Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Do zobaczenia!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Artykuły » Wspomnienia graczy
 Drukuj temat
Do zobaczenia!
Alladyn
No więc postanowiłem skończyć z lf2, bo kalecze go niesamowicie przerwie i to odpowiedni moment żeby dać szanse innym ;D. Poza tym zgrywa się to z mała aktywnością na scenie (ten klimat z przed 3 lat dla mnie jakoś uciekł) i z tym co Bjori na spółe z Bananem choć po przeciwnych stronach robią w administracji. A więc dziękuje:

-Brodzie który mnie tu sprowadził i trenowałem ciężko żeby go ograć xD mecz kiedy od grania wypadł mi kabel zasilania był epicki ;D
-ASowi i Forte z którymi chyba najwięcej grałem 4fun ;D jeśli tylko byli na scenie
-jeszcze raz ASowi bo to spoko ziomek mam nadzieje że kiedyś się spotkamy
-Koczkowi za genialne teksty na konfie AF i zajebistą atmosfere jaka tam była
-Sirrahowi dzięki niemu aż chciało się grać surwa :P noo i surwmaniakowe podpisy
-Adiemu za trollowanie
-Byioriemu za to że walczy o aktywność na scenie... mimo że wiele razy były spiny to i tak było śmiesznie ;D
-Darkowi za genialne komentarze i za to że uczył mnie Deepa na tanka
-Całemu byłemu DV fajna atmosfera była ;D i lubie was wszystkich szczególnie Ukrytego i Psyducka niesamowici ludzie
-Grakazowi za nasze wszystkie walki do ostatniego ciosu Wooda xD
-Fearowi dobry ziomek włącznie z jego wszystkimi multikontami ;D
-Walsowi za książke z podpisem i jej genialną treść
-Waleo bo pracował na przejazdach kolejowych :P i przy okazji Pubowi który farci tym Louisem ;D, jakoś członków MoDu podczas mojej przygody polubiłem z całego serduszka xD już od początku
-"Pośmiertnie"(aka perm ban xD) Azzyiemu bo miał dobre taktyki xD szkoda że nie miałem okazji zrewanżować się za EC, 3 miejsce w tym turnieju to moja klątwa :P

Raz na ruski rok rzuce okiem popatrzyć co tam u was ale gre sobie odpuszczam ^^ Pozdro!

>HP Lost zostanie dokończony w ramach ostatniego pożgania chciałem ze sceną chciałem jeszcze zorganizować tutaj turniej w Reversi (skoro były szachy to czemu by nie to?)
Tak! Znów mam małych chłopców w avatarze xD
-----
Osiągnięcia:
3x 3 miejsce EC
Finał srebrnej dywizji LFC
3 miejsce ligi MoD, 1 miejsce ligi DV
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17

Com
ej co to było to reversi bo nie pamietam xDDDDDDDDDDDD
[ Twitch ] [ Youtube ]

As098
Nie skończyłeś swojego turnieju....

Alladyn
Będzie dokończony ^^
-----
Osiągnięcia:
3x 3 miejsce EC
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17

Azzy
ciekawe ile wytrzyma evil
1st place EC#17
3rd place MoC#3 - Firen Edition

Mefju
elo tez spierdalam po hp lost tournament

Alladyn
nie no chuj jednak zostaje chciałem sobie tylko takiego śmiesznego posta dla potomnych napisać xDD
-----
Osiągnięcia:
3x 3 miejsce EC

Mefju
ok to ja tez nie spierdalam
x2 x2

grkz
kurwa apczu a mi juz pikawa stanela

i tak cie kc
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol

http://google.pl
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018