Little Fighter Polish Center - Forum dyskusyjne: Postacie wybierane w OPC#12 - ograniczenia?
Facebook
Youtube
 Zobacz temat
Little Fighter Polish Center » Little Fighter 2 » Dyskusje
 Drukuj temat
Postacie wybierane w OPC#12 - ograniczenia?
Verleo
Nie chciałem już tu się odzywać, ale czytam tu takie pierdoły że muszę. xD

E tam davisa bardzo trudno ogarnąć.

Co k*%#a? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ale się uśmiałem. xD

Co do Rudolfa i Henrego to powiem tylko tyle, że już dość długo są dozwoleni a bardzo mało osób nimi gra, jeszcze mniej potrafi nimi grać. Nie zauważyłem żeby ktokolwiek nagle stał się TOP1 graczem bo nimi gra, nie zauważyłem też zażaleń na grę PP tymi postaciami. Czytając ten temat można raczej wywnioskować, że bardziej się biega jednak za postaciami które nie strzelają. Więc może zabrońmy tych nie strzelających, bo przecież gra nie polega na ganianiu za przeciwnikiem. Kappa.
"Patrz Verleo, tak ich łoimy, że nie wiedzą w którą stronę robić PP." ~Fioletix
Dobry podpis.
 
Walsemore
Ja byłbym nawet za pozwoleniem na zmianę Rudolfa - więcej tolerancji dla osób transpłciowych.
Ja tam nie mogę pogodzić się z przewagą Woody'ego, o, drogie kolesiarze.
Freeze bez miecza jest jak Freeze z mieczem, tylko że bez miecza.
 
http://www.lf2.pl
As098
Moim zdaniem najlepsza propozycja to zakaz gry więcej niż raz jedną postacią w meczu 5walkowym i zakaz gry gry więcej niż 2 razy jedną postacią w meczu 7walkowym. Myślę, że to zminimalizowałoby trochę tę monotonię panującą w tej materii.
Wals możesz takie OPC zrobić ale musisz wyłożyć kasę. Inaczej nikt nie posłucha.
 
Shade
Jeśli chodzi o przemianę Rudolfem, to byłoby to totalne nieporozumienie. Bierzesz sobie Rudolfa i masz przewagę na dystans, a naciskając 3 przyciski masz takie same szanse w zwarciu, co rywal. Więc z automatu masz lepszą pozycję.

Ewentualnie jakby po transformacji Rudolf tracił jakiś główny atak, np. przemieniając się w Davisa tracił Dragon Punch i dostał ograniczenie możliwości przemiany/odmiany to w sumie urozmaiciłoby to rozgrywkę i na coś takiego jestem w stanie się zgodzić, bo aktualnie gra Rudolfem to same gwiazdki i katany, co po jakimś czasie staje się nudne.
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Alladyn
Shade napisał(a):

bo aktualnie gra Rudolfem to same gwiazdki i katany, co po jakimÅ› czasie staje siÄ™ nudne.


Deep ma sam miecz, John ma samą pałkę a Rudolf ma katany, noże i shurikeny ? Widzisz jaka różnorodność ? :D
-----------------------------------------
"Ja pierdole odchodzę z tego gówna w po spowiedzi jestem w wielki piątek się wkurwiłem co za jebana gra elo"~ Pub 2k17
 
Shade
Te postaci mają jeszcze po 4-5 różnorodnych czarów, których mogą użyć w różny sposób, a Rudolf potrafi... rzucać gwiazdki na 2 sposoby, skoczyć z kataną i... wyskoczyć z kataną xD Oczywiście ma jeszcze znikanie i klony, ale przez ograniczenie i czas wykonywania bardzo rzadko są używane.
Do tego zmierzam, że aktualnie walki z Rudolfem, szczególnie te długie, bywają dość monotonne (mimo, że dynamiczne).
Edytowane przez Shade dnia 07-02-2017 20:01:23
 
http://supremesquad.forumpolish.com
Przejdź do forum:
Copyright © LF2 PC 2003-2018