Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Caesar w POL-Teamie?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Scena LF2 » POL-Team
Czy uważasz, że Caesar powinien zostać usunięty z POL-Teamu?
Tak Tak 32%[9 głosów]
Nie Nie 50%[14 głosów]
Tak, ale tylko na jakiś czas. Tak, ale tylko na jakiś czas. 18%[5 głosów]
Głosów ogółem : 28
 Drukuj temat
Caesar w POL-Teamie?
bleeq
Aby ostatecznie roztrzygnąć ten problem postanowiłem zrobić ANONIMOWĄ ankietę aby każdy bez obaw mógł wyrazić swoje poglądy.
Odważnych zachęcam również do dyskusji.

GL, HF
 
Ramper
Wywalmy go z polskiej sceny jeszcze...
o Caesara się pytasz a banana - nie, chociaż on odsiedział swoją karę

tak na serio nie powinien zostać usunięty.
 
Danken
Csr nie powinien zostać usunięty? Zakładam że reprezentant POL-Teamu musi stać jak najdalej od przekrętów, tymczasem on stoi w centrum całej sprawy. To jest zdrada wyższych wartości. A jakież są Twoje argumenty ZA nim, Ramper?
 
ybnn
Danken ! Po pierwsze dedykuję Ci refren -Zarejestruj/Zaloguj się, aby zobaczyć link. i nie chodzi wcale o sampel ;). Nie bądźtakim zakłamanym hipokrytą, nie przystoi. Jak napisał Csr. - najpierw pretensje, że się nie bronił i olał sprawę, teraz pretensje, że zareagował przeciwnie - w obu przypadkach jest winny, bo przecież broniłby się gdyby był nie winny, a potem tylko winny się broni, nie ? Na dodatek robisz z siebie super testera, a ile osób przetestowałeś, hm ?
Po 2, jesteś śmieszny w podejmowaniu swoich decyzji i nie jesteś w stanie ich uzasadnić ( podobnie jak Bleeq ). Do dziś nie ma żadnego dowodu na moją rzekomą winę.. proszę się o niego od kilku dni i nie widziałem go do teraz - i nigdy nie zobaczę, więc dlaczego mam być karany drugi raz ? To po prostu głupie. Nie ma to jak dokonać takiej decyzji bazując na domysłach i swoich głupkowatych przekonaniach. Jak dobrze wiesz, lubię fakty.

Przeanalizujmy fakty : Dlaczego Csr miałby być Jeru, skoro IH nie miało z Jeru żadnej korzyści ?
- Jeru ma najlepszy bilans w walce z IH
- Jeru eliminuje graczy z IH w turnieju, przez co 3/4 osób w półfinale to gracze SoR

Cóż mogę dodać, to mówi samo za siebie... jeśli faktycznie Csr byłby Jeru, to po co miałby tak robić, huh ? Poza tym gdy grałem finał z Jeru, rozmawiałem z Caesarem przez mikrofon - z pewnością bym się zorientował gdyby grał w tym samym momencie.
Jeśli chodzi o to samo IP - wpisz w google tak jak Csr napisał w komentarzach, poczytaj troszkę na ten temat i potem przemyśl to i owo.
Co do PT (z którego prawdopodobnie i tak wylecisz, bo jako tester mało się angażujesz, a jako gracz nie prezentujesz wystarczającego poziomu, sory getlost ) zapewniam was, że Csr nie ma tak wielkiego ego, żeby zajmować miejsce w PT dwa razy... jaki miałby być tego cel ? Po co miałby grać Jeru i osiągać dobre wyniki, skoro i tak 'chwała' za te wyniki ni byłaby przypisana dla niego..

Kolejna sprawa.. jak bardzo chcesz 'wyruchać' IH, co ? Założyłeś już, że Jeru nie istnieje - jest fikcyjny... w takim razie kto zdobył 5 punktów dla SoR w LF2Cup#10 ? Caesar ? W takim razie czemu punktów nie zapisałeś nam ? Czemu ciągle są tam te punkty, hm ?



@Bleeq - także nie odpowiedziałeś na moje pytanie w komentarzu, mam nadzieję, że tym razem się zbierzesz. Dostałem już swoją karę, dlaczego chcesz mnie karać drugi raz ? (Jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie bez konsultacji z arturkiem ? bo zaczynam w to wątpić...)
Poza tym, pisałeś coś o tym, że osób z zasługami macie nnie karać, a innych tak.... kiedykolwiek ukaraliście (Ty, Danken, Krencik) kogoś poza mną do tej pory ? Przeanalizujmy to....
Edytowane przez ybnn dnia 25-10-2011 07:22:54
 
bleeq
Poza tym, pisałeś coś o tym, że osób z zasługami macie nnie karać, a innych tak.... kiedykolwiek ukaraliście (Ty, Danken, Krencik) kogoś poza mną do tej pory ? Przeanalizujmy to....

No za "naszych" czasów nikt nie oszukiwał inny, ale wcześniej za oszustwo był monker zbanowany na 2 lata z turniejów LF PC.
To chyba trochę miał gorzej. =P
 
ybnn
Z tym, że jego oszustwo przyniosło jego klanowi korzyści w postaci punktów do rankingu klanów, a moje - nie.
 
Caesar
A moje rzekome oszustwo przyniosło korzyści innemu klanowi (który de facto jest naszym największym rywalem obecnie) i było ciosem dla mojego klanu. (Odpadnięcie Koziego w walce z Jeru w LF2Cup).
Także no :)
Edytowane przez Caesar dnia 25-10-2011 12:24:52
 
bleeq
Z tym, że jego oszustwo przyniosło jego klanowi korzyści w postaci punktów do rankingu klanów, a moje - nie.

Ale oszustwo to było podczas turnieju OPCL co mogło się skończyć korzyścią w postaci punktów do rankingu, stąd kara mogłabybyć podobna. Roczna spokojnie.

A moje rzekome oszustwo przyniosło korzyści innemu klanowi (który de facto jest naszym największym rywalem obecnie) i było ciosem dla mojego klanu. (Odpadnięcie Koziego w walce z Jeru w LF2Cup).
Także no

Wiesz co, bardzo inteligentnie mówisz, ale spójrzmy na to z drugiej strony.
Musiał byś być totalnym idiotą gdybyś po tym jak wtedy prawie Ciebie zdemaskowaliśmy zaczął wygrywać walki przeciw +IH+ i przegrywał jak noob z innymi. Dobrze o tym wiedziałeś, że gdybyś tak zagrał to wszystko by się wydało, więc nie pozostało Ci nic innego jak grać na równym poziomie. Oczywiście zawsze mogłeś wnieść swój decydujący punkt, lecz nie było akurat takiej potrzeby. IH bardzo dobrze zagrało mecz, więc dla udowodnienia, że to nie jesteś Ty mogłeś zagrać jak zwykle "na poziomie Jeru".

Dlatego Twoje argumenty "przecież przyniosłem korzyści największym rywalom IH" dla mnie są po prostu śmieszne.
 
Caesar
Lol, powiedzmy, że Cię rozumiem.
W takim razie i moje domysły i Twoje/Wasze są "śmieszne".
 
ybnn
No właśnie - mogło się skończyć korzyścią, ale nie musiało. A jeśli skończyłoby się korzyścią dla innego klanu, to kto dostałby karę, ja - czy ten klan ?

Możemy brnąć z domysłami dalej i dalej, ale przecież i tak liczą się fakty.
Edytowane przez ybnn dnia 25-10-2011 13:27:11
 
bleeq
No i właśnie dlatego, że nasze domysły są poparte faktami takimi jak IP i innymi dowodami decyzja została podjęta taka, a nie inna.
A jak spojrzeć na karę monkera to ta obecna jest śmieszna.
 
ybnn
A jakie macie dowody w związku z moją obecną karą ?
 
bleeq
Post Dana:
Natomiast z yBnn jest późno na "poprawę" pierwszego wyroku, fakt.

Dowodów nie mamy. Dan napisał.
 
ybnn
Wcale nie jest za późno... ale skoro tak uważacie, proszę bardzo.
 
Hubi
Caesar niech wróci do POL-Teamu yBnn też , nie rozumiem tej kary , co "multikonto" ma do reprezentacji polski ?
 
bleeq
Imo to, że on na multikoncie grał mecz Polska-Niemcy.

To tak jakby Adam Małysz 2 razy w konkursie drużynowym skakał.
Trochę niesprawiedliwie by było, prawda?



ybnn, mi się wydaje,że Danowi chodziło o to, że za późno na poprawianie wyroku SPIRYTa, a nie tego co teraz napisał.
Dziwnie sformuował to zdanie, jak przyjdzie to może sam to wyjaśni.
Edytowane przez bleeq dnia 25-10-2011 13:53:22
 
Gri
o, trochę zje*ałem : D (ale Caesar też!)

Widzę temat "Caesar w Pol-Teamie?", wbijam, widzę ankietę, daje "tak" (w sensie, odpowiedźna pytanie z tematu). Czytam pytanie do ankiety: "Czy uważasz, że Caesar powinien zostać usunięty z POL-Teamu?" ; D Fail.

Mam nadzieję, że ten głos o niczym tak na prawdę nie zadecyduje ; D

(btw. radzę robić nie anonimowe ankiety, polegające na pisaniu postów. Dla łatwiejszego liczenia można zrobić osobny temat na dyskusję, osoby na głosowanie. Takie forumowe ankiety jak w tym temacie o niczym nie świadczą, głosować można z setki multikont i takie tam. Łatwo po prostu oszukiwać. A swojego zdania się nikt wstydzić nie powinien, więc anonimowe ankiety w takim stylu według mnie się nie sprawdzają).
 
Son Koczko
To chyba dobrze z tym krajowym przynajmiej wygraliśmy
 
Ramper
danken napisał/a:
Csr nie powinien zostać usunięty? Zakładam że reprezentant POL-Teamu musi stać jak najdalej od przekrętów, tymczasem on stoi w centrum całej sprawy. To jest zdrada wyższych wartości. A jakież są Twoje argumenty ZA nim, Ramper?

Csr i banan zrobili zbyt dużo dla PT, by ich wyrzucić.
Powinniście wiąć to pod uwagę.
 
Danken
Dlaczego Csr miałby być Jeru, skoro IH nie miało z Jeru żadnej korzyści ?


Przypadkiem. Albo żeby mieć pewność że FW ze Ślizgiem, który wam zaszedł za skórę, nie zostanie wiceliderem OPCL. Takie moje wolne spekulacje.

Jak napisał Csr. - najpierw pretensje, że się nie bronił i olał sprawę, teraz pretensje, że zareagował przeciwnie


Ano owszem, bo jedynym prawidłowym wyjściem byłoby się przyznać, kiedy jest się winnym.

Na dodatek robisz z siebie super testera, a ile osób przetestowałeś, hm ?


Nie było w temacie mowy o mnie. Moja rola ograniczała się do zatwierdzenia waszego werdyktu - bo ten zwykł być prawidłowy. A więc zagrałem z Kozim i Lebronem. Ze sobą nie grałem. Jeru nie istnieje.

kto zdobył 5 punktów dla SoR w LF2Cup#10 ?


Skoro Jeru nie istnieje, to zdobył je Dark. Aktualizujmy to.

wpisz w google tak jak Csr napisał w komentarzach, poczytaj troszkę na ten temat i potem przemyśl to i owo.


Pierwszy raz zrobiłem to jeszcze przed ogłoszeniem całej sprawy. Identyczne IP nie generuje się w przeciągu dwóch minut.

jesteś śmieszny w podejmowaniu swoich decyzji i nie jesteś w stanie ich uzasadnić


Decyzje których nie da się uzasadnić są błędne. Mnie też to dotyczy.
 
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018