Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Super Postacie Naszego LFa [SPNL]
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » Klany » Aktywne klany
 Drukuj temat
Super Postacie Naszego LFa [SPNL]
Hubi
nie mam mikra :(( a gad na mnie nakrzyczał :((( macie strone klanu ?
 
brejnless
tutaj http://rosforum.darkbb.com/
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Michaello
Jeśli was nie lubią, to chyba mają swoje powody.Popatrz przyszedłeś znowu na scenę i co jest ? - Bałagan mało powiedziane.

Przez tajnych agentów xXx ? - No chyba sam sobie tego nie napisał.
,,hejtuje gówniaków" - a czy Ty nie byłeś kiedyś też taki ?

Nikt Ci nie zabroni grać na polskiej scenie ale chociaż nie psuj tutaj tego co inni starają się naprawić.
Edytowane przez Michaello dnia 05-11-2011 21:04:31
 
http://www.lf2.lt.pl
brejnless
Ten ybnn po prostu za nic mnie nie lubi : <
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Hubi
kiedy oni przybyli to polska scena śmiga jak nigdy ?:>
 
Michaello
Jak nigdy tak ? - Akurat nie mi ani nie Tobie to oceniać.

yBnn i scena LF2 raczej majÄ… swoje powody.
 
http://www.lf2.lt.pl
Witam wszystkich użytkowników forum, oraz twórców tego tematu. Chciałbym się dowiedzieć nieco o wymaganiach dołączenia do klanu. Co prawda nie mam doswiadczenia w poważniejszych grach, ale umiem calkiem dobrze zagrac kazda postacia.
Generalnie to od wielu lat nie gralem w LF2, ale postanowilem wrocic i pobawic sie. Tak sie zlozylo, ze trafilem na Wasz temat panowie x)
 
plef
yBanan teraz to przywaliłeś. Jeśli ty robisz syf na scenie (Spiryt) to wszystko gra. Przyszedł frecel i p0wned, w sumie nic złego nie robią, a ty zaczynasz się pienić. Bo co? Bo Nie jesteś już w centrum zainteresowania?
Teraz robię rzeczy po swojemu, jak coś mi się nie podoba mówię o tym otwarcie.
Czyje to słowa?
Oni robiÄ… to co ty ; d
Niestety muszę Cie rozczarować, ale jesteś dla mnie anonimowy więc nic nie napiszę. Czekam aż napiszesz na gadu, tylko przedstaw się wcześniej.
Ktoś by powiedział: "słowa p0wneda". Ale nie, to znowu ty ; d
Przy okazji - świetnie się czuję w roli 'tego złego' na naszej scenie

Hipokryta? Niech każdy sam oceni.

Faktycznie "Haters gonna hate!"


 
brejnless
Even, jestes swietnym graczem, przyjme cie na naszego |vvvCL|

i ybnn przestan trollowac to forum
Edytowane przez brejnless dnia 05-11-2011 21:20:35
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Coz, niesadzilem ze juz po jednej grze uda mi sie przekonac Was o swoim, ekhem skillu.
Czytam takze o tej pobocznej dyskusji, lecz chociaz niespecjalnie ja rozumiem wiec chyba nie powinienem sie wtracac, ale atmosfera, jaka zastalem po wejsciu na teamspeaka az mnie oszolomila. I brejnless i frecel ladnie sie przywitali, a gdy kilka razu zle zagralem po prostu mowili, ze trening czyni mistrza. Szczerze to po wypowiedziach ludzi tutaj balem sie porozmawiac, ale pozytywnie sie rozczarowlem, Ci panowie to skarbnica spokoju.

Nie wiem co przeskrobali, wiec jeszcze raz wspomne ze nie chce sie wtracac, ale chyba nie rozumiem zarzutow wobec nich. Moze w nieco grubianski sposob, ale przeciez tylko szukaja nowych czlonkow do wspolnej zabawy!
Edytowane przez dnia 05-11-2011 21:27:14
 
ybnn
Przeanalizujmy to ;d
moje zachowanie po akcji ze spirytem to była jak już wspomniałem 'reakcja obronna', postanowiłem wszystkich zdisować zanim oni zdisują mnie, jeśli nie jesteś w stanie tutaj czegoś zrozumieć wal na gg.
Jedźmy dalej - oni robią to co ja ? Stawiają na szali swoją reputacje, żeby scena była bardziej aktywna ? Czy może uciekają sobie jak nic się nie dzieje i wracają na gotową robotę, huh ?

Przykład z 'anonimowością' - na pierwszy rzut oka dobry, ale hej.... osoba, do której wtedy to pisałem na prawdę była dla mnie anonimowa, więc napisałem całą prawdę, ta osoba mi nie odpowiedziała - to ja zawiniłem. Mózgles też prawdopodobnie napisał samą prawdę, że jestem dla niego anonimowy - ja mu odpisałem tłumacząc dlaczego tak jest moim zdaniem - znów ja zawiniłem ; o ?
Przemyśl to Plef.
Zrobiłem syf na scenie, fakt - nie staram się aby ktokolwiek mnie traktował jako wzór czy coś. Ale do czego się to wszystko przyczyniło ? Rozejrzyj się...
A do czego 'aktywność' p0wneda i frecla się przyczyniła kilka lat temu na forum BF ? No właśnie... przemyśl to.

Ja mam swoich haterów, i oni mają swoich haterów. Ale to dobrze - bo tylko przeciętniaki ich nie mają. Pozdroooooooowionka
 
Caesar
Even napisał/a:
Coz, niesadzilem ze juz po jednej grze uda mi sie przekonac Was o swoim, ekhem skillu.
Czytam takze o tej pobocznej dyskusji, lecz chociaz niespecjalnie ja rozumiem wiec chyba nie powinienem sie wtracac, ale atmosfera, jaka zastalem po wejsciu na teamspeaka az mnie oszolomila. I brejnless i frecel ladnie sie przywitali, a gdy kilka razu zle zagralem po prostu mowili, ze trening czyni mistrza. Szczerze to po wypowiedziach ludzi tutaj balem sie porozmawiac, ale pozytywnie sie rozczarowlem, Ci panowie to skarbnica spokoju.

Nie wiem co przeskrobali, wiec jeszcze raz wspomne ze nie chce sie wtracac, ale chyba nie rozumiem zarzutow wobec nich. Moze w nieco grubianski sposob, ale przeciez tylko szukaja nowych czlonkow do wspolnej zabawy!


Siemanko, Gad :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
brejnless
PRAWIE CI SIE UDALO : DDD

ybnn, moje postowanie sie przyczynilo sie do wygrania miliardu wygranych oskarow. thx.
Edytowane przez brejnless dnia 05-11-2011 21:31:59
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
frecel
Ogłaszamy, że plef dołącza do klanu w roli vvvvCLa


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Caesar napisał/a:
Siemanko, Gad :)


Witaj, Even x)

Mam pytanie do Ciebie, a ze jestem troche nowy w tym calym forumowisku a nawet internetem (taaaa, kochani rodzice...) to nie wiem -tylko mnie nie ukrzyzujcie prosze- jak wysylac prywatne wiadomosci.
Moglbys po krotce wytlumaczyc, co sie stalo kiedys, ze ludzie nie lubia brejnlessa i frecla oraz, czemu oni nie lubia calej reszty? Ci panowie sa naprawde mili, wiec nie wiem czy na forum sprawiaja inne pozory, czy to ja po 20 minutach ich nie poznalem. Mam nadzieje ze bedziesz potrafil mi pokrotce wytlumaczyc i, co najwazniejsze, ze nie zlamalem zadnych zakazow i regulaminow piszac w tym temacie.
 
Hubi
jak plef może to i ja chce być w 2 klanach : >
 
frecel
Gramy pierwsze CW z klanem DL. Więcej info na stronie klanu DL


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Gri
: D

Pozdro, akurat z tym klanem to nie wiem czemu ybnn siÄ™ oburza. Wszystko jest zgodnie z zasadami, nikomu nie szkodzÄ… : D
Chociaż z drugiej strony, dobrze, że ybnn zareagował jak zareagował, było to całkiem zabawne ; D

A Plef wszystko tak zgrabnie ujął, że podpisuje się pod jego wypowiedzią : D
W sumie to wolę takie 'robienie syfu' jak do tej pory robi frecel z Adamem (pomijając, że ja tu żadnego robienia syfu nie widzę ;D) niż ta 'reakcja obronna' ybnn'a i cała reszta sporów z jego udziałem.

No i kto by pomyślał, Gad ponownie w lf'ie, hahaha : D


Życzę Wam powodzenia. Myślę, że SoR może być Waszym takich duchowym przewodnikiem. Ich też na początku sporo osób nie lubiło. Oni mieli swoje sztylety z wyrytym napisem SoR, Wy macie panów w garniturach. SoR jest teraz lubiane i ludzie ten klan szanują, dlatego idźcie w ich ślady!

Tylko obawiam się, że vCL będzie się kłócił z vvvCL'em. Oni się nie lubią.
 
frecel
Dzięki za wsparcie Gri. Masz rację myślę, że możemy z SoRem zostać najlepszymi psiapsiułkami.

A takiego bajeranckiego klanu nie można mieć bez Gada.


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
brejnless
Ku chwale ojczyzny
p0wned?
/Twoja sygna została usunięta na prośbę byłego właściciela/
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018