Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Adijanko- Oszust! czy prawilny gracz
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Adijanko- Oszust! czy prawilny gracz
Alladyn
Witam bardzo serdecznie scene!

Ostatnio zaistniała przykra dla mnie sytuacja. Jestem aktywnym graczem ligi i lubie toczyć pojedynki z innymi. LF2 to moje Hobby w wolnym czasie nawet rozwieszam ulotki reklamujące mój klan po mojej okolicy ale nie o tym mowa.
Dzisiaj odwiedziłem moją ulubioną strone LF2PC i spojrzałem na panel gracza. Moim oczom ukazał się wynik "Adijanko 5;0 Sir Apczu". Nie przypominałem sobie zdecydowanie tego meczu. Sprawdziłem również GG i FB.

Moge nawet wysłać dowody administracji. To wszystko wskazuje na jedno. Użytkownik o nicku Adijanko złamał regulamin tworząc mecze z nieistniejącym wynikiem. Nie osądzałbym takiego gracza o taki czyn bo zawsze miał dobrą reputacje ale jednak taka
sytuacja zaistniała.

Mam również przypuszczenia że ten sam użytkownik jest tak wysoko w lidze dzięki podobnym procederom z innymi graczami którzy przypadkowo się nabrali na jakże prowokacyjny trick ale to mogą być tylko przypuszczenia.

Ja SirApczu 3-krotny medalista Easy Cup, lider klanu DV i siódma persona w ostatnich rozgrywkach ligowych prosze szanowną administracje o weryfikacje, Adiego o obrone własnego honoru jeśli mu na nim zależy i ponownie administracje
w razie czego o perma bo myśle że nikt nie chce na tej przekręciarzy.

Cieplutko pozdrawaiam i życze miłego weekendu
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
KINGAdijanko
te no ziomuś sory przypadkiem to było powaliły mi się osoby proszę wybacz mi
天道, Tendō
修羅道, Shuradō
人間道, Ningendō
畜生道, Chikushōdo
餓鬼道, Gakidō
地獄道, Jigokudō

"Jesteśmy Pain, jesteśmy Bogiem"
 
Com
Chciałbym tylko powiedzieć, że to same kłamstwa sam widziałem jak SirApczu przegrał z oskarżonym Adrianem Janko. Twierdzę, że rzekomy poszkodowany nie chce się po prostu przyznać do swojej przegranej, a cała sytuacja to kłamstwo. Adijanko jest moim argumentem w tej dyskusji, więc uważam że mam solidne dowody popierające moją wypowiedź.
Ja także proszę administrację o rozpatrzenie tej sprawy gdyż jest to bezpodstawny atak w jednego z najbardziej wzorowych użytkowników tej strony i uważam, że tak być nie może.
Dziękuję, ja też pozdrawiam.
Edytowane przez Com dnia 03-12-2017 09:31:20
[ Twitch ] [ Youtube ]
 
grkz
ej no ziomus ale nie ladnie tak kapowac
siema cotam u was sychac ziomeczki bo ja pale szluga pale szluga i nie dorastasz mi do piet zlamasie i to jest moja nawinka pis jol
 
http://google.pl
Indiger
Nie rozumiem... musiałeś w jakiś sposób akceptować jego wynik żeby się pojawił
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018