Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: |MT| vs |MS|!
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Turnieje » Archiwum turniejów » Mietki vs Mariany
 Drukuj temat
|MT| vs |MS|!
Oko
Marian!
 
http://sorforum.darkbb.com
Caesar
Jeszcze jednego Mietka i dwóch Marianów!


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Fioletix
Marian! Marian Paździoch : )
FPS - Wiersz dwustrofowy - autor Fioletix

FPS is the best
Pod warunkiem, że surv grany jest
Luj ma neta niezbyt fest
I nie włącza go na VS


Siekiera motyka
Luj w cupach fpsa nie tyka
Metan etan propan butan
Luj fpsa nie tyka w cupach


'Zimna fala' - Wiersz zachęcający do aktywności bydlątka. - autor Fioletix 2012

Poza tym, co się jeszcze meczów tyczy,
ćwiczmy szybkie rozgrywanie niczym ciosy biczy,
bo z KoN na koniec meczu czekam,
zrywajÄ…c mlecze tu narzekam,
ten kto czerstwy ten kto skacze,
raczy szczodrze ograć klacze.
Dlatego chciałem zaaplikować Wam dawkę tych słów,
by do czynnego życia przywrócić Was znów,
to być musi balsamem dla Waszych oczu,
niczym zamarznięta fontanna krystalicznego moczu,
za to swe mroźne pazury ostrzyć trzeba,
by jednym szarpnięciem rozbryzgiwać trzewia,
by los przeciwników był w naszych szponach,
i w naszych paszczach krwawa agonia,
a gdy rozgrzani zostaniemy gorÄ…cÄ… epidemiÄ…,
dostaniecie lodowaty zastrzyk z hipotermiÄ…,
bo dla nas nic nie jest lepsze od oziębienia,
twardy mróz czy delikatny chłód naszym stanem ukojenia.
 
Caesar
Ok, zostały dwa miejsca. Mietek i Marian! Przybywać.


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
frecel
Mietki! Sign me up!


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Caesar
Zapisany, mam nadzieję, że to na poważnie i rozegrasz wszystko?


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
frecel
Będzie lag ale się pogra.


/Ok przyznaję się. We mnie też Dark rozpala ambicje/
 
http://jak podam
Rbn
Mariany ! PoproszÄ™ ;)
 
Gri
Yh. Mariany vs Mietki były w sumie jednymi 'turniejem' (a raczej bardziej eventem) organizowanym przeze mnie (wraz z Risse). Nie było to może jakoś długo-falowe przedsięwzięcie, bo były dwie edycje (chociaż właściwie początkowo miała być jedna), ale jednak był to jeden z najbardziej oryginalnych eventów, miał swój urok i budził wiele emocji.

To tyle tytułem wstępu.
Czuję lekki niesmak, że nikt nawet nie napisał mi na gg (a kontakt macie) że coś takiego będzie organizowane. Nie miałbym żadnych przeciwwskazań, z radością życzyłbym powodzenia w prowadzeniu tego eventu. Chodzi tu tylko o pewien rodzaj kultury, której według mnie zabrakło.
Jeszcze jeden aspekt - od początku byłem związany z Marianami jako CL, teraz nawet tego nie zaproponowano (tak, odmówiłbym, bo nie mam czasu na grę, ale ponownie - chodzi o kulturę i 'trzymanie pewnego poziomu';).

Jeszcze jedna rzecz co do narzekania - w dwóch poprzednich edycjach MS vs MT panowała atmosfera lekkiego 'hejtowania' się na wzajem. Wiadomo, było to bardziej 'aktorzenie' niż ciśnięcie sobie na wzajem na poważnie i każdy o tym wiedział. Były tematy dla Mietków i Marianów, gdzie wrzucano różne grafiki, animacje, obrazki (nie tylko Ucool, pisano teksty wychwalające własny skład, najeżdżano na przeciwników. Wiadomo, że koniec końców i tak sprowadzało się to wszystko do zwyczajnych pojedynków w lf'ie, ale ta otoczka była pewnym znakiem rozpoznawczym. Szkoda, że teraz ją niemalże pominięto. Ale mam nadzieję, że gracze sami spróbują ją zbudować. Bo inaczej skończy się po prostu na zwyczajnym 'turnieju', a tego byśmy nie chcieli. W końcu jak Caesar napisał, ten pomysł był pewnego rodzaju fenomenem. Przez czas trwania eventu lf'owy świat poważnie tym żył (a przynajmniej przez większość czasu). A ja sobie w Empiku nawet kupiłem breloczek z napisem "Marian" :)


Dobra, to tyle żalów. Teraz pozytywy.
Cieszę się, że MS vs MT ma kolejną edycję, mam nadzieję, że wypali. Dobrze widzieć kilku starych Marianów, którzy wrócili nas reprezentować :) Starych Mietków też trochę (tak odrobinkę!) dobrze widzieć :D I miło, że nowi zasilili składy, reprezentować dumnie!

Mariany, nawet nie muszę pisać, że jestem z Wami, bo to oczywiste. Pocisnąć im tam. Mietkom dotychczas nie udało się pokonać Marianów, kontynuujcie tę tradycję dalej :) W trudnych chwilach zawsze możecie wypić nasz drużynowy trunek - Leśnego Dzbana! Marian jest w każdym z Was, odnajdźcie go a on Wam pomoże : D

I pamiętać:
Marian Squad Rulezz!!!
 
Megatron
@Gri
Chciałbym tylko dodać, że napisałem do Ciebie o reaktywacji Marianów i Mietków. Jeśli nie doszło, to szkoda. Możliwe, że mam stare gg.
Jakbyś mógł, napisz do mnie (gg:7294472), bo mam do Ciebie sprawę dotyczącą naszych Marianów ;)
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Caesar
Widzisz Gri, pamiętałem że Risse był CL-em Mietków, ale nie pamiętałem, że to z Tobą toczył główny spór. Nie mam pamięci do takich rzeczy.

Pozostaje mi Cię przeprosić, co też czynię. Czułbym się tak samo na Twoim miejscu. Wybacz, nie chciałem żeby tak to wyglądało.

I przy okazji apeluję, cisnąć na siebie Mariany i Mietki : )


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gri
Caesar - spoko, że w cytowanym przez Ciebie fragmencie odnośnie zasad turnieju widnieje:
Nastepnie zalozyciele obu grup (w tym wypadku Gri i Risse)


Po za tym tego posta z zasadami pisałem ja. Jeśli go tutaj zacytowałeś, to zapewne widziałeś kto go napisał. Podałeś też trzy tematy ze starego forum BF, gdzie też było o tym napisane :S

Anyway, swoje żale już wypisałem, dalej już się nie będę na ten temat produkował ; )

Megan - do mnie nie dotarło, może faktycznie masz jeszcze jakieś moje super stare gg. Za chwilkę napisze.
 
Caesar
Tak, tyle, że zasad nie czytałem dokładnie. Tak tylko okiem rzuciłem, a co do tematów, tylko je wrzuciłem.
Przecież wiesz, że napisałbym gdybym o tym pomyślał. Po prostu nie wpadło mi to do głowy, przeprosiłem już. :)


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
ybnn
LF2Cup postanawia ufundować nagrodę w postaci 200 LFowców dla każdego Mariana lub Mietka. Warunek jest jeden - trzeba wygrać !
 
Megatron
Mimo wszystko myślę, że w Marianach i Mietkach ma chodzić tylko i wyłącznie o zabawę, tak? Więc jaka to będzie zabawa, jeśli ludzie będą grali dla wygranej?
Twój podpis został usunięty, gdyż był niezgodny z regulaminem. Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi na forum w dziale "Regulamin".
 
www.sor.xn.pl
Caesar
Bez przesady. O zabawę chodzi przede wszystkim. Fajnie będzie jak stworzymy klimat taki jak kiedyś, będziemy na siebie wrzucać (w miarę rozsądku) itd. Ale walki powinny być rozgrywane na serio, tak jak było to robione zawsze.

Po prostu Marianie wiesz, że nie wygrasz.
MIETKI !


"I know you wanna see me follow but it's better to lead."
 
Gad
No chyba nie sądzisz, że gra polega na bieganiu w kółko. Zawsze jest element, który zmusza Cię do wygranej, a w tym przypadku te punkty to nie zachęta, a nagroda. Jeżeli ktoś ew. wygra to dostanie. Do wygranej zmobilizuje Cię sam przeciwnik.
Poza tym nie wiem co dają te LFowce :(. Cała motka z Lf'em to przecież zabawa, chyba nikt nigdy nie traktował tego zbyt na poważnie. Nikt nie wyryje sobie przecież na ścianie, że wygrał w jakąś grę przez internet. Przecież to czysta zabawa, a poświęcony temu czas to ten, z którym nie mamy co robić.
Edytowane przez Gad dnia 06-11-2011 12:28:07
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018