny zagrac ale nie wiem jak adijanko
 
KINGAdijanko
po północy będę już sobie smacznie spać bo o 8 idę do przedszkola
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Messiah
A gdyby zaproponowac takie rozwiazanie ze nastepna runda rusza zgodnie z planem a my po prostu dogrywany te walke w jakims wyznaczobym terminie?
 
2Fast
KURCZE
nie mogę się namierzyć z Abbesem...
raz ja jestem, a raz on xD
Mój karakański klan wszystko przegrywa

Elegancko - wiersz jednostrofowy, autor Dark z SOR

elegancko proste słowo które mnie wyraża
elegancko nikogo do siebie nie zrażam
elegancko ja tym słowem władam
bo elegancko kurde jest .... dopisz se co chcesz
ja wiem że mimo to elegancko jest

"odkryłem co było przyczynom mojej słabej gry przez ostatnie 3 miesiące brak słuchawek na uszach podczas gry jestem o 50 % wydajniejszy w słuchawkach" - Dark z SoR
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018